Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Granite Muscles 2016 - výsledky

Článek vydán 06. 11. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2330

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Granite Muscles 2016, která se konala v neděli 6. listopadu v KKS Skuteč. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a bikiny fitness. Na soutěž se přihlásilo 64 závodníků, nastoupilo jich 52.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 96 Josef Drda Tábor 1998 3 3 6 9
2. 38 Marek Bímon Muscle Factory Březnice 1999 7 7 14 21
3. 54 Petr Štourač TJ Sokol Bystřice nad Pernšt. 1998 8 9 16 25
4. 26 Lukáš Vokatý Muscle Factory Březnice 1998 11 11 24 35
5. 77 David Urbanský Most 1998 15 17 32 49
6. 47 Daniel Kešner Sokolov 1999 17 15 34 49

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 93 Petr Polák Ústí nad Labem 1993 5 5 10 15
2. 96 Josef Drda Tábor 1998 7 5 12 17
3. 67 Tomáš Malý Muscle Factory Březnice 1993 9 10 18 28
4. 68 Lukáš Hejhal Muscle Factory Březnice 1993 8 10 20 30
5. 71 Alexandr Kolárik Pelhřimov 1993 15 16 30 46
6. 77 David Urbanský Most 1998 18 17 36 53
7. 20 Petr Samohýl Fitness AVE Přerov 1994 21 - - 21

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 85 Miloslav Král PeVan Gym Team Sedlčany 1989 3 3 6 9
2. 44 Roman Barabasch Kubík fitness Ostrava 1989 6 6 12 18
3. 41 Michal Zbur Kroměříž 1991 10 9 20 29
4. 71 Alexandr Kolárik Pelhřimov 1993 12 12 22 34
5. 92 Vojtěch Řezáč Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1986 15 14 30 44

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 97 Martin Škrýba Muscle Factory Březnice 1975 3 3 6 9
2. 45 Antonín Hrudník Fitness Aquapalace 1973 6 6 12 18
3. 75 Pavel Hincák Praha 1984 10 9 20 29
4. 95 Jan Toman Fitness Studio Tommy Prostějov 1980 11 12 22 34


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 97 Martin Škrýba Muscle Factory Březnice


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 79 Tomáš Slavětínský Kolín 1992 177,0 3 3 6
2. 69 Richard Kaván Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1990 176,5 7 7 14
3. 30 Lukáš Chrascina Fitness AVE Přerov 1996 177,0 10 10 20
4. 37 Šimon Bartl Ústí nad Labem 1997 174,0 11 10 21
5. 61 Martin Lingán Harmony Wellnes Club Písek 1994 172,0 15 16 31
6. 32 Radek Roll Opočno 1994 178,0 17 16 33
7. 39 Martin Holý Chomutov 1984 178,0 21 - 21

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 65 Pavel Januš Factory Fitness Bystrc 1989 186,0 3 3 6
2. 98 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 184,0 6 6 12
3. 70 Michal Chamula Fitness Centrum Aura Plzeň 1990 183,0 11 13 24
4. 55 Zdeněk Slouka SK Moog Brno 1994 182,0 13 12 25
5. 21 Štěpán Kmoch Chrudim 1994 188,5 16 15 31
6. 36 David Šváb Golem´s Gym Kutná Hora 1993 178,5 18 16 34
7. 14 Martin Mašek Teplice 1994 183,5 19 - 19
8. 28 Tomáš Výborný Golem´s Gym Kutná Hora 1991 178,5 22 - 22

Kondiční physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 65 Pavel Januš Factory Fitness Bystrc


Kondiční bikiny fitness do 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 34 Nikola Keprtová Golem´s Gym Kutná Hora 1994 163,0 4 3 7
2. 74 Kristýna Seidlová Praha 1998 161,0 6 6 12
3. 72 Monika Tichá Harmony Wellnes Club Písek 1974 158,0 8 9 17
4. 66 Michaela Líbalová Gladiator Arena Ústí nad Labem 1996 165,5 12 12 24
5. 4 Denisa Navrátilová Brno 1985 163,5 16 15 31
6. 76 Klára Kolářová Praha 1993 162,0 19 18 37
7. 1 Barbora Koutenská Muscle Factory Březnice 1992 166,0 20 - 20

Kondiční bikiny fitness nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 88 Tereza Terešáková Family Fitness Olgy Šípkové 1994 173,0 5 4 9
2. 13 Michaela Čečatková Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991 176,0 6 8 14
3. 64 Lenka Hradecká PeVan Gym Team Sedlčany 1984 168,5 7 9 16
4. 62 Martina Vacíková Praha 1991 167,5 13 12 25
5. 9 Eva Blahůtová Harmony Wellnes Club Písek 1987 169,5 15 14 29
6. 8 Kateřina Mlčáková Fitness AVE Přerov 1995 181,0 18 16 34
7. 60 Veronika Müllerová Chrudim 1985 174,0 22 - 22
8. 94 Mariana Mullerová Kult. a bikiny fitness Lanškroun 1983 168,5 23 - 23

Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 34 Nikola Keprtová Golem´s Gym Kutná Hora


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty