Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem Classic 2013 - výsledky

Článek vydán 09. 12. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 3091

Níže naleznete kompletní výsledky z kondiční soutěže Golem Classic 2013, která se konala v sobotu 7. prosince v kutnohorském Městském Tylově divadle. Soutěže se zúčastnilo celkem 34 závodníků, z klání probíhal i přímý přenos, který si "naladilo" více než 3.300 diváků. Krátkou reportáž přinese i sportovní kanál Sport 5 (vysílací časy zde).


Bodyfitness ženy

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 27 Nikol Studnařová SK Moog Brno 1996 4 5 9
2. 23 Lenka Blažková T&M Olympia Fitness Praha 1985 6 5 11
3. 3 Zdeňka Kabourková České Budějovice 1983 9 10 19
4. 35 Andrea Liskaiová Nymburk 1978 11 12 23
5. 1 Alena Sedláčková Praha 1980 15 15 30
6. 11 Barbora Šťastná Liberec 1993 18 18 36


Bikiny fitness ženy

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 33 Adenike Endtová Praha 1991 3 3 6
2. 2 Veronika Zanášková Extreme Fitness Kroměříž 1989 9 8 17
3. 17 Veronika Kšicová Boskovice 1989 9 11 20
4. 16 Markéta Tůmová Fitness U Pešků Liberec 1979 11 11 22
5. 22 Tereza Kopecká Brno 1989 14 14 28
6. 25 Veronika Školová Golem´s Gym Kutná Hora 1992 15 14 29


Kulturistika dorostenci (do 18 let)

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 12 Štěpán Živnůstka Jičín 1995 3 3 6 9
2. 24 Jaroslav Svoboda Mimoň 1997 6 6 12 18

Kulturistika junioři (do 23 let)

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 6 David Šindler T&M Olympia Fitness Praha 1992 5 5 10 15
2. 5 Lukáš Kaňka PeVan Gym Team Sedlčany 1992 5 5 10 15
3. 4 Marek Jelínek Mladá Boleslav 1990 8 8 14 22
4. 34 Martin Křivánek Nusbely 1990 15 14 30 44
5. 10 Jakub Berger Plaňany 1994 16 15 30 45
6. 14 Petr Pražák PeVan Gym Team Sedlčany 1991 14 16 30 46
7. 38 Ondřej Pešek TJ Lokomotiva Trutnov 1994 21 - - 21
8. 8 Miroslav Klouda Mšeno 1991 24 - - 24


Kulturistika muži do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 29 Martin Holaň Havířov 1988 3 3 6 9
2. 32 David Ulbricht Hammer Strength Fitness 1987 6 6 12 18
3. 18 Lukáš Vrátný T&M Olympia Fitness Praha 1987 9 9 18 27
4. 9 Petr Fix Vrchlabí 1987 12 13 24 37
5. 13 Tomáš Salkovič Muscle Factory Březnice 1984 15 14 30 44
6. 26 Martin Háze Jilemnice 1985 18 18 36 54

Kulturistika muži nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 28 Miloš Pejskar T&M Olympia Fitness Praha 1976 3 3 6 9
2. 31 Lukáš Militký Sobotka 1979 6 7 12 19
3. 19 Jiří Baran Hammer Strength Fitness 1982 9 8 18 26
4. 37 Pavel Brom SKK Týn nad Vltavou 1971 12 12 24 36
5. 15 Jiří Babka SKK Týn nad Vltavou 1970 16 15 30 45
6. 21 Jan Hrabal Praha 1978 17 18 36 54


Absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar.
1. 28 Miloš Pejskar T&M Olympia Fitness Praha 1976


Rozhodčí


Ceny pro vítěze


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty