Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska
mužů a žen 2017 - výsledky

Článek vydán 16. 04. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1521

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2017, které se konalo v sobotu 15. dubna 2017 v kulturním domě Cristal v Rosicích u Brna a bylo na něj přihlášeno celkem 146 závodníků, z nichž 141 nastoupilo na pódium. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness žen a bikiny fitness žen. Přímý přenos sledovalo 10.619 diváků.


Kulturistika mužů do 67,5 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 140 Ondřej Partyngl SF7 Team 1988 67,5 3 3 6 9
2. 107 Daniel Szafranek Kubík fitness Ostrava 1988 60,6 6 6 12 18

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 93 Lukáš Kelnar TJ Nový Jičín 1979 68,5 4 4 8 12
2. 87 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 74,9 5 5 10 15
3. 74 Petr Havlík Slovan Moravská Třebová 1968 71,2 11 10 20 30
4. 92 Petr Šulc Eurogym Fitness Olomouc 1982 74,9 10 11 22 33
5. 30 Daniel Konečný Fitness AVE Přerov 1997 71,4 16 17 30 47
6. 61 Robin Grenar TJ Valašské Meziříčí 1995 67,9 17 16 36 52
7. 72 Jan Slovák T-gym - Klub kult. a fitness 1964 73,9 21 - - 21
8. 40 Michal Bystrianský KSK Jalex Team Krnov 1986 71,8 24 - - 24

Kulturistika mužů do 82,5 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 83 Daniel Švach Kubík fitness Ostrava 1992 82 7 5 8 13
2. 79 Petr Michálek SK Moog Brno 1976 78,7 10 9 16 25
3. 26 Radek Lysý Fitness Factory Jihlava 1988 78,7 9 10 16 26
4. 110 Drahomír Holaň Šali Team Bruntál 1993 81,3 8 9 22 31
5. 51 Pavel Jurča Infitness Zlín 1988 79,5 12 13 28 41
6. 135 Martin Popelka BBK Fitness Sokol Znojmo 1990 81 20 18 36 54
7. 141 Tomáš Söhnel Fitness Gym Vrábel 1983 76,1 22 - - 22
8. 50 Robin Laschke Fitness Factory Olomouc 1989 81,3 23 - - 23
9. 60 Vít Langer SK PEPA centrum Opava 1991 81,3 25 - - 25
10. 44 Milan Tomašov Kubík fitness Ostrava 1997 78,5 30 - - 30
11. 81 Marek Šajnar Fitness AVE Přerov 1988 78,6 33 - - 33
12. 58 Marcel Maček SK Moog Brno 1975 82,4 36 - - 36
13. 149 Michael Straka Atomy Sport-club Kroměříž 1989 82,2 40 - - 40
14. 8 Marek Ošťádal Fitness Factory Olomouc 1995 78,8 40 - - 40
15. 6 Tomáš Hasoň Big1One Fitness 1969 76,8 42 - - 42

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 124 René Gorol Kubík fitness Ostrava 1990 87,2 3 3 6 9
2. 99 Jan Křenek Extrifit Club 1986 86,8 10 9 18 27
3. 7 Michal Herman Fitcentrum Dragon Ostrava 1988 87,1 9 10 18 28
4. 134 Ondřej Štípek Profi Studio Jablonický 1991 88,9 7 8 22 30
5. 103 Tomáš Holan Atomy Sport-club Kroměříž 1986 83,6 17 15 30 45
6. 46 Bohuslav Krajíček Fitness Factory Jihlava 1970 86,9 18 18 36 54
7. 55 Radek Heincl Sportovní klub Slavia Orlová 1991 88,5 19 - - 19
8. 20 Tomáš Hála Fitcentrum Dragon Ostrava 1991 88,3 24 - - 24
9. 78 Roman Linek Kubík fitness Ostrava 1991 83,9 27 - - 27
10. 91 Martin Adámek Eurogym Fitness Olomouc 1986 88,1 30 - - 30
11. 131 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 83,8 33 - - 33
12. 27 Jaroslav Zbořil Wolfberry Team 1975 88,7 36 - - 36

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 70 Martin Komárek T&M Olympia Fitness Praha 1979 92,7 3 3 6 9
2. 132 Lukáš Motús Kubík fitness Ostrava 1992 94,9 7 7 14 21
3. 68 Jakub Caha Pro Life Fitness Telč 1988 102,4 8 8 16 24
4. 31 Jiří Adam Fitcentrum Dragon Ostrava 1989 99,5 12 15 26 41
5. 80 Tomáš Dvořáček Mišmaš Fitness Brno 1986 95,2 16 15 30 45
6. 23 Jakub Valášek BBK Fitness Sokol Znojmo 1991 94,8 16 15 36 51
7. 17 David Boháč MD-Posilovna Brno 1980 96,8 21 - - 21

Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 94 Tomáš Vykydal InCore Fitness Brno 1990 175 77,2 3 3 6 9
2. 28 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 179 80,2 7 7 14 21
3. 29 Richard Bilik SK Luna Fitness Havířov 1979 179 82,7 7 7 16 23
4. 139 Martin Dostál Remi Sport Prostějov 1994 178 83,5 12 12 28 40
5. 35 Petr Hrabal MD Fitness Lanškroun 1991 178 81 15 15 28 43
6. 1 David Jašek Superior 14 1979 177 83,4 19 18 34 52
7. 85 Jan Král Centrum zdraví Bohuňovice 1991 179 75,7 21 - - 21
8. 53 Tomáš Forman Irongym Kyjov 1990 179 79,8 23 - - 23
9. 104 Lukáš Rusin Kubík fitness Ostrava 1979 180 85,8 27 - - 27
10. 22 Miroslav Zorálek BOPO Factory Gym 1983 174 72,9 30 - - 30
11. 105 Petr Mohyla SK Radoch Ostrava 1972 175 72,9 33 - - 33
12. 33 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 177 72,8 36 - - 36

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 32 Pavel Štůrala FC KARO Slavia Havířov 1992 183 90,3 3 4 6 10
2. 41 Jakub Šostý SF7 Team 1989 189 94,5 9 9 14 23
3. 19 Karel Šnajdr Fit Life 24 Hours Ostrava 1991 188 91,7 9 11 26 37
4. 122 Miroslav Dopirák TJ Valašské Meziříčí 1977 184 88 18 16 22 38
5. 89 David Gebel SK PEPA centrum Opava 1992 187 94,7 10 8 30 38
6. 14 Radek Holbus Fit Park Ostrava 1993 184 85,7 11 14 30 44
7. 42 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional 1975 184 88,8 24 - - 24
8. 137 Ondřej Hlinka Kubík fitness Ostrava 1997 186 80,8 25 - - 25
9. 120 Rostislav Trčka Kubík fitness Ostrava   185 87,1 28 - - 28
10. 88 Miroslav Kosík BOPO Factory Gym) 1992 184 91,4 29 - - 29
11. 106 Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Orlová 1987 194 92,3 30 - - 30
12. 145 Miroslav Řeháček Spinning & Fitness Brno 1993 181 84,1 37 - - 37
13. 75 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 187 83,1 38 - - 38

Physique mužů nad 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 54 Svjatoslav Konyk SF7 Team 1993 171 3 4 7
2. 126 Michal Václavík Superior 14 1997 165 9 10 19
3. 4 Rostislav Souček BBK Fitness Sokol Znojmo 1988 173 9 10 19
4. 2 Luboš Krbálek BBK Fitness Sokol Znojmo 1996 174 12 11 23
5. 5 Daniel Gruber SF7 Team 1994 174 12 13 25
6. 76 Tomáš Bukovský Factory Fitness Bystrc 1983 173 20 17 37
7. 127 Vojtěch Trejtnar Infitness Zlín 1992 168 21 - 21
8. 102 Kamil Bubeník Unnosport Ostrava 1989 173 24 - 24
9. 90 Ondřej Pokorný Sportovní klub Zbýšov 1991 172 24 - 24
10. 59 Dalibor Bělohoubek FC KARO Slavia Havířov 1993 174 30 - 30

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 100 Jiří Novotný TJ Olympia Zlín 1992 176 5 3 8
2. 115 Adam Bartoš SF7 Team 1991 178 5 6 11
3. 65 Dušan Vopelka KSK Jalex Team Krnov 1987 176 11 10 21
4. 95 Lukáš Witosz Gold Team Karviná 1987 176 11 11 22
5. 98 Miroslav Zeman Wolfberry Team 1991 178 16 16 32
6. 113 Martin Valach SF7 Team 1992 178 17 17 34

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 37 Pavel Jurča SF7 Team 1989 180 5 5 10
2. 56 Petr Bílek Fitpelc Veselí nad Moravou 1985 180 6 5 11
3. 129 Libor Kratochvíl BBK Fitness Sokol Znojmo 1991 182 9 9 18
4. 49 Jaroslav Vrzáček SF7 Team 1989 179 10 12 22
5. 77 Hynek Sklenský BOPO Factory Gym 1991 180 15 15 30
6. 38 Dominik Žemlička FC KARO Slavia Havířov 1996 180 18 18 36
7. 138 Dominik Tesař Hulk Gym Brno 1994 180 21 - 21

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 123 Lukáš Mička Šali Team Bruntál 1995 190 7 6 13
2. 25 Richard Hulva Fitcentrum Eso Ostrava 1994 185 7 7 14
3. 114 Tomáš Guzdek Bodyland Fitness Ostrava 1988 185 6 8 14
4. 67 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 185 11 11 22
5. 121 David Procházka SF7 Team 1995 183 15 13 28
6. 97 Ondřej Lošák StarFit Kopřivnice 1990 186 18 17 35
7. 116 Michal Švestka MD Fitness Lanškroun 1985 185 18 - 18
8. 43 Petr Rybár Šali Team Bruntál 1992 184 24 - 24

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 123 Lukáš Mička Šali Team Bruntál 1995 190

Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 101 Michaela Kohutová SK Luna Fitness Havířov 1984 162 3 3 6
2. 144 Maria Hudec Wolfberry Team 1964 161 6 6 12
3. 128 Michaela Kotorová SK Přerov 1991 161 9 9 18

Bodyfitness žen nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 118 Ida Tvarůžková Fitness Gym Vrábel 1985 166 5 4 9
2. 39 Eliška Smejkalová BBC Praha 1990 169 7 7 14
3. 12 Kristýna Onderková Turek Team 1989 166 7 8 15
4. 15 Veronika Olejárová Kubík fitness Ostrava 1991 170 12 12 24
5. 24 Lenka Růžičková Fitness Gym Vrábel 1978 166 17 16 33
6. 82 Kateřina Brachtlová SIWI Fitness Brno 1996 169 16 17 33
7. 142 Markéta Šulcová Eurogym Fitness Olomouc 1986 169 21 - 21

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 101 Michaela Kohutová SK Luna Fitness Havířov 1984 162

Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 45 Barbora Lukačíková Fit Park Ostrava 1991 161 3 3 6
2. 98 Naďa Kellnerová Eagle Fitness Praha 1988 162 6 6 12
3. 10 Adéla Uhrová Pajič Trainings 1998 158 9 10 19
4. 148 Silvie Sher SK Luna Fitness Havířov 1989 159 12 12 24
5. 147 Andrea Navrátilová Kubík fitness Ostrava 1983 163 15 14 29
6. 117 Jitka Pokorná Factory Fitness Bystrc 1978 155 18 16 34
7. 64 Kateřina Stratilová Kubík fitness Ostrava 1993 164 22 - 22
8. 109 Marcela Sľúková Arny Gym Club Profesional 1987 163 24 - 24
9. 18 Lucie Adamusová Extrifit Club 1997 163 24 - 24

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 84 Jana Jandeková SIWI Fitness Brno   166 3 3 6
2. 57 Gabriela Marková SK PEPA centrum Opava 1988 167 7 7 14
3. 69 Marie Lišaníková Dave Fit Club Zlín 1995 168 9 9 18
4. 96 Zuzana Hajduková Kubík fitness Ostrava 1980 167 12 12 24
5. 13 Iva Olšáková TJ Valašské Meziříčí 1992 165 13 13 26
6. 11 Kateřina Kostiková Fitness Daun Znojmo 1977 166 18 18 36
7. 48 Sabina Königová Fitness Daun Znojmo 1988 167 21 - 21
8. 16 Barbora Čeganová Kubík fitness Ostrava 1980 166 24 - 24
9. 108 Martina Roubalová Infitness Zlín 1992 168 25 - 25
10. 47 Kateřina Kabelíková Factory Fitness Bystrc 1992 165 30 - 30
11. 52 Kristýna Byrtusová SK PEPA centrum Opava 1994 168 33 - 33

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 146 Denisa Snovická Slovan Moravská Třebová 1989 172 9 7 16
2. 36 Markéta Šuráňová Mišmaš Fitness Brno 1983 184 8 9 17
3. 73 Renata Markowiczová SF7 Team 1993 168,5 10 10 20
4. 125 Simona Horáková BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 169 10 11 21
5. 63 Kateřina Davidová SK Moog Brno 1982 175 9 12 21
6. 9 Denisa Ryndová Extreme Fitness Kroměříž 1995 169 20 16 36
7. 119 Lenka Hlaváčová SK PEPA centrum Opava 1978 177 22 - 22
8. 21 Pavlína Štouračová InCore Fitness Brno 1990 177 22 - 22
9. 3 Eliška Chromíková Infitness Zlín 1997 184 27 - 27
10. 34 Simona Vozihnojová Pro Life Fitness Telč 1985 171 31 - 31
11. 143 Barbora Králová Kubík fitness Ostrava 1997 175 32 - 32

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 45 Barbora Lukačíková Fit Park Ostrava 1991 161


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty