Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Beautiful and Strong 2015
- startovní listiny

Článek vydán 12. 11. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 1756

V sobotu 14. listopadu Vás srdečně zveme do Sportcentra Sluneta v Ústí nad Labem na pohárovou soutěž v bikiny fitness a fitness dětí - Beautiful and Strong 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 34. Jsou mezi nimi jak registrovaní závodníci, tak někteří účastníci kondičních soutěží letošního podzimu.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 734 156 666).

Bikiny fitness do 164 cm

Po prezentaci na soutěži mohou být výškové kategorie (a tedy i počty závodnic v nich) upraveny.

• 1. Tereza Barešová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Kamila Bartoňová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Zuzana Filová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Dita Láblerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Lucie Lavičková (Fitness Studio Louny)
• 6. Šárka Mašková (Fitness Studio Louny)
• 7. Nikola Matoušová
• 8. Kristýna Vaňková (Fitness při CVČ Most)
• 9. Denisa Votápková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 10. Veronika Wisiorková (FIT-GYM Havířov)

Bikiny fitness do 168 cm

Po prezentaci na soutěži mohou být výškové kategorie (a tedy i počty závodnic v nich) upraveny.

• 1. Barbora Krouželová (Fitness Centrum Alice)
• 2. Marta Kulašová (Slovensko)
• 3. Markéta Řeháková (Gladiators Ústí nad Labem)
• 4. Zuzana Šimončičová (Slovensko)

Bikiny fitness nad 168 cm

Po prezentaci na soutěži mohou být výškové kategorie (a tedy i počty závodnic v nich) upraveny.

• 1. Jacqueline Figová
• 2. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Markéta Šuráňová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 4. Lenka Trčková
• 5. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 6. Tereza Zdražilová

Fitness dívek

Po prezentaci budou závodnice rozděleny do dvou věkových kategorií.

• 1. Nicol Celeriková
• 2. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Dorota Kresáňová
• 4. Barbora Kubánková (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Kristina Kubáňová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 7. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Eliška Palyzová (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Eliška Pokorná (The Queen Club)
• 10. Michaela Tóthová (The Queen Club)
• 11. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 12. Daniela Kohoutová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 13. Andrea Remešová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)

Fitness chlapců

• 1. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty