Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Jalex Krnov 2016 - výsledky

Článek vydán 13. 11. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2036

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny kondiční soutěže Grand Prix Jalex Krnov, která se konala v neděli 13. listopadu v klubu Kofola v Krnově. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a bikiny fitness. Na soutěž se přihlásilo 99 závodníků, na pódium jich nastoupilo 85.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 80 Erik Šmíd Zlín 1999 3 3 6 9
2. 90 Michael Šach Zlín 1998 9 8 14 22
3. 19 Karel Hynek FC KARO Slavia Havířov 1998 7 11 18 29
4. 48 Rostislav Vondra Praha 1998 14 13 26 39
5. 60 Dominik Murin Naparia Bodybuilding Team 1998 14 13 30 43
6. 54 Martin Kulíšek Fit Darja Bohumín 1999 18 16 32 48
7. 56 Jan Makarov Kubík fitness Ostrava 2000 19 - - 19
8. 51 Pavel Kutlák No Limits Krnov 2000 21 - - 21

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 38 Tomáš Vlha KSK Jalex Team Krnov 1995 4 3 10 13
2. 15 Ondřej Svatoň Pro Life Fitness Telč 1993 7 9 12 21
3. 82 Petr Dědoch Remi Sport Prostějov 1995 10 10 22 32
4. 84 Robert Novotný FC KARO Slavia Havířov 1993 12 10 26 36
5. 80 Erik Šmíd Zlín 1999 14 12 26 38
6. 59 Petr Quis Kubík fitness Ostrava 1997 20 18 32 50
7. 63 Václav Malinovský Praha 1995 22 - - 22
8. 97 Petr Polák Ústí nad Labem 1993 24 - - 24
9. 87 Ondřej Zmuda No Limits Krnov 1997 25 - - 25
10. 17 Aleš Bek Liberec 1996 29 - - 29
11. 70 Lukáš Růžička Kolín 1993 33 - - 33
12. 60 Dominik Murin Naparia Bodybuilding Team 1998 37 - - 37
13. 50 Stanislav Skalička Zlín 1995 39 - - 39
14. 90 Michael Šach Zlín 1998 40 - - 40

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 11 Miloslav Král PeVan Gym Team Sedlčany 1989 5 4 8 12
2. 38 Tomáš Vlha KSK Jalex Team Krnov 1995 5 6 12 18
3. 13 Lukáš Špaček Havířov 1988 10 10 18 28
4. 82 Petr Dědoch Remi Sport Prostějov 1995 14 13 24 37
5. 84 Robert Novotný FC KARO Slavia Havířov 1993 12 13 32 45
6. 44 Roman Barabasch Kubík fitness Ostrava 1989 18 18 34 52
7. 50 Stanislav Skalička Zlín 1995 21 - - 21
8. 24 Vojtěch Řezáč Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1986 24 - - 24

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 83 Pavel Hincák Mišmaš Brno 1984 4 4 10 14
2. 2 Petr Urban FC KARO Slavia Havířov 1967 6 6 12 18
3. 16 Pavel Pánek SIWI Fitness Brno 1981 7 7 12 19
4. 4 Jaroslav Plánka Power - Gym Krnov 1968 12 12 24 36

Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 38 Tomáš Vlha KSK Jalex Team Krnov


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 18 Richard Kaván Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1990 176,0 3 3 6
2. 43 Jiří Drha Zlín 1995 172,0 8 8 16
3. 65 Vojtěch Trejtnar Remi Sport Prostějov 1992 168,0 8 9 17
4. 86 Jan Polášek Zábřeh 1991 176,0 11 11 22
5. 9 Dominik Král Opava 1999 171,0 14 15 29
6. 33 Petr Uřinovský Hranice 1994 171,0 20 18 38
7. 12 Sebastian Olešovský HELP CZ Bodyfitness Club 1999 173,0 21 - 21
8. 93 Tomáš Kowalski Mišmaš Fitness Brno 1994 177,0 26 - 26
9. 62 Dalibor Bělohoubek FC KARO Slavia Havířov 1993 173,0 27 - 27
10. 46 Tomáš Banovec Pro Life Fitness Telč 1992 169,0 29 - 29
11. 49 Tomáš Hnilo Zlín 1991 176,0 30 - 30

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Mario Nitzke FC KARO Slavia Havířov 1995 181,0 3 3 6
2. 68 Jindřich Suchý Kubík fitness Ostrava 1982 181,0 7 9 16
3. 75 Ondřej Bozděch Fitness team Ronnie.cz 1992 180,0 9 9 18
4. 22 Tomáš Guzdek Ostrava 1988 185,0 12 13 25
5. 35 Pavel Januš Factory Fitness Bystrc 1989 187,0 15 14 29
6. 69 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 184,0 17 14 31
7. 79 Jiří Rozprým Klub kulturistiky Ostrava 1995 179,0 22 22
8. 5 Tomáš Jankůj Zlín 1994 189,0 23 23
9. 36 Tomáš Zikmund Tachov 1994 181,0 27 27
10. 21 Michal Medek Brno 1994 183,0 30 30

Kondiční physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 18 Richard Kaván Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň


Kondiční bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 99 Petra Stárková Fit Park Ostrava 1989 159,0 5 4 9
2. 8 Sylvie Staňková Brno 1986 164,0 8 9 17
3. 78 Ivana Halamová Fitness při CVČ Most 1982 164,0 11 9 20
4. 47 Sandra Krtičková Náchod 1997 158,0 11 11 22
5. 76 Anna Gerschonová BBC Praha 1995 160,0 14 12 26
6. 27 Lucie Šedá Brno 1989 164,0 18 17 35
7. 25 Aneta Bublíková Šumperk 1994 158,0 19 - 19
8. 64 Karolína Juráčková Extrifit Club 1996 162,0 25 - 25
9. 96 Klára Kolářová Praha 1993 163,0 26 - 26
10. 77 Andrea Slavíková Ústí nad Labem 1992 158,0 27 - 27
11. 91 Denisa Navrátilová Brno 1985 164,0 28 - 28

Kondiční bikiny fitness do 169 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 32 Radka Kameníčková Praha 1991 167,0 4 4 8
2. 45 Michaela Sichálková Zlín 1998 168,0 10 9 19
3. 85 Martina Vacíková Praha 1991 168,0 10 9 19
4. 42 Lenka Hradecká PeVan Gym Team Sedlčany 1984 169,0 10 11 21
5. 37 Zuzana Hajduková Kubík fitness Ostrava 1980 168,0 12 11 23
6. 98 Nikola Hvorková TJ Valašské Meziříčí 1990 166,0 15 17 32
7. 40 Kateřina Slaninová Nový Jičín 1997 165,0 21 - 21
8. 81 Silvie Paličková Krnov 2001 165,5 24 - 24

Kondiční bikiny fitness nad 169 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 6 Simona Vozihnojová Pro Life Fitness Telč 1985 171,0 6 6 12
2. 52 Eliška Chromíková Vsetín 1997 184,0 8 7 15
3. 61 Simona Hrbáčková Hranice 2000 180,0 10 8 18
4. 3 Ivana Mešková Slovensko 1993 175,0 9 11 20
5. 7 Michaela Čečatková Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991 175,0 15 14 29
6. 53 Eliška Rubínová Fitness při CVČ Most 1987 170,0 15 16 31
7. 73 Barbora Králová Kubík fitness Ostrava 1997 175,0 17 - 17
8. 71 Jessica Adamcová Náchod 1997 179,0 23 - 23
9. 74 Kateřina Hanousková BBC Praha 1995 180,0 25 - 25

Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 32 Radka Kameníčková Praha


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty