Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Fitness Mania Classic I.
- startovní listiny

Článek vydán 08. 10. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2058

V sobotu Vás srdečně zveme do Kulturního domu Kladno na pohárovou soutěž v kulturistice mužů, physique a bikiny fitness - Fitness Mania Classic I. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.


Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Tiep Bui (Petr) Duc (Extrifit Club)
• 2. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 3. Martin Mancini (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Jakub Mašek (Fitness Studio Louny)
• 5. Tomáš Vondál (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. David Fechtner (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Vlastimil Kalaš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Josef Malzer (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Ondřej Pírek (Kubík fitness Ostrava)
• 6. David Želina (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika juniorů

• 1. David Fechtner (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Jiří Růžek (Fitness KWK Fit)

Physique juniorů

• 1. Radek Svoboda (Fitpeople Jihlava)
• 2. Adam Šafránek (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. David Veselý (Března Fitness Club Česká Lípa)

Physique mužů

• 1. Vyacheslav Arkhiereev (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Lukáš Bartošek (Pajič Trainings)
• 3. Aleš Bejr (OK Gym Dubina)
• 4. Richard Biško (Delta Fitness Praha)
• 5. Jakub Cenek (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Přemysl Chaloupka (BBC Praha)
• 7. Radek Dekoj (Gym 2000 Kladno)
• 8. Radovan Hrbek (Axagym Praha)
• 9. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Jiří Kaňák (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 11. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 12. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 13. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 14. Kirill Pyzhyanov (Fitness Mania Gym Kladno)

Bikiny fitness do 164 cm

Dle počtu odprezentovaných závodnice je možné, že výškové kategorie budou upraveny.

• 1. Kamila Bartoňová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Hana Dostálová (Akademie Ronnie.cz)
• 3. Zuzana Fílová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Dita Láblerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Lucie Lavičková (Fitness Studio Louny)
• 6. Šárka Mašková (Fitness Studio Louny)
• 7. Tatiana Naddennaia (Fitness Mania Gym Kladno)

Bikiny fitness do 168 cm

Dle počtu odprezentovaných závodnice je možné, že výškové kategorie budou upraveny.

• 1. Petra Antošová (Extrifit Club)
• 2. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)

Bikiny fitness nad 168 cm

Dle počtu odprezentovaných závodnice je možné, že výškové kategorie budou upraveny.

• 1. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Kateřina Lašáková (Akademie Ronnie.cz)
• 3. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 4. Kateřina Poulíčková (SK Moog Brno)
• 5. Markéta Řeháková (Gladiators Ústí nad Labem)
• 6. Klára Šturmová (Fitness club Jařest)
• 7. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty