Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ronnie.cz 2016 - výsledky

Článek vydán 20. 11. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1793

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže GP Ronnie.cz 2016, která se konala v neděli 20. listopadu v Městském kulturním zařízení v Březnici. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů, mužů a masters, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness. Na soutěž bylo přihlášeno 154 závodníků, na pódium jich nastoupilo 120.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 100 David Bartošík Staňkov 1998 4 3 6 9
2. 15 Erik Šmíd Vizovice 1999 6 8 12 20
3. 20 Marek Ješko Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1998 7 6 16 22
4. 111 Tomáš Novotný Fitness Gym Vrábel 1998 11 12 24 36
5. 34 Marek Bímon Muscle Factory Březnice 1999 14 14 30 44
6. 50 Martin Medvedyk Rychnov nad Kněžnou 1999 19 18 36 54
7. 118 Viktor Dvořáček Praha 1998 21 - - 21
8. 79 David Urbanský Most 1998 24 - - 24
9. 62 Jan Makarov Kubík fitness Ostrava 2000 27 - - 27
10. 2 Tomáš Svoboda Atlas Club Hořovice 1999 32 - - 32
11. 11 Jakub Ullrich TJ Jiskra Nový Bor 1999 32 - - 32
12. 141 Adam Hanzel Mašťov 2000 36 - - 36

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 100 David Bartošík Staňkov 1998 5 3 6 9
2. 33 Lukáš Hejhal Muscle Factory Březnice 1993 5 6 14 20
3. 53 Tomáš Malý Muscle Factory Březnice 1993 8 9 18 27
4. 20 Marek Ješko Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1998 12 11 24 35
5. 111 Tomáš Novotný Fitness Gym Vrábel 1998 17 16 32 48
6. 34 Marek Bímon Muscle Factory Březnice 1999 17 16 34 50
7. 56 Vojtěch Baloušek Pro Life Fitness Telč 1997 21 - - 21
8. 57 Daniel Koždoň SK PEPA centrum Opava 1993 24 - - 24
9. 40 Tomáš Oberreiter Žiželice 1995 27 - - 27
10. 19 Michal Soukup Plzeň 1995 30 - - 30
11. 115 Martin Kříž Praha 1995 34 - - 34
12. 113 Petr Samohýl Fitness AVE Přerov 1994 34 - - 34

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 15 Erik Šmíd Vizovice 1999 72,1 4 6 10 16
2. 73 Lukáš Müller Sušice 1989 67,3 8 8 14 22
3. 116 Vít Režný Hard Core Gym Frant. Lázně 1992 79,6 8 6 16 22
4. 21 Martin Nentvich Spálené Poříčí 1990 74,2 12 13 24 37
5. 57 Daniel Koždoň SK PEPA centrum Opava 1993 79,0 15 14 32 46
6. 54 David Pašek Muscle Factory Březnice 1976 74,4 18 18 34 52
7. 70 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 65,3 22 - - 22
8. 19 Michal Soukup Plzeň 1985 70,2 24 - - 24
9. 52 Jakub Hrnčíř Chrast 1992 64,3 25 - - 25
10. 46 Rudolf Pokorný Ústí nad Labem 1989 78,6 30 - - 30

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 94 Petr Mankovický Fitness Victory 1991 93,7 3 4 10 14
2. 4 Martin Škrýba Muscle Factory Březnice 1975 90,3 6 6 12 18
3. 9 Lukáš Hanuska Slovensko 1989 89,5 9 9 18 27
4. 100 David Bartošík Staňkov 1998 86,9 15 14 24 38
5. 33 Lukáš Hejhal Muscle Factory Březnice 1993 84,5 11 13 30 43
6. 91 Roman Samko Semily 1984 92,7 18 17 36 53
7. 85 Antonín Hrudník Fitness Aquapalace 1973 84,1 21 - - 21
8. 56 Vojtěch Baloušek Pro Life Fitness Telč 1997 83,4 24 - - 24
9. 43 Vladislav Havrlík Muscle Factory Březnice 1980 90,0 30 - - 30
10. 137 Pavel Pánek SIWI Fitness Brno 1981 95,0 30 - - 30
11. 63 Vojtěch Řezáč Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1986 98,0 31 - - 31
12. 141 Adam Hanzel Mašťov 2000 85,9 36 - - 36

Kondiční kulturistika masters

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 4 Martin Škrýba Muscle Factory Březnice 1975 90,3 3 3 6 9
2. 85 Antonín Hrudník Fitness Aquapalace 1973 84,1 6 6 12 18
3. 54 David Pašek Muscle Factory Březnice 1976 74,4 9 11 18 29
4. 70 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 65,3 12 10 24 34


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 94 Petr Mankovický Fitness Victory


Kondiční physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 45 Richard Kaván Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1990 175,5 4 5 9
2. 134 Jakub Kochta Olomouc 1994 177,5 5 5 10
3. 104 Tomáš Rožnovský BBK Fitness Sokol Znojmo 1995 173,0 9 8 17
4. 13 Tomáš Lipovský Liberec 1989 172,0 12 12 24
5. 72 Petr Kaiser Česká Lípa 1994 176,0 16 15 31
6. 64 Alessandro De Martino Eagle Fitness 1989 170,0 19 18 37
7. 7 Ján Škrabák Fitness Centrum Aura Plzeň 1985 173,0 21 - 21
8. 58 Tomáš Kowalski Mišmaš Fitness Brno 1994 176,5 23 - 23
9. 37 Tomáš Baďura Zlín 1995 165,5 25 - 25
10. 3 Petr Šimůnek Muscle Factory Březnice 1976 175,0 30 - 30
11. 61 Lukáš Roh T&M Olympia Fitness Praha 1991 179,5 31 - 31

Kondiční physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 138 Štěpán Kmoch Chrudim 1994 189,5 6 7 13
2. 39 Marek Kinčl Příbram 1990 187,0 7 7 14
3. 144 Jan Šedivý Praha 1989 190,0 6 9 15
4. 16 Daniel Pavlíček Studio PEPA Opava 1992 184,0 10 10 20
5. 110 Michal Malicher Praha 1993 182,0 16 15 31
6. 93 Lukáš Vokatý Muscle Factory Březnice 1998 182,0 20 18 38
7. 65 Michal Chamula Fitness Centrum Aura Plzeň 1990 183,5 22 - 22
8. 5 Vladimír Černý Marvel Gym Mladá Boleslav 1996 187,0 24 - 24
9. 77 Josef Chovančík RT Sport Fitness center Jirkov 1998 186,5 27 - 27
10. 48 Jan Bláha Hard Core Gym Frant. Lázně 1983 192,5 29 - 29
11. 24 Robert Šafář Fitness team Ronnie.cz 1995 185,0 33 - 33
12. 119 František Zbahna Hořovice 1996 184,0 38 - 38
13. 143 Lukáš Kverka Fitness Aquapalace 1982 181,0 39 - 39
14. 67 Martin Mašek Praha 1994 183,0 42 - 42


Kondiční physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 45 Richard Kaván Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 76 Marie Kulhánková Ústí nad Labem 1985 3 3 6
2. 51 Aneta Mlčochová Fitness U Pešků Liberec 1992 7 6 13
3. 102 Nikola Selixová Fitness Mamut Úvaly 1992 10 10 20
4. 98 Anna Kodídková BBC Praha 1997 10 10 20
5. 74 Klaudia Bartová Slovensko 1990 15 15 30
6. 124 Simona Hošková Blovice 1969 18 18 36


Kondiční bikiny fitness do 162 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 103 Kristýna Seidlová Praha 1998 161,0 3 3 6
2. 31 Tereza Vondráčková Logymfitness Sadská 1987 161,5 6 6 12
3. 44 Miluše Řeháková Fitness Centrum Alice 1991 151,5 11 10 21
4. 129 Monika Tichá Harmony Wellnes Club Písek 1974 158,0 13 10 23
5. 84 Lucia Černíková Slovensko 1993 155,0 15 15 30
6. 83 Michaela Krejčí Eagle Fitness 1992 162,0 20 16 36
7. 36 Michaela Králová Dream Body Fitness Kladno 1992 160,0 21 - 21
8. 49 Sandra Krtičková Náchod 1997 158,0 22 - 22
9. 8 Jaroslava Liehmannová BBC Praha 1992 160,5 28 - 28
10. 86 Dagmar Macháčková Fitness Centrum Alice 1989 160,0 30 - 30
11. 108 Anna Gerschonová BBC Praha 1995 160,0 32 - 32

Kondiční bikiny fitness do 169 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 38 Olexandra Voronina Fitness Victory 1994 168,5 3 3 6
2. 25 Nikola Keprtová Golem´s Gym Kutná Hora 1994 164,0 9 6 15
3. 23 Radka Kameníčková Praha 1991 167,0 7 8 15
4. 10 Barbora Čechurová Plzeň 1993 166,0 16 12 28
5. 105 Lucie Šedá Brno 1989 164,0 15 14 29
6. 89 Jaroslava Vyklická BBK Fitness Sokol Znojmo 1988 164,0 17 17 34
7. 135 Ivana Halamová Fitness při CVČ Most 1982 163,0 17 - 17
8. 66 Lenka Hradecká PeVan Gym Team Sedlčany 1984 167,0 28 - 28
9. 114 Barbora Koutenská Muscle Factory Březnice 1992 165,0 30 - 30
10. 30 Kateřina Bursíková Brandýs nad Labem 1993 168,0 31 - 31
11. 87 Lenka Zuzánková Praha 1988 167,0 32 - 32
12. 126 Klára Kolářová Praha 1993 163,0 32 - 32
13. 68 Eva Aronová Kadaň 1981 163,0 39 - 39
14. 96 Aneta Valdhansová Fitness team Ronnie.cz 1990 163,0 39 - 39

Kondiční bikiny fitness nad 169 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 69 Tereza Terešáková Family Fitness Olgy Šípkové 1994 173,5 6 4 10
2. 92 Barbora Králová Kubík fitness Ostrava 1997 174,5 5 10 15
3. 55 Kateřina Mlčáková Fitness AVE Přerov 1995 181,0 8 9 17
4. 95 Kateřina Hanousková BBC Praha 1995 176,0 10 14 24
5. 131 Tatyana Presňakova Praha 1988 174,5 16 14 30
6. 47 Simona Vozihnojová Pro Life Fitness Telč 1985 170,5 18 15 33
7. 32 Eva Blahůtová Harmony Wellnes Club Písek 1987 170,0 22 - 22
8. 142 Jessica Adamcová Nové Město nad Metují 1997 179,5 23 - 23
9. 18 Eliška Chromíková Zlín 1997 183,5 29 - 29
10. 26 Jana Votrubová World Fitness Vlašim 1988 170,0 30 - 30
11. 120 Michaela Dlesková Staňkov 1998 173,0 33 - 33
12. 136 Tereza Vrchovská Infitness Zlín 1992 170,0 36 - 36
13. 42 Markéta Řehová TJ Jiskra Nový Bor 1983 178,0 39 - 39


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 103 Kristýna Seidlová Praha


Ceny pro závodníky


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty