Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2015 - startovní listiny

Článek vydán 30. 04. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 4725

V neděli Vás srdečně zveme do klubu Rock & Roll GARAGE v Ostravě na Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 138.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (nejlepších 6 v kategorii). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Všichni nominovaní se ale následně v příštím týdnu musí na soutěž elektronicky přihlásit (nominace není automaticky přihláškou).

Kulturistika mužů do 67,5 kg

• 1. Roman Konvička (SK Radoch Ostrava)
• 2. Petr Kučka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 3. Václav Lapčík (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 4. Oldřich Rada (Fitpeople Jihlava)
• 5. Filip Schuster (Remi Sport Prostějov)
• 6. Rostislav Švan (Fitnesstudio Jumi Bolatice)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Pavel Foretník (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. David Gilík (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Jaroslav Hala (SIWI Fitness Brno)
• 4. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 5. Josef Hrubý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 7. Vladyslav Kozerenko (TJ Olympia Zlín)
• 8. Petr Michálek (SK Moog Brno)
• 9. Jindřich Musil (Fitpeople Jihlava)
• 10. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 11. Adam Szollosy (Hardcore Gym Fontána)
• 12. Petr Šulc (Eurogym Fitness Olomouc)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

• 1. Lukáš Bečička (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Tomáš Hasoň st. (Big1One Fitness)
• 3. Jan Koukol (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 5. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 6. Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Radek Heincl (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 3. Michal Herman (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 4. František Huf (Eurogym Fitness Olomouc)
• 5. Roman Jurák (Big1One Fitness)
• 6. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc)
• 7. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 8. Martin Němčík (Slovan Moravská Třebová)
• 9. Michal Selmeczi (Extrifit Club)
• 10. Jan Vejdovský (Wolfberry Team)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Pavel Dvořák (Fitness Gym Vrábel)
• 2. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Martin Lešenar (SIWI Fitness Brno)
• 4. Jan Navrátil (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Denis Štěrba (MD-Posilovna Brno)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Petr Mohyla (SK Radoch Ostrava)
• 3. Antonín Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. David Gebel (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Martin Holaň (Gold Team Karviná)
• 3. Lukáš Kuběna (Pure Health & Fitness Praha)
• 4. Erik Richter (Remi Sport Prostějov)
• 5. Vít Sekvard (Fit Joh Svitavy)
• 6. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 7. Pavel Szotkowski (Bodyland Fitness Ostrava)
• 8. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 9. Lumír Štefek (Kubík fitness Ostrava)

Physique mužů do 178 cm

• 1. David Baron (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Jakub Cenek (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Marek Čermák (No Limits Krnov)
• 5. David Černý (SIWI Fitness Brno)
• 6. Radek Doležel (Fitness Velké Opatovice)
• 7. Sebastian Gunčík (FC KARO Slavia Havířov)
• 8. Tomáš Hasoň (Big1One Fitness)
• 9. Jaromír Horváth (Hardcore Gym Fontána)
• 10. Ondřej Husák (Bodyland Fitness Ostrava)
• 11. Jaroslav Karcel (Hardcore Gym Fontána)
• 12. Tomáš Kejík (SIWI Fitness Brno)
• 13. Luboš Kořenovský (Mišmaš Fitness Brno)
• 14. Radim Mahovský (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 15. Michal Mička (FIT-GYM Havířov)
• 16. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 17. Marek Škodák (Fitness Centrum Iva)
• 18. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)
• 19. Ilija Tipovský (Unnosport Ostrava)
• 20. Daniel Vávra (No Limits Krnov)
• 21. Petr Veselý (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 22. Lukáš Volf (TJ Spartak Třebíč)
• 23. Zdeněk Zatloukal (Mišmaš Fitness Brno)
• 24. Karel Zeman (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Marek Heryán (MD-Posilovna Brno)
• 2. Miroslav Juríček (TJ Slovácká Slávia)
• 3. Radim Kluka (Fitness klub Omega Olomouc)
• 4. Ondřej Kmošťák (Pure Health & Fitness Praha)
• 5. Vladislav Koutný (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 6. Jakub Neskora (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 7. Pavel Světlík (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Jan Svoboda (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
• 9. Igor Vitoslavský (MD-Posilovna Brno)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Adam Černý (SIWI Fitness Brno)
• 2. Denis Hanzlík (Gold Team Karviná)
• 3. Karel Kraus (Fitko Sport Relax Kopřivnice)
• 4. Jiří Kubiczek (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 5. Marek Kuchajda (Hardcore Gym Fontána)
• 6. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 7. Šimon Kutnar (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 8. Jiří Macenauer (Fitness klub Omega Olomouc)
• 9. Pavel Melčák (FC KARO Slavia Havířov)
• 10. Milan Vácha (TJ Tesla Brno)
• 11. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)
• 12. Robin Weiermuller (Fitness klub Omega Olomouc)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
• 2. Andrea Chylíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 4. Simona Dřímalková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 5. Maria Hudcová (Wolfberry Team)
• 6. Pavla Pranspergerová (InCore Fitness)
• 7. Karolína Skřičková (Profi Studio Jablonický)
• 8. Nikola Štaiglová (MD Fitness Lanškroun)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 2. Veronika Brtníková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Nikola Kičmerová (FIT-GYM Havířov)
• 4. Hana Komárková (Fitness Velké Opatovice)
• 5. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
• 6. Jana Štefanová (TJ Moravan Lednice)
• 7. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Karolína Bělohlávková (Fitness Club Fila Litomyšl)
• 2. Lenka Florková (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Kristina Hálová (Fitness klub Omega Olomouc)
• 4. Veronika Kožíková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 5. Michaela Mazáčová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 6. Tereza Muzikářová (TJ Spartak Třebíč)
• 7. Andrea Navrátilová (Hardcore Gym Fontána)
• 8. Karolína Oravski (Pure Health & Fitness Praha)
• 9. Silvie Sher (Klub kulturistiky Ostrava)
• 10. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
• 11. Pavlína Šobrová (Fitcentrum Assen Ostrava)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Nikola Cihlářová (Fitpeople Jihlava)
• 2. Michala Halvová (SK Tři studně)
• 3. Lucie Hermanová (Gold Team Karviná)
• 4. Gabriela Jansová (Athletic & Fitness Club Ústí nad Orlicí)
• 5. Michaela Masslová (InCore Fitness Brno)
• 6. Marcela Mikulíková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 7. Martina Palkociová (Klub kulturistiky Ostrava)
• 8. Simona Procházková (SIWI Fitness Brno)
• 9. Petra Tchuřová (Bodyland Fitness Ostrava)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Monika Bajnoková (AZ Fitness Brno)
• 2. Eliška Dombková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 3. Hana Dvořáčková (TJ Spartak Třebíč)
• 4. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Kateřina Poulíčková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 6. Adéla Storzerová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 7. Darina Tomková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 8. Andrea Trojanová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 9. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 10. Erika Zabojníková (Dave Fit Club Zlín)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty