Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace rozhodčích pro jarní soutěže 2017

Článek vydán 02. 04. 2017 - Rozhodčí - zhlédnutí: 4143

Níže najdete nominaci rozhodčích pro jarní mistrovské a pohárové soutěže Svazu kulturistiky a fitness České republiky. K nominacím platí, že:

  • nominovaní rozhodčí musí potvrdit účast elektronickou cestou na www.skfcr.cz/prihlasky,

  • v případě, že se rozhodčí soutěže, na kterou je nominován, nemůže zúčastnit, prosím, kontaktujte co nejdříve předsedu STK Martina Loudu,

  • rozhodčí může rozhodovat i na soutěži, na kterou není nominován (v daném případě bude rozhodovat minimálně jednu kategorii, po dohodě i více - je ale nezbytné se též dopředu a především co nejdříve elektronicky přihlásit),

  • rozhodčí by aktivně měli sledovat domácí a mezinárodní scénu (jezdit po soutěžích i když nerozhodují, sledovat internet), aby chytali trendy a souvislosti v rozhodování.


Tento článek bude průběžně doplňován a může být také aktualizován. Následné změny budou vyznačeny modrou barvou.


Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen

sobota 15. 4. 2017 • Rosice

  • hlavní rozhodčí: Václav Pospíšil
  • pódiový rozhodčí: Jiří Řehůřek
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Martin Šembera
  • rozhodčí (2): Jana Paulátová
  • rozhodčí (3): Mirek Tichý
  • rozhodčí (4): Jana Bendová
  • rozhodčí (5): Robert Komiš
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství Čech mužů a žen

neděle 16. 4. 2017 • Kutná Hora

  • hlavní rozhodčí: Simona Horáková
  • pódiový rozhodčí: Milan Ecler
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Vladimíra Dědičová
  • rozhodčí (2): Jan Smejkal
  • rozhodčí (3): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (4): Alena Žídková
  • rozhodčí (5): Vít Sahula
  • delegát SKFČR: Vjačeslav Vinogradov


Mistrovství České republiky mužů a masters

sobota 22. 4. 2017 • Lysá nad Labem

  • hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov
  • pódiový rozhodčí: Vít Sahula
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Stanislav Pešát
  • rozhodčí (2): Irena Pokorná
  • rozhodčí (3): Pavel Rašín
  • rozhodčí (4): Lída Čížová
  • rozhodčí (5): Luboš Koumal
  • rozhodčí (6): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (7): Jan Král
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství České republiky mužů, žen, párů

neděle 23. 4. 2017 • Lysá nad Labem

  • hlavní rozhodčí: Lída Čížová
  • pódiový rozhodčí: Martina Hamáčková
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): František Zámola
  • rozhodčí (2): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (3): Luboš Koumal
  • rozhodčí (4): Irena Pokorná
  • rozhodčí (5): Jan Smejkal
  • rozhodčí (6): Jana Bendová
  • rozhodčí (7): Milan Ecler
  • delegát SKFČR: Vjačeslav Vinogradov


GP Zbýšov 2017

sobota 29. 4. 2017 • Zbýšov

  • hlavní rozhodčí: Lída Čížová
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Pavel Rašín
  • rozhodčí (2): Jan Král
  • rozhodčí (3): Luboš Koumal
  • rozhodčí (4): Martina Hamáčková
  • rozhodčí (5): Jiří Řehůřek
  • delegát SKFČR: Luboš Koumal


RCO Fitness Cup 2017

neděle 30. 4. 2017 • Olomouc

  • hlavní rozhodčí: Luboš Koumal
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Robert Komiš
  • rozhodčí (2): Ladislav Slezák
  • rozhodčí (3): Jiří Prudil
  • rozhodčí (4): Martina Pospíšilová
  • rozhodčí (5): Lukáš Bečička
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství České republiky ve fitness + FFF Cup 2017

sobota 6. 5. 2017 • Rakovník

  • hlavní rozhodčí: Simona Horáková
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Pavel Rašín
  • rozhodčí (2): Jana Bendová
  • rozhodčí (3): Lída Čížová
  • rozhodčí (4): Luboš Koumal
  • rozhodčí (5): Martina Hamáčková
  • delegát SKFČR: Martin Louda


BFC Cup 2017

neděle 7. 5. 2017 • Česká Lípa

  • hlavní rozhodčí: Lída Čížová
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jiří Schäfer
  • rozhodčí (2): Milan Ecler
  • rozhodčí (3): Mirek Tichý
  • rozhodčí (4): Vít Sahula
  • rozhodčí (5): Petra Schäferová
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů

sobota 13. 5. 2017 • Bohumín

  • hlavní rozhodčí: Pavel Rašín
  • pódiový rozhodčí: Jiří Rohan
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Stanislav Pešát
  • rozhodčí (2): Jiří Prudil
  • rozhodčí (3): Jan Kubík
  • rozhodčí (4): Martin Šrubař
  • rozhodčí (5): Antonín Podškubka
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství Čech dorostu a juniorů

neděle 14. 5. 2017 • Čelákovice

  • hlavní rozhodčí: Lída Čížová
  • pódiový rozhodčí: Vít Sahula
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Josef Pitra
  • rozhodčí (2): Jiří Schäfer
  • rozhodčí (3): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (4): Ivan Rudzinskyj
  • rozhodčí (5): Ondřej Holboj
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství České republiky dorostu a juniorů

sobota 20. 5. 2017 • Orlová

  • hlavní rozhodčí: Lída Čížová
  • pódiový rozhodčí: Martina Pospíšilová
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Václav Pospíšil
  • rozhodčí (2): Ladislav Novák
  • rozhodčí (3): Jana Bendová
  • rozhodčí (4): Irena Pokorná
  • rozhodčí (5): Jiří Rohan
  • rozhodčí (6): Martin Šembera
  • rozhodčí (7): Jiří Řehůřek
  • delegát SKFČR: Vjačeslav Vinogradov
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty