Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace reprezentace na mistrovství Evropy 2016

Článek vydán 18. 04. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2154

V průběhu uplynulého víkendu proběhla nominace závodníků na nadcházející superšampionát mistrovství Evropy konaný 4. - 8. května ve španělské Santa Susanně, který zahrnuje klání v kulturistice, fitness kategorie i juniorské a masters závodníky. Státními trenéry bylo vybráno 31 závodníků uvedených níže.

V případě, že máte k nominaci na mistrovství Evropy jakékoli dotazy, směřujte je na předsedu Komise vrcholového sportu Vjačeslava Vinogradova (vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz, 734 15 66 66).


Michaela Mazáčová - bikiny fitness juniorek do 166 cm
Andrea Horňáková - bikiny fitness juniorek do 166 cm
Yuliya Arkhiyereyeva - bikiny fitness do 163 cm
Nikola Matoušová - bikiny fitness do 163 cm
Barbora Votavová - bikiny fitness do 166 cm
Karolína Machová - bikiny fitness do 172 cm
Eliška Dombková - bikiny fitness do 172 cm
Daniela Bečková - bikiny fitness do 172 cm
Lenka Trčková - bikiny fitness nad 172 cm
Markéta Tůmová - bikiny fitness nad 172 cm, bikiny fitness masters nad 35 let
Marcela Blechtová - bikiny fitness masters nad 35 let

Pavla Pranspergerová - bodyfitness do 158 cm
Arleta Krausová - bodyfitness do 163 cm
Jana Bolomová - bodyfitness do 168 cm
Kateřina Fantová - bodyfitness masters 35 - 44 let

Lenka Jandová - physique žen do 163 cm
Margita Zámolová - physique žen do 163 cm, physique žen masters
Radek Svoboda - physique juniorů nad 178 cm
Miroslav Přibáň - physique mužů nad 178 cm
Vyacheslav Arkhiereev - physique mužů nad 178 cm
Viktor Minář - physique mužů nad 178 cm

Lukáš Bína - klasická kulturistika juniorů
Lukáš Topinka - klasická kulturistika mužů do 175 cm
Jan Páleníček - klasická kulturistika mužů do 180 cm

Vojtěch Trnka - kulturistika juniorů do 75 kg, kulturistika mužů 75 kg
Pavel Fanta - kulturistika masters 40 - 49 let do 90 kg
Radek Čejka - kulturistika masters 40 - 49 let nad 90 kg
Milan Bodlák - kulturistika masters 60 - 65 let
Vladimír Dvořák - kulturistika masters 60 - 65 let
Jiří Rohan - kulturistika masters nad 65 let
Vladimír Štěpánek - kulturistika masters nad 65 let

Kateřina Fantová - kulturistika smíšených párů
Pavel Fanta - kulturistika smíšených párů


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty