Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

BFC Adel Cup 2015
- startovní listiny

Článek vydán 08. 10. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 1910

V neděli Vás srdečně zveme do hotelu Merkur v České Lípě na pohárovou soutěž v kulturistice mužů, physique a bikiny fitness - BFC Adel Cup 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.


Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Bui Tiep Duc (Extrifit Club)
• 2. Jakub Mašek (Fitness Studio Louny)
• 3. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 4. Lukáš Bezchleba (Extrifit Club)
• 5. Tomáš Vondál (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. David Fechtner (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Vlastimil Kalaš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Josef Malzer (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Jaroslav Paseka (SK Fitness Velké Meziříčí)
• 6. Ondřej Pírek (Kubík fitness Ostrava)
• 7. David Želina (T&M Olympia Fitness Praha)

Physique mužů do 178 cm

Dle počtu odprezentovaných závodníků je možné, že výškové kategorie budou upraveny (mohou být až tři kategorie).

• 1. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 2. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 3. Richard Biško (Delta Fitness Praha)
• 4. Daniel Bouda (Fitness Studio Louny)
• 5. Jakub Cenek (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Tomáš Kafagi (Extrifit Club)
• 7. Petr Minařík (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)

Physique mužů nad 178 cm

Dle počtu odprezentovaných závodníků je možné, že výškové kategorie budou upraveny (mohou být až tři kategorie).

• 1. Aleš Bejr (OK Gym Dubina)
• 2. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 5. Radek Svoboda (Fitpeople Jihlava)
• 6. David Veselý (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Kirill Pyzhyanov (Fitness Mania Gym Kladno)

Bikiny fitness do 164 cm

Dle počtu odprezentovaných závodnice je možné, že výškové kategorie budou upraveny (mohou být až tři kategorie).

• 1. Kamila Bartoňová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Sandra Bártová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 3. Hana Dostálová (Akademie Ronnie.cz)
• 4. Lucie Lavičková (Fitness Studio Louny)
• 5. Šárka Mašková (Fitness Studio Louny)
• 6. Kristýna Moravová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Tatiana Naddennaia (Fitness Mania Gym Kladno)
• 8. Denisa Votápková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness nad 164 cm

Dle počtu odprezentovaných závodnice je možné, že výškové kategorie budou upraveny (mohou být až tři kategorie).

• 1. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 4. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 5. Petra Antošová (Extrifit Club)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty