Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky mužů (v kulturistice mužů a masters mužů) 2015 - startovní listiny

Článek vydán 07. 05. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2919

V sobotu Vás srdečně zveme do Dělnického domu v Blansku na Mistrovství ČR mužů (v kulturistice mužů a masters mužů) 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 79.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Kulturistika mužů do 67,5 kg

• 1. Petr Holent (Tom „S“ Gym Děčín)
• 2. Marek Jelínek (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 3. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 4. Petr Svačina (Fitcentrum Mládek)
• 5. Rostislav Švan (Fitnesstudio Jumi Bolatice)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 2. Petr Fric (Sportovní klub policie Hvězda Karlovy Vary)
• 3. David Gilík (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Tomáš Haník (Muscle Factory Březnice)
• 5. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 6. Josef Hrubý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Vladyslav Kozerenko (TJ Olympia Zlín)
• 8. Michael Kučera (Fajn Fitness Mladá Boleslav)
• 9. Petr Michálek (SK Moog Brno)
• 10. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 11. Dominik Sagan (Tom „S“ Gym Děčín)
• 12. Jakub Síla (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 13. Michal Šáda (Fitness VAF Milovice)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

• 1. Lukáš Bečička (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Michal Herman (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 3. Karel Kunz (Fitness při CVČ Most)
• 4. Rudolf Pinkas (Fitness U Pešků Liberec)
• 5. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 6. Luboš Tengler (Fitness Hard Core)
• 7. Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín)
• 8. Adam Szollosy (Hardcore Gym Fontána)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Zdeněk Flachs (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Roman Jurák (Big1One Fitness)
• 4. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc)
• 5. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 6. Jiří Schäfer (Fitness Star)
• 7. Michal Selmeczi (Extrifit Club)
• 8. David Skořepa (Posilovna SA Jičín)
• 9. Tomáš Witschel (Axagym Praha)
• 10. František Huf (Eurogym Fitness Olomouc)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Pavel Dvořák (Fitness Gym Vrábel)
• 2. Vlastimil Kalaš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Jaroslav Kejř (Fitness studio Mike)
• 4. Jan Kittner (Extrifit Club)
• 5. Jiří Lasík (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Martin Lešenar (SIWI Fitness Brno)
• 7. Jan Navrátil (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Denis Štěrba (MD-Posilovna Brno)

Kulturistika masters mužů 40 - 50 let

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 2. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Pavel Dvořák (Fitness Gym Vrábel)
• 4. Pavel Fanta (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 6. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc)
• 7. Martin Mancini (Gym 2000 Kladno)
• 8. Jan Navrátil (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Jiří Schäfer (Fitness Star)
• 10. Luboš Tengler (Fitness Hard Core)
• 11. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)

Kulturistika masters mužů 50 - 60 let

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Miloslav Birnbaum (Gym 2000 Kladno)
• 3. Jaroslav Hala (SIWI Fitness Brno)
• 4. Josef Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 5. Josef Hrubý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Jaroslav Kejř (Fitness studio Mike)
• 7. Michal Kičák (Fitness club Jařest)
• 8. Jiří Němec (TJ Slovácká Slávia)
• 9. Michal Šidík (TJ Tesla Brno)
• 10. Bedřich Vater (Cardiofitness)

Kulturistika masters mužů nad 60 let

• 1. Pavel Beránek (Gym 2000 Kladno)
• 2. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Vladimír Dostál (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Milan Ecler (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 5. Čestmír Foukal (TJ Sokol Lanžhot)
• 6. Zdeněk Gehringer (TJ Holásky Brno)
• 7. Ivan Horáček (City Fitness Centrum Hořice)
• 8. Jan Horáček (TJ Slavoj Děčín)
• 9. Jaroslav Kokeš (Fitness Sport Club Kadaň)
• 10. Josef Krupa (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 11. Vladimír Štěpánek (Fitness studio TP Chotěboř)
• 12. Pavel Valenta (TJ Slovácká Slávia)

Kulturistika vozíčkářů

• 1. Petr Lindák (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Daniel Minster (SK PEPA centrum Opava)

Klasická kulturistika masters

• 1. Patrik Šerý (Arny Gym Club)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty