Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů 2014 - startovní listiny

Článek vydán 22. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2663

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (ve všech kategoriích 6 nejlepších). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistiky juniorů, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky juniorů a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR, kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace (např. kategorie mladšího dorostu).

Všichni nominovaní se ale následně v příštím týdnu musí na soutěž elektronicky přihlásit (nominace není automaticky přihláškou).

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Miroslav Horváth (Kovona Karviná)
• 2. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 3. Jan Macháček (Extrifit Club)
• 4. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Lukáš Janoušek (SIWI Fitness Brno)
• 2. Jakub Pavelek (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Bohumil Pfleger (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Filip Cína (Fitness AVE Přerov)
• 2. Tomáš Glawaty (Kovona Karviná)
• 3. Šimon Grebík (TJ Spartak Uherský Brod)
• 4. Vítězslav Krejčí (TJ Spartak Třebíč)
• 5. Štěpán Nesvadba (Fitness AVE Přerov)
• 6. Erik Pecher (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Ondřej Pustka (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Petr Quis (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 9. Roman Soušek (Remi Sport Prostějov)

Bodyfitness juniorek

• 1. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
• 2. Michaela Jančiová (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Elisabeta Máchová (Hardcore Gym Fontána)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Nela Jančiarová (Fitko Sport Relax Kopřivnice)
• 2. Kateřina Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Adéla Storzerová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 4. Natálie Uhlířová (Fitko Sport Relax Kopřivnice)
• 5. Štěpánka Zárubová (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. David Bujgl (Profi Studio Jablonický)
• 2. Pavel Foretník (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Jiří Fučík (SK Fitness Velké Meziříčí)
• 4. Martin Juřík (TJ Valašské Meziříčí)
• 5. Ondřej Kolář (TJ Olympia Zlín)
• 6. Vladyslav Kozerenko (TJ Olympia Zlín)
• 7. Dominik Mušzyňský (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 8. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. Tomáš Peško (World Fitness Vlašim)
• 10. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 11. Martin Theuer (Bavaria Fitness Opava)
• 12. Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Matěj Vlček (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Jan Červenka (SPORT Javorník)
• 2. Michal Dluhoš (SK Radoch Ostrava)
• 3. Robin Kerekanič (Fitness Centrum Iva)
• 4. Michal Kosňovský (Klub kulturistiky Ostrava)
• 5. Jan Koukol (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Stanislav Pavelka (Profi Studio Jablonický)
• 7. Lukáš Staňkovič (SK Radoch Ostrava)
• 8. Filip Vaško (Extrifit Club)
• 9. Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Jakub Antl (Kovona Karviná)
• 2. Lukáš Barbořík (SK Přerov)
• 3. Karel Benda (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 4. Jakub Dupák (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 5. Dominik Fujtík (Extrifit Club)
• 6. Radek Heincl (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 7. Roman Linek (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 8. Michal Lukáč (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 9. Štěpán Nesvadba (Fitness AVE Přerov)
• 10. Ondřej Pírek (SK Radoch Ostrava)
• 11. Martin Plhal (SK Přerov)
• 12. Luděk Prudký (Fitness Factory Olomouc)
• 13. Lukáš Štefek (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 14. Pavel Šturala (FC KARO Slavia Havířov)
• 15. Dušan Vlha (Fitness Centrum Jalex)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. David Gebel (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Zdeněk Holkovič (TJ Moravan Lednice)
• 3. Jiří Korytár (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 4. Michal Mrůzek (Bavaria Fitness Opava)
• 5. Jakub Pavelek (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Bohumil Pfleger (SK PEPA centrum Opava)

Physique juniorů

• 1. Jakub Janák (BUDU Fitclub Ostrava)
• 2. Jakub Kiovský (Klub kulturistiky Ostrava)
• 3. Viktor Minář (Fitness AVE Přerov)
• 4. Adam Opatřil (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Ondřej Pustka (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Milan Rus (BUDU Fitclub Ostrava)
• 7. Radim Spusta (BUDU Fitclub Ostrava)
• 8. Filip Šteflovič (SIWI Fitness Brno)

Fitness chlapců

• 1. Martin Maršálek (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Nikolas Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)

Fitness dívek (starší)

• 1. Veronika Dubová (SK PEPA centrum Opava) (2000)
• 2. Eva Černá (All Stars fitness tým Lužice) (2001)
• 3. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice) (2001)
• 4. Lucie Vagundová-Drgáčová (All Stars fitness tým Lužice) (2001)
• 5. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
• 6. Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
• 7. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
• 8. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
• 9. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
• 10. Lenka Nejezchlebová (All Stars fitness tým Lužice) (2003)
• 11. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice) (2003)
• 12. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov) (2003)

Fitness dívek (mladší)

• 1. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice) (2004)
• 2. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice) (2004)
• 3. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
• 4. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
• 5. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
• 6. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
• 7. Eliška Palyzová (SK PEPA centrum Opava) (2005)
• 8. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava) (2006)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty