Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness 2014
- startovní listiny

Článek vydán 24. 10. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2974

V neděli se v Golf resortu Kaskáda u Jinačovic (Brno) koná pohárová soutěž v klasické kulturistice, physique a fitness mužů, bikiny fitness, bodyfitness a fitness dětí Grand Prix Fitness 2014. Níže můžete nahlédnout do startovních listin, ve kterých je 116 závodníků!


Bodyfitness

• 1. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
• 2. Simona Dřímalková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Kateřina Forysiak (Axagym Praha)
• 4. Mária Hudcová (Wolfberry Team)
• 5. Veronika Javorská (BBC Praha)
• 6. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
• 7. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Marie Pavlíčková (Fitcentrum Mládek)
• 9. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 10. Margita Zámolová (AKV Jesenice)
• 11. Zrinka Fišer (Chorvatsko)
• 12. Stanislava Tichá (Slovensko)
• 13. Adela Ondrejovičová (Slovensko)
• 14. Katarzyna Ludowicz (Polsko)
• 15. Joann Ucinska (Slovensko)

Bikiny fitness (budou rozděleny do kategorií)

• 1. Monika Bajnoková (AZ Fitness Brno)
• 2. Dominika Benešová (Prom-In Team)
• 3. Kateřina Berdychová (Delta Fitness Praha)
• 4. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Šárka Dědková (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Kateřina Fantová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 7. Veronika Guľášová (Slovensko)
• 8. Eva Havelková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 9. Lenka Křižková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Janka Látková (Slovensko)
• 11. Andrea Navrátilová (Hardcore Gym Fontána)
• 12. Eva Petráčková (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 13. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
• 14. Eva Simkovičová (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 15. Andrea Siváková (BBC Praha)
• 16. Jana Slívová (Extrifit Club)
• 17. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
• 18. Magdaléna Šafářová (Fitness Cat Zlín)
• 19. Sandra Šlajchová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 20. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 21. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 22. Jana Waclawková (Fitness U Pešků Liberec)
• 23. Denisa Wewiorová (SK PEPA centrum Opava)
• 24. Denisa Ženíšková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 25. Gabriela Vodilová (Slovensko)
• 26. Michaela Brutenič (Slovensko)
• 27. Erika Tarkuličová (Slovensko)
• 28. Manuela Valloscuro (Itálie)
• 29. Magdalena Kleta (Polsko)
• 30. Julie Habartová (FC Hotel International Brno)

Klasická kulturistika

• 1. Michal Gáborik (Delta Fitness Praha)
• 2. Tomás Mikula (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 3. Michal Němeček (TJ Tesla Brno)
• 4. Krzysztof Rodkiewicz (Polsko)
• 5. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 6. Luboš Studnica (InCore Fitness)
• 7. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
• 8. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 9. Nikola Demo (Chorvatsko)
• 10. Marijan Mesec (Chorvatsko)
• 11. Michal Ferenc (Slovensko)
• 12. Jozef Greguš (Slovensko)

Physique mužů

• 1. Radek Chlumský (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 2. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Jakub Dvořák (SKK Týn nad Vltavou)
• 4. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 5. Petr Hlavička (Fitness Atlas Zbraslav)
• 6. Marek Hrůza (Fitpeople Jihlava)
• 7. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Václav Kohout (Fitness Centrum Alice)
• 9. Václav Pátek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. David Procházka (SIWI Fitness Brno)
• 11. Tomáš Wollmann (Fitness U Pešků Liberec)
• 12. Zdenek Zatloukal (Mišmaš Fitness Brno)
• 13. Viktor Vincze (Slovensko)
• 14. Tomáš Velebír (Slovensko)
• 15. Marek Pavúk (Slovensko)
• 16. Tomáš Hricko (Slovensko)
• 17. Peter Straňák (Slovensko)
• 18. Marek Dubaj (Slovensko)
• 19. Levente Tárkányi (Slovensko)

Fitness mužů

• 1. Ondřej Daňa (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Milan Dolák (Fitness AVE Přerov)
• 3. Štěpán Nesvadba (Fitness AVE Přerov)
• 4. Filip Cina (Fitness AVE Přerov)

Fitness dětí (chlapci)

• 1. Maja Pastuszko (Polsko)
• 2. Dominik Jewiak (Polsko)
• 3. Kacper Delegiewicz (Polsko)

Fitness dětí (dívky) (budou rozděleny do kategorií)

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Eva Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Lucie Hanousková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 9. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice)
• 10. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 12. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Nela Laurichová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 14. Sára Libá (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 15. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 16. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 17. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 18. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 19. Michaela Tóthová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 20. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 21. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 22. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 23. Tamara Kalašová (SK Moog Brno)
• 24. Martyna Klubińska (Polsko)
• 25. Kamila Rycombel (Polsko)
• 26. Agata Wasik (Polsko)
• 27. Aleksandra Lenart (Polsko)
• 28. Amelia Grabowska (Polsko)
• 29. Weronika Broś (Polsko)
• 30. Wiktoria Strojna (Polsko)
• 31. Gabriela Iskra (Polsko)
• 32. Marta Sawiniec (Polsko)
• 33. Aleksandra Kępa (Polsko)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty