Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Partners Cup 2014 - startovní listiny

Článek vydán 16. 10. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3058

V sobotu se v kulturním domě v Čelákovicích koná pohárová soutěž v kulturistice mužů, klasické kulturistice, physique a fitness mužů, bikiny fitness, bodyfitness a fitness dětí - Partners Cup 2014. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.


Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Pavel Balog (Delta Fitness Praha)
• 2. Zdeněk Bečka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 3. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Tomáš Lukáč (M-klub Roudnice nad Labem)
• 5. Martin Mancini (Gym 2000 Kladno)
• 6. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 7. Tomáš Rajnoha (Fitness Sásová)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Tomáš Mikula (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 2. Vlastimil Smékal (Delta Fitness Praha)
• 3. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 4. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
• 5. Guran Bartosz (Polsko)
• 6. Roman Kamarýt (MD-Posilovna Brno)
• 7. Filip Godzsák (Slovensko)
• 8. Adam Romanec (Fitness Sásová)

Klasická kulturistika

• 1. Marek Jan Bajger (Fitcentrum Mládek)
• 2. Michal Ferenc (Slovensko)
• 3. Michal Gáborik (Delta Fitness Praha)
• 4. Tomáš Harský (World Fitness Vlašim)
• 5. Jan Klanica (Fitness Slavia Praha)
• 6. Patrik Šerý (Arny Gym Club)

Physique mužů

• 1. Richard Biško (Delta Fitness Praha)
• 2. Radek Chlumský (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 3. František Chvojka (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 4. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 6. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Václav Kohout (Fitness Centrum Alice)
• 8. Jakub Kraus (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 9. Václav Pátek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Martin Ryvola (Akademie Ronnie.cz)
• 11. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 12. Tomáš Wollmann (Fitness U Pešků Liberec)

Fitness mužů

• 1. Milan Dolák (Fitness AVE Přerov)
• 2. Štěpán Nesvadba (Fitness AVE Přerov)

Bodyfitness

• 1. Kateřina Forysiak (Axagym Praha)
• 2. Katarzyna Ludowicz (Polsko)
• 3. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 4. Marie Pavlíčková (Fitcentrum Mládek)
• 5. Stanislava Tichá (Fitness Sásová)
• 6. Michaela Štípková (Sportcentrum Koloseum)

Bikiny fitness (budou rozděleny do dvou kategorií)

• 1. Daniela Bečková (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 2. Dominika Benešová (Prom-In Team)
• 3. Kateřina Berdychová (Delta Fitness Praha)
• 4. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Kateřina Fantová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 6. Eva Havelková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 7. Lucie Juřičková (Fitness Cat Zlín)
• 8. Lucia Kodadová (Slovensko)
• 9. Lenka Křižková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Kateřina Lašáková (Akademie Ronnie.cz)
• 11. Eva Petráčková (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 12. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
• 13. Eva Simkovičová (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 14. Andrea Siváková (BBC Praha)
• 15. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
• 16. Sandra Šlajchová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 17. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 18. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 19. Jana Waclawková (Fitness U Pešků Liberec)
• 20. Denisa Wewiorová (SK PEPA centrum Opava)
• 21. Denisa Ženíšková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Fitness dětí (chlapci)

• 1. Filip Cina (Fitness AVE Přerov)

Fitness dětí (dívky)

• 1. Marika Julie Gregorová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 2. Lucie Hanousková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 3. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 4. Nela Laurichová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 5. Veronika Lhotková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 6. Sára Libá (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 7. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 8. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 9. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 10. Michaela Tóthová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 11. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty