Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska
mužů a žen 2015 - výsledky

Článek vydán 04. 05. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 3317

Před zcela vyprodaným sálem klubu Rock & Roll GARAGE v Ostravě se tuto neděli konalo Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2015. Soutěž sledovalo na internetu v přímém přenosu 20.600 diváků! Níže najdete z klání kompletní výsledky včetně bodových hodnocení i fotografie vítězů.


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 143 Lenka Červená Fitness AVE Přerov 1985 155,0 4 4 8
2. 31 Pavla Pranspergerová InCore Fitness 1984 157,0 6 5 11
3. 24 Maria Hudcová Wolfberry Team 1964 161,0 10 11 21
4. 75 Karolína Skřičková Profi Studio Jablonický 1989 161,0 11 11 22
5. 66 Nikola Štaiglová MD Fitness Lanškroun 1991 152,0 13 13 26
6. 27 Simona Dřímalková Fitness klub Omega Olomouc 1979 164,0 18 18 36
7. 90 Andrea Chylíková KSK Jalex Team Krnov 1988 155,0 21 - 21
8. 26 Lucie Bronerská Hardcore Gym Fontána 1983 161,0 24 - 24

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 46 Lucie Koumarová Fitpeople Jihlava 1976 167,0 3 3 6
2. 5 Kateřina Brachtlová SIWI Fitness Brno 1996 169,0 7 7 14
3. 18 Hana Komárková Fitness Velké Opatovice 1979 167,0 8 8 16
4. 100 Veronika Brtníková Fitness klub Omega Olomouc 1985 172,0 13 13 26
5. 121 Jana Štefanová TJ Moravan Lednice 1980 174,0 14 14 28

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 46 Lucie Koumarová Fitpeople Jihlava 1976 167,0


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 146 Nikola Cihlářová Fitpeople Jihlava 1992 164,0 3 3 6
2. 42 Karolína Oravski Pure Health & Fitness Praha 1986 160,0 10 10 20
3. 86 Michaela Mazáčová Extreme Fitness Kroměříž 1993 163,0 13 10 23
4. 33 Marcela Sľúková Arny Gym Club 1987 163,0 13 12 25
5. 69 Silvie Sher Klub kulturistiky Ostrava 1989 158,0 13 13 26
6. 78 Andrea Navrátilová Hardcore Gym Fontána 1983 162,0 18 14 32
7. 104 Pavlína Šobrová Fitcentrum Assen Ostrava 1994 160,0 22 - 22
8. 3 Karolína Bělohlávková Fitness Club Fila Litomyšl 1987 157,0 22 - 22
9. 118 Tereza Muzikářová TJ Spartak Třebíč 1990 165,0 25 - 25
10. 45 Lenka Florková FC KARO Slavia Havířov 1990 164,0 28 - 28
11. 21 Veronika Kožíková Fitcentrum Assen Ostrava 1989 163,0 30 - 30
12. 10 Simona Procházková SIWI Fitness Brno 1981 164,0 35 - 35
13. 2 Lucie Hermanová Gold Team Karviná 1993 164,0 35 - 35

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 110 Michaela Masslová InCore Fitness Brno 1990 165,0 7 5 12
2. 39 Eliška Pavlová Bodyfit Club Hradec Králové 1988 168,0 8 7 15
3. 106 Marcela Mikulíková Fitcentrum Assen Ostrava 1978 166,0 10 8 18
4. 6 Hana Dvořáčková TJ Spartak Třebíč 1985 165,0 12 11 23
5. 102 Petra Tchuřová Bodyland Fitness Ostrava 1978 165,0 12 12 24
6. 73 Michala Halvová SK Tři studně 1984 167,0 17 15 32
7. 56 Gabriela Jansová Athletic & Fitness Club Ústí nad Orlicí 1978 166,0 20 - 20
8. 82 Martina Palkociová Klub kulturistiky Ostrava 1984 166,0 23 - 23
9. 59 Andrea Trojanová BBK Fitness Sokol Znojmo 1992 168,0 25 - 25
10. 85 Kristina Hálová Fitness klub Omega Olomouc 1987 167,0 29 - 29
11. 128 Nikola Kičmerová FIT-GYM Havířov 1991 165,0 30 - 30

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 95 Adéla Storzerová Fitness akademie Ronnie.cz 1992 176,0 3 3 6
2. 103 Kateřina Poulíčková Extreme Fitness Kroměříž 1992 169,0 7 6 13
3. 40 Eliška Dombková Fitcentrum Assen Ostrava 1989 169,0 7 8 15
4. 17 Veronika Kšicová Oddíl kulturistiky ASK Blansko 19989 170,0 13 13 26
5. 70 Kateřina Vlčková Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1987 169,0 17 16 33
6. 65 Erika Zabojníková Dave Fit Club Zlín 1986 172,0 16 17 33
7. 32 Monika Bajnoková AZ Fitness Brno 1989 174,0 20 - 20
8. 127 Darina Tomková Fitness klub Omega Olomouc 1986 174,0 24 - 24

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 110 Michaela Masslová InCore Fitness Brno 1990 165,0


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 55 Jakub Cenek Mišmaš Fitness Brno 1990 5 5 10
2. 115 Radim Mahovský OS Wellness 2000 Vyškov 1983 6 6 12
3. 107 Lukáš Volf TJ Spartak Třebíč 1988 7 8 15
4. 123 Sebastian Gunčík FC KARO Slavia Havířov 1994 16 11 27
5. 14 Jan Švec Fitness klub Omega Olomouc 1988 15 13 28
6. 136 Ilija Tipovský Unnosport Ostrava 1990 19 - 19
7. 28 Michal Mička FIT-GYM Havířov 1989 21 - 21
8. 22 Radek Doležel Fitness Velké Opatovice 1986 22 - 22
9. 67 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 25 - 25
10. 35 Tomáš Kejík SIWI Fitness Brno 1989 30 - 30
11. 63 David Baron SK PEPA centrum Opava 1993 33 - 33
12. 116 Zdeněk Zatloukal Mišmaš Fitness Brno 1974 37 - 37
13. 53 Ondřej Husák Bodyland Fitness Ostrava 1987 40 - 40
14. 133 Petr Veselý Fitcentrum Dragon Ostrava 1988 40 - 40
15. 137 Jaroslav Karcel Hardcore Gym Fontána 1986 41 - 41
16. 13 Luboš Kořenovský Mišmaš Fitness Brno 1990 - - -
16. 30 Marek Čermák No Limits Krnov 1996 - - -
16. 43 Karel Zeman Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1984 - - -
16. 52 Daniel Vávra No Limits Krnov 1983 - - -
16. 58 Marek Škodák Fitness Centrum Iva 1979 - - -
16. 74 Tomáš Hasoň Big1One Fitness 1991 - - -
16. 144 Jaromír Horváth Hardcore Gym Fontána 1989 - - -

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 112 Richard Bilík FC KARO Slavia Havířov 1979 3 3 6
2. 19 Miroslav Juríček TJ Slovácká Slávia 1992 7 8 15
3. 139 Marek Heryán MD-Posilovna Brno 1990 10 12 22
4. 125 Radim Kluka Fitness klub Omega Olomouc 1986 11 13 24
5. 68 Šimon Kutnar Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1994 15 12 27
6. 109 Ondřej Kmošťák Pure Health & Fitness Praha 1994 15 15 30
7. 84 Igor Vitoslavský MD-Posilovna Brno 1977 23 - 23
8. 54 David Černý SIWI Fitness Brno 1988 23 - 23
9. 60 Jakub Neskora Sportovní klub Slavia Orlová 1991 27 - 27
10. 113 Vladislav Koutný Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1991 28 - 28
11. 89 Pavel Světlík SK PEPA centrum Opava 1982 33 - 33
12. 77 Jan Svoboda Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice 1971 35 - 35

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 1 Jiří Kubiczek Fitcentrum Dragon Ostrava 1990 8 8 16
2. 142 Denis Hanzlík Gold Team Karviná 1992 9 11 20
3. 114 Jakub Veselý Remi Sport Prostějov 1987 12 11 23
4. 87 Marek Kuchajda Hardcore Gym Fontána 1987 13 11 24
5. 29 Milan Vácha TJ Tesla Brno 1987 13 12 25
6. 86 Robin Weiermuller Fitness klub Omega Olomouc 1994 15 12 27
7. 96 Pavel Melčák FC KARO Slavia Havířov 1975 20 - 20
8. 88 Jiří Macenauer Fitness klub Omega Olomouc 1985 21 - 21
9. 51 Adam Černý SIWI Fitness Brno 1992 27 - 27
10. 12 Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Orlová 1987 30 - 30
11. 129 Karel Kraus Fitko Sport Relax Kopřivnice 1990 33 - 33

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 112 Richard Bilík FC KARO Slavia Havířov 1979


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 120 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 179,0 82,6 3 3 6 9
2. 140 Antonín Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1993 179,0 71,8 6 6 12 18
3. 41 Petr Mohyla SK Radoch Ostrava 1972 174,0 75,2 9 9 18 27

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 8 Lumír Štefek Kubík fitness Ostrava 1984 188,0 95,0 3 3 6 9
2. 92 Pavel Szotkowski Bodyland Fitness Ostrava 1991 198,0 106,5 7 6 12 18
3. 47 Martin Holaň Gold Team Karviná 1988 181,0 87,9 8 9 18 27
4. 61 Radek Studený TJ Spartak Třebíč 1990 185,0 86,1 12 12 24 36
5. 130 Erik Richter Remi Sport Prostějov 1986 188,0 95,7 15 15 30 45
6. 94 Patrik Šerý Arny Gym Club 1975 183,0 88,5 18 18 36 54
7. 141 Vít Sekvard Fit Joh Svitavy 1982 182,0 74,5 22 - - 22
8. 132 David Gebel SK PEPA centrum Opava 1992 186,0 87,4 23 - - 23


Kulturistika mužů do 67,5 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 79 Rostislav Švan Fitnesstudio Jumi Bolatice 1984 60,8 5 3 6 9
2. 80 Václav Lapčík T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1990 65,4 5 7 14 21
3. 131 Filip Schuster Remi Sport Prostějov 1982 63,7 9 8 16 24
4. 49 Oldřich Rada Fitpeople Jihlava 1984 65,0 12 14 24 38
5. 20 Roman Konvička SK Radoch Ostrava 1972 61,6 15 15 30 45
6. 50 Petr Kučka Atomy Sport-club Kroměříž 1988 64,7 18 16 36 52

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 145 Vladyslav Kozerenko TJ Olympia Zlín 1991 74,9 4 4 8 12
2. 138 Petr Michálek SK Moog Brno 1976 74,5 5 6 10 16
3. 72 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 74,3 9 9 20 29
4. 108 David Gilík SK PEPA centrum Opava 1983 71,5 14 13 24 37
5. 34 Jindřich Musil Fitpeople Jihlava 1991 68,8 16 17 28 45
6. 81 Petr Havlík Slovan Moravská Třebová 1968 71,1 18 14 32 46
7. 44 Pavel Foretník FC KARO Slavia Havířov 1993 70,5 21 - - 21
8. 91 Petr Šulc Eurogym Fitness Olomouc 1982 69,3 23 - - 23
9. 135 Jaroslav Hala SIWI Fitness Brno 1957 72,1 26 - - 26
10. 83 Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997 73,6 27 - - 27

Kulturistika mužů do 82,5 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 117 Michal Herman Fitcentrum Dragon Ostrava 1988 81,1 3 3 6 9
2. 101 Matěj Ryšavý Fitcentrum I-R Club Pardubice 1990 79,7 10 7 16 23
3. 38 Adam Szollosy Hardcore Gym Fontána 1991 75,5 8 11 16 27
4. 93 Jan Zapletal TJ Olympia Zlín 1993 77,6 9 10 24 34
5. 62 Lukáš Bečička TJ Valašské Meziříčí 1985 80,4 18 14 30 44
6. 99 Josef Hrubý Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1962 75,4 19 15 34 49
7. 111 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 76,5 19 - - 19
8. 122 Jan Koukol SK PEPA centrum Opava 1993 77,9 20 - - 20
9. 57 Martin Němčík Slovan Moravská Třebová 1976 81,6 27 - - 27
10. 48 Tomáš Hasoň st. Big1One Fitness 1969 79,4 30 - - 30

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 9 František Huf Eurogym Fitness Olomouc 1981 84,1 3 3 6 9
2. 76 Roman Jurák Big1One Fitness 1989 89,0 9 6 16 22
3. 37 Miroslav Dopirák TJ Valašské Meziříčí 1977 85,8 8 11 16 27
4. 64 Radek Heincl Sportovní klub Slavia Orlová 1991 83,9 11 12 20 32
5. 16 Jan Křenek Extrifit Club 1986 86,3 13 12 30 42
6. 126 Jan Vejdovský Wolfberry Team 1979 87,8 18 18 36 54

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 105 Denis Štěrba MD-Posilovna Brno 1991 90,9 5 5 6 11
2. 119 Martin Lešenar SIWI Fitness Brno 1988 95,7 8 9 16 25
3. 36 Pavel Dvořák Fitness Gym Vrábel 1973 96,5 7 7 20 27
4. 23 Vít Kotas Fitcentrum Gambare Olomouc 1974 93,7 9 8 24 32
5. 71 Jan Navrátil MD Fitness Lanškroun 1974 93,5 14 15 26 41
6. 15 Michal Selmeczi Extrifit Club 1990 96,8 18 18 36 54
7. 134 Karel Kretek SK PEPA centrum Opava 1975 94,8 21 - - 21

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 145 Vladyslav Kozerenko TJ Olympia Zlín 1991 74,9


Rozhodčí a pořadatelé


Ceny pro závodníky

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty