Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů
a žen 2014 - výsledky

Článek vydán 05. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 5336

Velmi vysoký počet, a to 110 závodníků v 13 kategoriích, nevídanou diváckou účast (všechny vstupenky byly absolutně vyprodány, diváci se tlačili po obou stranách sálu i vestoje), ale také rekordní počet diváků přímého přenosu (více než 14 tisíc!) přinesla druhá mistrovská soutěž letošní jarní sezóny - Mistrovství Čech mužů a žen v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2014, která se konala v neděli 4. května v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře. Níže najdete kompletní výsledky.


Bodyfitness do 160 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. celk.
1. 6 Veronika Zubačová Hard Core Gym Frant. Lázně 1978 158 3 4 7
2. 110 Markéta Seifertová Family Fitness Olgy Šípkové 1981 155 9 5 14
3. 111 Marcela Kučerová Profi Fitness Eva Plzeň 1987 159 7 10 17
4. 52 Ľubica Hradecká Fitness Centrum Alice Plzeň 1979 158 11 11 22

Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. celk.
1. 30 Petra Mazačová Fitness U Pešků Liberec 1976 162 4 4 8
2. 57 Lucie Jakešová Fitness při CVČ Most 1979 163 4 5 9
3. 104 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 163 10 10 20
4. 76 Dagmar Sadílková Fitness Sport Club Kadaň 1972 161 11 12 23
5. 23 Kristýna Vojtíšková Března Fitness Club Česká Lípa 1982 162 15 13 28

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. celk.
1. 3 Markéta Modrá V.I.P. Gym České Budějovice 1974 168 3 4 7
2. 51 Anna Vaculíková Fitness Centrum Aura Plzeň 1982 177 5 7 12
3. 25 Ria Hrušovská PeVan Gym Team Sedlčany 1982 173 11 11 22
4. 113 Veronika Žižková T&M Olympia Fitness Praha 1982 168 10 12 22
5. 62 Kateřina Tužilová Profi Fitness Eva Plzeň 1982 168 15 14 29
6. 15 Jitka Šnajdrová Extrifit Club 1981 168 15 16 31
7. 18 Radka Vykouková T&M Olympia Fitness Praha 1984 171 22 - 22
8. 29 Marie Pavlíčková Fitcentrum Mládek 1987 180 24 - 24
9. 43 Jitka Čtvrtečková Fitness Hard Core 1978 173 26 - 26
10. 87 Tereza Vinšová Profi Fitness Eva Plzeň 1981 173 31 - 31
11. 70 Hedvika Plačková Wellness Club Liberec 1970 171 32 - 32

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 6 Veronika Zubačová Hard Core Gym Frant.Lázně 1978 158


Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. celk.
1. 2 Adenike Endtová Akademie Ronnie.cz 1991 161 7 4 11
2. 101 Eva Nutilová Profi Gym Středokluky 1991 166 10 9 19
3. 49 Veronika Pospěchová Fitpeople Jihlava 1990 156 12 13 25
4. 35 Kateřina Štěrbová Akademie Ronnie.cz 1994 162 17 14 31
5. 72 Sandra Jacyna Profi Fitness Eva Plzeň 1989 165 21 12 33
6. 10 Sandra Šlajchová Favoritfitnessclub Rokycany 1995 165 22 12 36
7. 59 Veronika Javorská BBC Praha 1978 161 24 - 24
8. 117 Natallia Kantsavaya Fitcentrum Mládek 1975 165 24 - 24
9. 33 Michaela Rizeková Delta Fitness Praha 1989 161 25 - 25
10. 60 Jana Kumpoštová Extrifit Club 1989 164 26 - 26
11. 40 Marcela Veselá Extrifit Club 1991 158 29 - 29
12. 50 Veronika Škorničková Profi Gym Středokluky 1990 162 30 - 30
13. 54 Karin Maňkošová Března Fitness Club Č. Lípa 1973 165 32 - 32
14. 94 Monika Müllerová Sportcentrum Cheb 1985 166 35 - 35

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. celk.
1. 38 Lucie Urbanová Fitness U Pešků Liberec 1985 171 7 10 17
2. 34 Eva Havelková Family Fitness Olgy Šípkové 1985 177 11 9 20
3. 74 Karolína Machová PeVan Gym Team Sedlčany 1991 171 11 9 20
4. 58 Dana Faktorová HIT Fitness Flor 1985 170 10 10 20
5. 36 Jana Jeřábková BBC Praha 1990 172 12 14 26
6. 7 Jana Waclawková BBC Praha 1986 172 17 11 28
7. 19 Marie Turková T&M Olympia Fitness Praha 1981 172 21 - 21
8. 86 Nikol Škutová Xfitness Praha 1986 169 23 - 23
9. 13 Lucie Palečková TJ Slavoj Litoměřice 1983 171 26 - 26
10. 24 Eva Petráčková Extrifit Club 1986 170 27 - 27
11. 21 Markéta Tůmová Fitness U Pešků Liberec 1979 176 33 - 33
12. 81 Jana Palečková TJ Slavoj Tachov 1982 183 33 - 33
13. 93 Michaela Habartová Xfitness Praha 1983 171 35 - 35

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 2 Adenike Endtová Akademie Ronnie.cz 1991 161


Physique mužů

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. celk.
1. 68 Ladislav Nový Profi Fitness Eva Plzeň 1986 4 4 8
2. 32 Štěpán Ginzel T&M Olympia Fitness Praha 1979 8 6 14
3. 108 Jiří Procházka Pulse Czech Republic 1992 11 9 20
4. 99 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 14 12 26
5. 4 Jonáš Fidler TJ Slavoj Litoměřice 1993 10 19 29
6. 82 Lukáš Beneš BBC Praha 1992 21 18 39
7. 85 Jakub Kraus Family Fitness Olgy Šípkové 1989 20 19 39
8. 47 Michael Špaček Fitness Hard Core 1976 23 21 44
9. 39 Dan Saulich BBC Praha 1988 31 - 31
10. 31 Michal Filípek BBC Praha 1983 32 - 32
11. 71 Michal Szabó Family Fitness Olgy Šípkové 1990 32 - 32
12. 96 Lukáš Černý Profi Gym Středokluky 1988 33 - 33
13. 98 Sergej Lapin Akademie Ronnie.cz 1985 37 - 37
14. 27 Josef Vlček V.I.P. Gym České Budějovice 1986 39 - 39
15. 48 Jan Pidanič TJ Sport Chomutov 1979 40 - 40

Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 16 Bohumil Štěpánek Fit centrum D & K 1975 180 83 3 3 6 9
2. 114 Pavol Csorba T&M Olympia Fitness Praha 1979 180 85 7 9 16 25
3. 44 Jiří Kováč Meteor Fitness Třemošná 1990 177 79 8 14 14 28
4. 84 Zbyněk Ceradský Muscle Factory Březnice 1975 180 85 12 7 24 31
5. 90 Pavel Svinka Muscle Factory Březnice 1988 179 85 16 12 30 42
6. 22 Radek Valina Akademie Ronnie.cz 1984 179 74 17 17 36 53

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 112 Vít Sahula Delta Fitness Praha 1991 183 90 5 3 10 13
2. 92 Josef Čamra Hammer Strength Fitness 1985 185 90 4 6 8 14
3. 64 Luděk Jiráček PeVan Gym Team Sedlčany 1978 181 78 16 14 24 38
4. 37 Václav Kolář Března Fitness Club Č. Lípa 1984 181 85 13 10 30 40
5. 8 Vlastislav Kříž Hard Core Gym Frant. Lázně 1978 194 93 9 17 24 41
6. 5 Martin Navrátil Extrifit Club 1983 183 87 18 15 36 51
7. 78 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 181 79 19 - - 19


Kulturistika mužů do 67,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 106 Petr Svačina Fitcentrum Mládek 1986 66 3 3 6 9
2. 67 Michal Horák SKK Hrádek nad Nisou 1989 61 7 9 14 23
3. 28 Pavel Hochwalder Tom „S“ Gym Děčín 1970 67 8 8 16 24
4. 88 Jiří Baran Hammer Strength Fitness 1982 66 12 10 24 34
5. 63 David Ondráček City Fitness Centrum Hořice 1989 67 15 15 30 45

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 20 Pavel Bartoníček Fitness Sport Club Kadaň 1972 75 6 3 12 15
2. 26 Miroslav Pražma Fitness Slunce Tábor 1982 74 7 8 12 20
3. 79 Matěj Ryšavý Fitcentrum I-R Club Pardubice 1990 73 8 7 20 27
4. 91 Patrik Horský PeVan Gym Team Sedlčany 1988 73 14 14 22 36
5. 12 Jindřich Musil Fitpeople Jihlava 1991 71 10 13 26 39
6. 17 Petr Pavliš Extrifit Club 1975 71 17 18 34 52
7. 83 Lance Baker Survival Team 1970 74 21 - - 21

Kulturistika mužů do 82,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 97 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 81 8 3 8 11
2. 66 Luboš Tengler Fitness Hard Core 1988 78 4 9 10 19
3. 11 Jiří Lang Fitpeople Jihlava 1985 78 8 15 18 33
4. 80 Luboš Chmelenský World Fitness Vlašim 1952 82 15 8 26 34
5. 53 Sherif Shaalan BBC Praha 1972 80 11 12 28 40

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. - - - - - - - - -
2. 109 Ľudovít Michel Meteor Fitness Třemošná 1993 85 6 7 10 17
3. 73 David Siegl Fitness club TJ Agro Kolín 1987 88 14 12 20 32
4. 61 Petr Borč Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1981 88 11 12 28 40
5. 69 Michal Kičák Hard Core Gym Frant. Lázně 1978 86 10 12 28 40
6. 46 Lukáš Bezchleba Extrifit Club 1984 89 18 16 34 50
7. 41 Jiří Martiš Hardcore Gym Fontána 1969 90 22 - - 22
8. 89 Josef Kašpar Fitness Centrum Aura Plzeň 1977 87 23 - - 23
DQ 56 Michal Trykar Favoritfitnessclub Rokycany 1974 84 5 3 8 11

DQ - diskvalifikován (pozitivní dopingový nález), viz informace v tomto článku

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 95 Ladislav Kurčík Delta Fitness Praha 1968 91 4 3 10 13
2. 77 Tomáš Trojan Tom „S“ Gym Děčín 1974 97 5 6 8 14
3. 45 Robert Smutný SKK Hrádek nad Nisou 1972 104 9 10 18 28
4. 42 Jaroslav Kejř Fitness studio Mike 1959 99 12 13 26 39
5. 9 Zdeněk Flachs Fitness U Pešků Liberec 1976 98 18 18 28 46
6. 119 Petr Bernat Fitness U Pešků Liberec 1980 92 18 14 36 50
7. 75 David Frýba Posilovna SA Jičín 1978 106 20 - - 20
8. 1 Vlastimil Kalaš T&M Olympia Fitness Praha 1979 106 20 - - 20
9. 14 Jan Matějka Hard Core Gym Frant. Lázně 1984 93 27 - - 27
10. 65 Josef Podhrázský Fit klub Ludvík 1978 102 30 - - 30

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váh.
1. 95 Ladislav Kurčík Delta Fitness Praha 1968 91


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty