Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem Classic 2014 - startovní listiny

Článek vydán 27. 11. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2708

V sobotu se v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře koná soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - Golem Classic 2014. Ze soutěže probíhá přímý přenos.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 734 156 666).

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Zdeněk Galuška (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 2. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 3. Jakub Klučil (Extrifit Club)
• 4. Adam Strnad
• 5. Martin Zelenka

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Tomáš Barthel
• 2. David Blajer
• 3. Petr Bučinský
• 4. Anton Dashchenko
• 5. Sebastián Fiala
• 6. Radek Kyzivát (Extrifit Club)
• 7. Jiří Liška (SK Fitness Velké Meziříčí)
• 8. Ondřej Pírek (SK Radoch Ostrava)
• 9. Vít Růžička
• 10. Dominik Sagan
• 11. Vít Šemík
• 12. Martin Škrabálek

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. David Blajer
• 2. Pavel Felcán (Fitness Victory)
• 3. Vladimír Helis
• 4. Marek Jelínek
• 5. Tomáš Jílek (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 6. Marek Křemen (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Miloš Nedoma
• 8. Ondřej Pírek (SK Radoch Ostrava)
• 9. Jiří Surý (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 10. Kamil Vaněk
• 11. Lukáš Vrátný (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. David Želina (T&M Olympia Fitness Praha)

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Jaroslav Drobek (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 2. Josef Dvořák (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 3. Martin Kasal (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Miroslav Kollár (Fitness Bobycentrum)
• 5. Lukáš Militký
• 6. Robert Redlich
• 7. Miloš Šedivý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 8. Martin Škrýba (Muscle Factory Březnice)
• 9. Marek Vérosta (Extreme Fitness Kroměříž)

Kondiční physique mužů do 178 cm

• 1. Lukáš Bartošek
• 2. Jakub Cenek
• 3. Josef Hausler
• 4. Martin Holý (Hammer Strength Fitness)
• 5. Ladislav Kabíček
• 6. Jiří Pudil
• 7. Josef Šefl
• 8. Martin Šincl (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 9. Petr Uřinovský
• 10. Tomáš Vykydal
• 11. Tomáš Weiss

Kondiční physique mužů nad 178 cm

• 1. Martin Blažek (SK Moog Brno)
• 2. Jakub Dvořák (SKK Týn nad Vltavou)
• 3. Martin Jeniš
• 4. Martin Jílek (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 5. Petr Jirků (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 6. Marek Kavina
• 7. Marek Knobloch
• 8. Miroslav Kolenyak
• 9. David Korynta (Fitness Victory)
• 10. Petr Mankovický (Fitness Victory)
• 11. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 12. Tomáš Prášek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 13. Miroslav Přibáň (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 14. Kirill Pyzhyanov
• 15. David Sochor (Fitness Victory)
• 16. Martin Strolený
• 17. Petr Svoboda (Extrifit Club)
• 18. Adam Zloch

Kondiční bodyfitness

• 1. Nikola Absolonová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Marie Anderšová (Rami Sport Fitness Nymburk)
• 3. Monika Bromová (SKK Týn nad Vltavou)
• 4. Alice Havlíčková (SK Fitness Velké Meziříčí)
• 5. Lucie Hendlová
• 6. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 7. Lucie Iblová
• 8. Martina Konášová
• 9. Lenka Lálová (SKK Týn nad Vltavou)
• 10. Alena Sedláčková (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 11. Radka Štěpánková (Golem´s Gym Kutná Hora)

Kondiční bikiny fitness

• 1. Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Tatjana Butić
• 3. Barbora Chlupsová
• 4. Martina Chocholoušová (Fitness Victory)
• 5. Karolína Čermáková (Fitnesscentrum Duna)
• 6. Hana Dostálová
• 7. Nikola Fidrová
• 8. Martina Fišerová (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 9. Eva Husáková
• 10. Kristýna Jahelková
• 11. Renata Jalovcová
• 12. Michaela Jorová
• 13. Veronika Kabátová
• 14. Radka Kameníčková
• 15. Kateřina Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 16. Monika Koždoňová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 17. Eliška Krouská
• 18. Bára Kubátová (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 19. Michaela Malečková
• 20. Tereza Matějovská (World Fitness Vlašim)
• 21. Markéta Moserová (Harmony Wellnes Club Písek)
• 22. Simona Nedvědová
• 23. Christina Oberherr
• 24. Kristýna Ocásková
• 25. Veronika Pavlů (Fitness U Pešků Liberec)
• 26. Petra Poliačiková
• 27. Lenka Procházková
• 28. Veronika Rutzenstorferová
• 29. Karin Seifertová
• 30. Lucie Skalská
• 31. Lenka Stehlíková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 32. Klára Šafnerová
• 33. Patricie Ševčiková (Fitness U Pešků Liberec)
• 34. Zuzana Špačková (SK Moog Brno)
• 35. Zuzana Tomšová
• 36. Karolína Vacková
• 37. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 38. Kristína Volfová
• 39. Lucie Volšičková
• 40. Barbora Votavová
• 41. Martina Votroubková
• 42. Eva Vyhlídalová
• 43. Štěpánka Weissová
• 44. Veronika Wertheimová

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty