Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem "Big Boy" Classic 2016
- startovní listiny

Článek vydán 17. 11. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1377

V sobotu Vás srdečně zveme do Městského Tylova divadla v Kutné Hoře na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - Golem "Big Boy" Classic 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 82 (kategorie bikiny fitness a physique mužů byly kapacitně omezeny na max. 10 závodníků).

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(pouze e-mailem na martin@skfcr.cz)

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Lukáš Bartoň
• 2. Marek Bímon (Muscle Factory Březnice)
• 3. Jan Černý (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Viktor Dvořáček
• 5. Lukáš Felkl
• 6. Adam Hanzel
• 7. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Marek Ješko (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 9. Daniel Kešner
• 10. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 11. Jan Makarov (Kubík fitness Ostrava)
• 12. Martin Medvedyk
• 13. Erik Šmíd
• 14. Dominik Švarc (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 15. Jakub Ullrich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 16. David Urbanský
• 17. Marek Vlasák (Infinity Fitness Český Brod)
• 18. Jaromír Vondra (Pajič Trainings)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Aleš Bek
• 2. Marek Bímon (Muscle Factory Březnice)
• 3. Lukáš Hejhal (Muscle Factory Březnice)
• 4. Marek Ješko (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 5. Jiří Vojáček (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Martin Kříž
• 7. Václav Malinovský
• 8. Tomáš Malý (Muscle Factory Březnice)
• 9. Radek Mandl
• 10. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 11. Tomáš Oberreiter
• 12. Petr Polák
• 13. Lukáš Růžička
• 14. Stanislav Skalička
• 15. Michal Soukup
• 16. Jan Jiří Vícha

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Lukáš Hanuska
• 2. Josef Hausler (Prom-In Team)
• 3. Jakub Hrnčíř
• 4. Lukáš Řezníček
• 5. Petr Mankovický (Fitness Victory)
• 6. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Martin Zápotočný
• 8. Stanislav Skalička
• 9. Lukáš Slabý
• 10. Michal Soukup
• 11. Kamil Vaněk

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Antonín Hrudník (Fitness Aquapalace)
• 3. David Pašek (Muscle Factory Březnice)
• 4. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 5. Roman Samko
• 6. Martin Škrýba (Muscle Factory Březnice)
• 7. Ondřej Švabovský

Kondiční physique mužů

• 1. Michal Chamula (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Josef Chovančík (RT Sport Fitness center Jirkov)
• 3. Alessandro De Martino (Eagle Fitness)
• 4. Petr Kaiser
• 5. Štěpán Kmoch
• 6. Lukáš Kverka (Fitness Aquapalace)
• 7. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Josef Prokeš (Logymfitness Sadská)
• 9. Lukáš Vokatý (Muscle Factory Březnice)

Kondiční bodyfitness

• 1. Nikola Selixová (Fitness Mamut Úvaly)
• 2. Hana Čermáková
• 3. Barbora Dvořáková
• 4. Anna Gerschonová (BBC Praha)
• 5. Kateřina Hanousková (BBC Praha)
• 6. Anna Kodídková (BBC Praha)
• 7. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Marie Kulhánková
• 9. Aneta Mlčochová (Fitness U Pešků Liberec)
• 10. Lenka Pancová (BBC Praha)
• 11. Anna Rohnová (T&M Olympia Fitness Praha)

Kondiční bikiny fitness

• 1. Eva Aronová
• 2. Eliška Chromíková
• 3. Barbora Čechurová
• 4. Michaela Dlesková
• 5. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 6. Nikola Keprtová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 7. Aneta Lemperová
• 8. Michaela Líbalová (Gladiator Arena Ústí nad Labem)
• 9. Marjána Müllerová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 10. Tereza Terešáková (Family Fitness Olgy Šípkové)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty