Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Partners Cup 2015
- startovní listiny

Článek vydán 15. 10. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2153

V sobotu Vás srdečně zveme do Kulturního domu v Čelákovicích na pohárovou soutěž v kulturistice a klasické kulturistice mužů, physique, bodyfitness a bikiny fitness - Partners Cup 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.


Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Duc Tiep Bui (Extrifit Club)
• 2. Luboš Kuběnka (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Jakub Mašek (Fitness Studio Louny)
• 4. Lukáš Váňa (Big1One Fitness)
• 5. Lukáš Bezchleba (Extrifit Club)
• 6. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Guran Bartosz (Polsko)
• 2. Stanislav Pácha (Body Fit Club Hradec Králové)
• 3. Vladimír Helis (Superior 14)
• 4. Vlastimil Kalaš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Michal Klečka (Fitness Centrum Alice)
• 6. Josef Malzer (PeVan Gym Team Sedlčany)

Klasická kulturistika

• 1. Michal Gáborik (Delta Fitness Praha)
• 2. Ondřej Pírek (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Jiří Schäfer (Fitness Star)
• 4. Lukáš Sládek (Fit Club Wendy Liběchov)
• 5. Michal Smola (Delta Fitness Praha)
• 6. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 7. Jan Šmidrkal (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 8. Michal Vraný (Extrifit Club)

Physique mužů do 178 cm

Závodníci kategorií physique mužů budou po prezentaci rozděleni do dvou výškových kategorií s vyrovnaným počtem závodníků (tzn. místo tří kategorií budou kategorie dvě).

• 1. Daniel Bouda (Fitness Studio Louny)
• 2. Tomáš Kafagi (Extrifit Club)
• 3. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 4. Petr Minařík (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)
• 6. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 7. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)

Physique mužů do 182 cm

Závodníci kategorií physique mužů budou po prezentaci rozděleni do dvou výškových kategorií s vyrovnaným počtem závodníků (tzn. místo tří kategorií budou kategorie dvě).

• 1. Stanislav Hořejší (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Jiří Kaňák (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 3. Vladimir Kuklisin (Fitness Ronnie.cz Praha)
• 4. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)

Physique mužů nad 182 cm

Závodníci kategorií physique mužů budou po prezentaci rozděleni do dvou výškových kategorií s vyrovnaným počtem závodníků (tzn. místo tří kategorií budou kategorie dvě).

• 1. Vyacheslav Arkhiereev (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Aleš Bejr (OK Gym Dubina)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 5. Konstantin Ožinskij (Fit Joh Svitavy)
• 6. David Veselý (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Robin Weiermuller (HELP CZ Bodyfitness Club)

Bodyfitness

• 1. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 2. Ivana Dvořáková (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Lenka Jandová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Katarzyna Ludowicz (Polsko)
• 6. Radka Štěpánková (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 7. Ida Tvarůžková (Fitness Factory Olomouc)
• 8. Tereza Vinšová (Fitness Centrum Alice)
• 9. Kristína Volfová (Gym 2000 Kladno)

Bikiny fitness do 164 cm

Závodnice bikiny fitness budou startovat ve třech výškových kategoriích, nicméně po prezentaci budou výšková rozdělení upravena tak, aby v každé ze tří kategorií byl vyrovnaný počet závodnic.

• 1. Kamila Bartoňová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Hana Dostálová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 3. Zuzana Fílová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Lenka Florková (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Lenka Kletečková (World Fitness Vlašim)
• 6. Dita Láblerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Lucie Lavičková (Fitness Studio Louny)
• 8. Šárka Mašková (Fitness Studio Louny)
• 9. Karin Ševčíková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 10. Pavlína Šobrová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 11. Kristýna Vaňková (Fitness při CVČ Most)
• 12. Denisa Votápková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 13. Veronika Wisiorková (FIT-GYM Havířov)

Bikiny fitness do 168 cm

Závodnice bikiny fitness budou startovat ve třech výškových kategoriích, nicméně po prezentaci budou výšková rozdělení upravena tak, aby v každé ze tří kategorií byl vyrovnaný počet závodnic.

• 1. Petra Antošová (Extrifit Club)
• 2. Tereza Barešová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Markéta Řeháková (Gladiators Ústí nad Labem)
• 4. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)

Bikiny fitness nad 168 cm

Závodnice bikiny fitness budou startovat ve třech výškových kategoriích, nicméně po prezentaci budou výšková rozdělení upravena tak, aby v každé ze tří kategorií byl vyrovnaný počet závodnic.

• 1. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Monika Koždoňová (Hammer Strength Fitness)
• 3. Kateřina Lašáková (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 4. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 5. Kateřina Poulíčková (SK Moog Brno)
• 6. Lucie Schejbalová (Fitness Mamut Úvaly)
• 7. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 9. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
• 10. Marta Kulášová (Slovensko)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty