Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR ve fitness 2016 a Fitness Mania Classic II. - Women´s Cup - startovní listiny

Článek vydán 28. 04. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2248

V neděli 1. května Vás srdečně zveme do Kulturního domu na Kladně na mistrovské klání Mistrovství ČR ve fitness 2016 a zároveň pohárovou soutěž v bodyfitness a bikiny fitness - Fitness Mania Classic II. - Women´s Cup. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 68.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Fitness mužů

• 1. Filip Cina (Fitness AVE Přerov)
• 2. Ondřej Daňa (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 3. Milan Vácha (TJ Tesla Brno)

Fitness chlapců

• 1. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness dívek

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Sára Janáčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 8. Barbora Kubánková (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Kristýna Kubáňová (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Anežka Peterová (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Eliška Pokorná (The Queen Club)
• 14. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 15. Michaela Tóthová (The Queen Club)
• 16. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 17. Sára Maděryčová (All Stars fitness tým Lužice)
• 18. Natália Jacinová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 19. Markéta Musilová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 20. Linda Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 21. Sofie Slováčková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 22. Šárka Mikysková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 23. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 24. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 25. Daniela Kohoutová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 26. Lucie Hanousková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)

Bodyfitness

• 1. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 2. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 4. Eliška Smejkalová (BBC Praha)
• 5. Vladimíra Žeravíková (SK kulturistiky a fitness Profi Fitness Eva)
• 6. Ivana Dvořáková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Natálie Kejzlarová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Mariya Oleynik (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Tereza Petrášková (T&M Olympia Fitness Praha)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Veronika Fotrová (Delta Fitness Praha)
• 2. Daniela Halás (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Tatsiana Hertsyk (Eagle Fitness)
• 4. Naďa Kellnerová (InCore Fitness Brno)
• 5. Denisa Pilařová (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 6. Kristina Samofal (Rusko)
• 7. Denisa Votápková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Kateřina Berdychová (Delta Fitness Praha)
• 2. Hana Dostálová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Svetlana Elina (Rusko)
• 4. Jana Jandeková (SIWI Fitness Brno)
• 5. Kateřina Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Evgenija Krasnova (Rusko)
• 7. Valerie Peršina (Fitness Mania Gym Kladno)
• 8. Andrea Siváková (BBC Praha)
• 9. Lucie Vajsová (Let´s Go Hoštka)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Lubov Afonina (Rusko)
• 2. Marina Bedřichová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 3. Kateřina Davidová (SK Moog Brno)
• 4. Petra Drahotová (BBC Praha)
• 5. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Monika Mlejnková (Extrifit Club)
• 7. Jana Nováková (Fitness při CVČ Most)
• 8. Dominika Pobudová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Kateřina Švástová (MTV Fitness Praha)
• 10. Natalia Trifanova (Rusko)
• 11. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 12. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty