Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace rozhodčích pro podzimní soutěže 2016

Článek vydán 10. 11. 2016 - Rozhodčí - zhlédnutí: 2813

Níže najdete nominaci rozhodčích pro podzimní kondiční soutěže Svazu kulturistiky a fitness České republiky. K nominacím platí, že:

  • nominovaní rozhodčí musí potvrdit účast elektronickou cestou na www.skfcr.cz/prihlasky,

  • v případě, že se rozhodčí soutěže, na kterou je nominován, nemůže zúčastnit, prosím, kontaktujte co NEJDŘÍVE předsedu STK Martina Loudu,

  • rozhodčí může rozhodovat i na soutěži, na kterou není nominován (v daném případě bude rozhodovat minimálně jednu kategorii, po dohodě i více - je ale nezbytné se též dopředu a především co nejdříve elektronicky přihlásit),

  • rozhodčí by aktivně měli sledovat domácí a mezinárodní scénu (jezdit po soutěžích i když nerozhodují, sledovat internet), aby chytali trendy a souvislosti v rozhodování.


Tento článek bude průběžně doplňován a může být také aktualizován. Následné změny budou vyznačeny modrou barvou.


Smartlabs Cup

5. 11. 2016 • Brno

  • hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jan Král
  • rozhodčí (2): Jana Paulátová
  • rozhodčí (3): Jana Bendová
  • rozhodčí (4): Jiří Řehůřek
  • rozhodčí (5): Vít Sahula
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Granite Muscles

6. 11. 2016 • Skuteč

  • hlavní rozhodčí: Ludmila Čížová
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jana Bendová
  • rozhodčí (2): Miroslav Tichý
  • rozhodčí (3): Jan Smejkal
  • rozhodčí (4): Alena Žídková
  • rozhodčí (5): Vladimíra Dědičová
  • delegát SKFČR: Martin Louda


GP Ostrava

12. 11. 2016 • Ostrava

  • hlavní rozhodčí: Jiří Rohan
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Václav Pospíšil
  • rozhodčí (2): Martina Pospíšilová
  • rozhodčí (3): Lenka Pospíšilová
  • rozhodčí (4): Martin Šrubař
  • rozhodčí (5): Ladislav Novák
  • delegát SKFČR: Martin Jebas


GP Jalex Krnov

13. 11. 2016 • Krnov

  • hlavní rozhodčí: Václav Pospíšil
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jiří Prudil
  • rozhodčí (2): Robert Komiš
  • rozhodčí (3): Martina Pospíšilová
  • rozhodčí (4): Martin Šrubař
  • rozhodčí (5): Antonín Podškubka
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Golem "Big Boy" Classic

19. 11. 2016 • Kutná Hora

  • hlavní rozhodčí: Luboš Koumal
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Milan Ecler
  • rozhodčí (2): Martina Hamáčková
  • rozhodčí (3): Simona Horáková
  • rozhodčí (4): Jiří Schäfer
  • rozhodčí (5): Jan Smejkal
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Grand Prix Ronnie.cz

20. 11. 2016 • Březnice

  • hlavní rozhodčí: Ludmila Čížová
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jana Bendová
  • rozhodčí (2): Luboš Koumal
  • rozhodčí (3): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (4): Miroslav Tichý
  • rozhodčí (5): Irena Pokorná
  • rozhodčí (6): Jan Kubík
  • rozhodčí (7): Martina Pospíšilová
  • delegát SKFČR: Luboš Koumal
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty