Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem "Big Boy" Classic 2016 - výsledky

Článek vydán 19. 11. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1576

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Golem "Big Boy" Classic 2016, která se konala v sobotu 19. listopadu v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness. Přihlášeno bylo 82 závodníků, nastoupilo jich 72.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 25 Marek Ješko Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1998 4 3 6 9
2. 49 Erik Šmíd Vizovice 1999 6 9 12 21
3. 16 Marek Bímon Muscle Factory Březnice 1999 14 11 18 29
4. 48 David Jeništa Března Fitness Club Česká Lípa 1998 11 9 26 35
5. 78 Martin Medvedyk Rychnov nad Kněžnou 1999 12 14 28 42
6. 83 Viktor Dvořáček Praha 1998 20 18 34 52
7. 5 Jaromír Vondra Pajič Trainings 1998 21 - - 21
8. 64 Jan Černý Golem´s Gym Kutná Hora 1999 23 - - 23
9. 33 Lukáš Felkl Klášterec nad Ohří 1999 28 - - 28
10. 70 Jan Makarov Kubík fitness Ostrava 2000 28 - - 28
11. 55 Lukáš Bartoň Klášterec nad Ohří 1998 35 - - 35
12. 46 David Urbanský Most 1998 36 - - 36
13. 59 Marek Vlasák Infinity Fitness Český Brod 1999 36 - - 36
14. 42 Jakub Ullrich TJ Jiskra Nový Bor 1999 43 - - 43
15. 41 Adam Hanzel Mašťov 2000 44 - - 44

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 21 Tomáš Malý Muscle Factory Březnice 1993 3 5 8 13
2. 29 Lukáš Hejhal Muscle Factory Březnice 1993 6 13 10 23
3. 25 Marek Ješko Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1998 11 6 20 26
4. 28 Petr Polák Ústí nad Labem 1993 10 7 22 29
5. 47 Lukáš Růžička Červené Pečky 1993 15 16 32 48
6. 16 Marek Bímon Muscle Factory Březnice 1999 19 15 34 49
7. 57 Radek Mandl Světlá nad Sázavou 1993 23 - - 23
8. 12 Michal Soukup Plzeň 1995 24 - - 24
9. 84 Tomáš Oberreiter Žiželice 1995 25 - - 25
10. 53 Jan Jiří Vícha Praha 1993 29 - - 29
11. 79 Martin Kříž Praha 1995 33 - - 33

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 77 Kamil Vaněk Ústí nad Labem 1988 4 8 6 14
2. 56 Lukáš Hanuska Slovensko 1989 9 7 16 23
3. 54 Josef Hausler Prom-In Team 1990 5 10 14 24
4. 63 Martin Zápotočný Pelhřimov 1986 14 12 28 40
5. 22 Lukáš Slabý Kroměříž 1990 14 12 28 40
6. 32 Vít Režný Hard Core Gym Frant. Lázně 1992 18 13 34 47
7. 18 Petr Mankovický Fitness Victory 1991 20 - - 20
8. 12 Michal Soukup Plzeň 1995 24 - - 24
9. 71 Jakub Hrnčíř Chrast 1992 28 - - 28
10. 81 Lukáš Řezníček Olomouc 1992 29 - - 29

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 23 Martin Škrýba Muscle Factory Březnice 1975 3 5 6 11
2. 13 Ondřej Švabovský Znojmo 1982 6 5 12 17
3. 85 Roman Samko Semily 1984 11 11 22 33
4. 15 Antonín Hrudník Fitness Aquapalace 1973 14 13 24 37
5. 38 Pavel Hincák Mišmaš Fitness Brno 1984 11 11 26 37
6. 14 David Pašek Muscle Factory Březnice 1976 17 18 36 54
7. 61 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 21 - - 21


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 77 Kamil Vaněk Ústí nad Labem


Kondiční physique mužů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 80 Štěpán Kmoch Chrudim 1994 3 4 7
2. 58 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 7 7 14
3. 7 Josef Prokeš Logymfitness Sadská 1991 8 7 15
4. 24 Josef Chovančík RT Sport Fitness center Jirkov 1998 12 13 25
5. 67 Petr Kaiser Česká Lípa 1994 12 14 26
6. 26 Lukáš Vokatý Muscle Factory Březnice 1998 20 14 34
7. 4 Alessandro De Martino Eagle Fitness 1989 21 - 21
8. 40 Michal Chamula Fitness Centrum Aura Plzeň 1990 22 - 22
9. 44 Lukáš Kverka Fitness Aquapalace 1982 26 - 26


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 86 Marie Kulhánková Ústí nad Labem 1985 5 4 9
2. 27 Aneta Mlčochová Fitness U Pešků Liberec 1992 7 7 14
3. 66 Anna Rohnová T&M Olympia Fitness Praha 1994 9 8 17
4. 37 Nikola Selixová Fitness Mamut Úvaly 1992 14 12 26
5. 76 Anna Kodídková BBC Praha 1997 11 15 26
6. 20 Barbora Dvořáková Ústí nad Labem 1995 21 18 39
7. 1 Hana Čermáková Nebovidy 1988 22 - 22
8. 60 Anna Gerschonová BBC Praha 1995 23 - 23
9. 3 Lenka Pancová BBC Praha 1983 26 - 26
10. 50 Barbora Králová Kubík fitness Ostrava 1997 29 - 29


Kondiční bikiny fitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
11 Aneta Lemperová Nové Město na Moravě 1998 4 4 8
75 Michaela Líbalová Gladiator Arena Ústí nad Labem 1996 8 8 16
6 Barbora Čechurová Plzeň 1993 9 10 19
73 Tereza Terešáková Family Fitness Olgy Šípkové 1994 10 11 21
30 Eliška Chromíková Zlín 1997 14 15 29
19 Nikola Keprtová Golem´s Gym Kutná Hora 1994 18 15 33
51 Michaela Dlesková Staňkov 1998 22 - 22
34 Lenka Hradecká PeVan Gym Team Sedlčany 1984 23 - 23
31 Marjána Müllerová Kult. a bikiny fitness Lanškroun 1983 27 - 27
17 Eva Aronová Kadaň 1981 30 - 30


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty