Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů a žen 2017 - výsledky

Článek vydán 17. 04. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 2626

Přinášíme Vám výsledky z jedné z prvních soutěží jarní sezóny - Mistrovství Čech mužů a žen v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2017, které se konalo v neděli 16. dubna v Kulturním domě Lorec v Kutné Hoře. Na soutěž bylo přihlášeno celkem 182 závodníků. Přímý přenos na stránkách Ronnie.cz sledovalo 17.317 diváků.


Kulturistika mužů do 67,5 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 122 Martin Křivánek Fitness Slunce Tábor 1990 65,7 3 3 6 9
2. 7 Tiep Bui Duc Extrifit Club 1991 61,3 6 6 12 18
3. 106 Adam Pivoňka Fitness KWK Fit 1992 67,3 9 8 18 26
4. 74 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 64 12 12 24 36

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 1 Miroslav Pražma Fitness Slunce Tábor 1982 71,5 3 9 6 15
2. 42 Martin Kišela Fit HB Havlíčkův Brod 1987 72,1 8 9 16 25
3. 24 Tomáš Lukáč M-klub Roudnice nad Labem 1978 71,1 10 8 22 30
4. 41 Dominik Šesták Profi Fitness Eva Plzeň 1996 71,2 11 12 20 32
5. 108 Tomáš Koprla Extrifit Club 1997 73,5 12 9 28 37
6. 28 Ondřej Pospíšil Fitness Beseda Litoměřice 1998 71,8 18 17 36 53
7. 164 Jan Púček MTV Fitness Praha 1993 74,3 22 - - 22
8. 83 Roman Kaucký Fitness Instructor Kaplice 1973 74,3 24 - - 24
9. 144 Martin Černý O. K. Universal Gym Ústí n. L. 1984 73,3 26 - - 26

Kulturistika mužů do 82,5 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 133 Aleš Trpišovský Fitness Star 1989 81 5 3 8 11
2. 56 Ladislav Mráz Fitness Centrum Aura Plzeň 1979 79,4 5 10 12 22
3. 168 Jakub Richter FFF Bodybuilding Rakovník 1992 80 10 12 16 28
4. 4 Jiří Benda Extrifit Club 1993 77,2 11 12 26 38
5. 138 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 81,4 15 11 28 39
6. 152 Tomáš Blahout Sportcentrum Cheb 1992 81,2 20 15 36 51
7. 19 Václav Weinfurt Hard Core Gym Frant. Lázně 1992 76,2 23 - - 23
8. 45 Jan Voráček Fitness Centrum Aura Plzeň 1989 80,7 25 - - 25
9. 149 Petr Fric SK policie Hvězda Karlovy Vary 1979 75,9 25 - - 25
10. 107 Zbyněk Hlaváček MTV Fitness Praha 1982 79 29 - - 29
11. 60 Lukáš Petrůj Extrifit Club 1994 78,7 29 - - 29
12. 23 Aleš Šlechta Extrifit Club 1971 80,8 35 - - 35
13. 35 Tomáš Bár Leon Team Praha 1994 79,2 41 - - 41
14. 124 Radim Volák Gold Team Karviná 1989 82 42 - - 42
15. 81 Karel Kunz Fitness při CVČ Most 1988 80,5 46 - - 46
16. 78 Luboš Tengler Fitness team Ronnie.cz 1972 81,4 48 - - 48
17. 84 Pavel Jeřábek Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1976 79,1 49 - - 49
18. 17 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 79,4 50 - - 50

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 139 Radim Kolář Bodyflex Fitness Litoměřice 1993 85,2 6 6 8 14
2. 68 Michal Dlouhý Fitness Mania Gym Kladno 1987 84,9 7 9 14 23
3. 159 Zdeněk Zvolánek Fitness studio TP Chotěboř 1993 84,2 8 9 18 27
4. 3 Jan Doležálek Fitness studio TP Chotěboř 1990 87,4 10 11 22 33
5. 128 Ondřej Pešek Extrifit Club 1994 84,7 15 16 30 46
6. 73 Josef Kašpar Fitness Centrum Aura Plzeň 1977 85,7 18 13 34 47
7. 125 Zdeněk Budíček Kubík fitness Ostrava 1985 89,6 20 - - 20

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 154 Jan Kittner Bodyflex Fitness Litoměřice 1989 103,6 3 4 8 12
2. 89 Ondřej Sobotka Extrifit Club 1993 92,6 8 6 16 22
3. 34 Rudolf Bičánek Profi Fitness Eva Plzeň 1979 106,2 9 8 16 24
4. 172 Zdeněk Pražák Hard Core Gym Frant. Lázně 1985 99,1 10 12 24 36
5. 82 Michal Kičák Hard Core Gym Frant. Lázně 1965 105,6 15 15 30 45
6. 94 Radim Kučera Fit klub Ludvík 1978 101 19 18 36 54
7. 92 Martin Prokeš Extrifit Club 1968 91,1 20 - - 20
8. 156 Ervín Wallisch Hard Core Gym Frant. Lázně 1976 96,8 23 - - 23
9. 93 Jan Havlík FC Stami Gym Volary 1982 94,7 27 - - 27

Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 174 Andrej Ondruš Extrifit Club 1992 177 83 5 4 10 14
2. 52 David Jirkovský T&M Olympia Fitness Praha 1990 174,5 77,3 7 7 14 21
3. 44 Jan Šmíd SK Tři studně 1986 178 82,6 7 10 14 24
4. 76 Bohumil Ševc Pro Nutrition team N. Město n. Met. 1977 176 79,2 15 13 24 37
5. 130 Filip Novák Fitness R.A.P. Factory Praha 1995 180 85,3 12 12 32 44
6. 15 Kamil Vaněk SK Factory Team Ústí nad Labem 1988 177 80,8 18 18 34 52
7. 37 Václav Vaněk SK PEPA centrum Opava 1989 176 76,9 21 - - 21
8. 32 Lukáš Uhlík Fitness při CVČ Most 1990 179 84,9 24 - - 24
9. 29 Pavel Hofman SK Factory Team Ústí nad Labem 1993 177 80,8 27 - - 27

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 51 Jan Bláha Muscle Factory Březnice 1994 182 88,8 3 3 6 9
2. 27 Jiří Schäfer Fitkouč 1971 181 86,3 10 7 16 23
3. 40 Vlastislav Kříž Hard Core Gym Frant. Lázně 1978 192 98,2 7 9 16 25
4. 116 Karel Slavík Března Fitness Club Česká Lípa 1989 189 95,9 10 12 22 34
5. 22 Jiří Vinš Března Fitness Club Česká Lípa 1992 188 95,2 15 15 30 45
6. 66 Alexey Musatov Fitness team Ronnie.cz 1981 192 98,7 18 18 36 54
7. 150 Filip Pospíšil Extrifit Club 1988 188 95,3 21 - - 21
8. 104 Lubomír Augustín Pulse Czech Republic 1972 185 93 24 - - 24

Absolutní vítěz kulturistiky mužů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 51 Jan Bláha Muscle Factory Březnice 1994 182 88,8 3 3 6 9

Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 103 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 172 4 4 8
2. 118 Lukáš Červený Marvel Gym Mladá Boleslav 1989 169 7 7 14
3. 127 Josef Šefl Fitness Aquapalace 1991 173 7 7 14
4. 18 Lukáš Krása Xfitness Praha 1989 170 12 12 24
5. 100 Tomáš Lipovský Extrifit Club 1989 171 15 15 30
6. 57 Alessandro De Martino Eagle Fitness 1989 170 19 18 37
7. 59 Ladislav Vopravil Sport Studio Sandow Mar. Lázně 1991 172 19 - 19
8. 86 Petr Květoň MJ club 7 Špindlerův Mlýn 1991 172 24 - 24

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 80 Marek Sviridov Extrifit Club 1993 177,5 5 4 9
2. 160 Patrik Herčzík TJ Sport Chomutov - odd. kulturistiky 1990 176 5 5 10
3. 179 Radomír Šefr SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou 1992 175 10 10 20
4. 161 Tomáš Slavětínský Factory Pro Praha 1992 175 10 11 21
5. 145 Matěj Belička Fitness R. A. P. Factory Praha 1994 175 15 15 30
6. 99 Richard Kaván Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1990 176 21 18 39
7. 11 Milan Manasil Extrifit Club 1994 174 22 - 22
8. 13 Patrik Voříšek Extrifit Club 1994 176 22 - 22
9. 131 Jaroslav Janouch Fit klub Ludvík 1990 178 27 - 27
10. 157 Jakub Fedák TJ Sport Chomutov 1994 175 29 - 29
11. 21 Petr Poddaný Pure Health & Fitness Praha 1992 176 33 - 33

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 63 Martin Mikšíček Harmony Wellnes Club Písek 1987 180 4 5 9
2. 117 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 182 6 4 10
3. 148 Ondřej Novák Mega Fitness Praha 1985 179 8 9 17
4. 178 Jan Halasz T&M Olympia Fitness Praha 1991 180 10 11 21
5. 135 Michael Špaček Fitness team Ronnie.cz 1976 180 16 13 29
6. 9 Panos Plangesis T&M Olympia Fitness Praha 1979 179 20 18 38
7. 136 Tomáš Slavík Března Fitness Club Česká Lípa 1992 181 22 - 22
8. 162 Kirill Pyzhyanov Fitness Mania Gym Kladno 1990 179 22 - 22
9. 114 Zdeněk Vrána Gym Cornicula Praha 1971 179 26 - 26

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 2 Jan Vlček Hammer Strength Fitness 1992 189 4 4 8
2. 111 Jakub Konečný SK Fitness Siesta Mělník 1989 187 8 8 16
3. 121 Jan Hrázský Infinity Fitness Český Brod 1989 188 10 8 18
4. 10 Jan Herynk Hammer Strength Fitness 1987 192 9 9 18
5. 71 David Veselý Eagle Fitness 1994 187 14 15 29
6. 112 Jaromír Tykal Delta Fitness Praha 1986 187 21 17 38
7. 39 Petr Bůžek Dream Gym Hněvousice 1990 188 21 - 21
8. 69 Petr Poc Marvel Gym Mladá Boleslav 1992 188 25 - 25
9. 113 Jiří Vevera Sportstudio Prima Karlovy Vary 1989 184 27 - 27
10. 98 Jan Šedivý Hammer Strength Fitness 1991 192 27 - 27
11. 30 Petr Verner Hammer Strength Fitness 1982 186 37 - 37
12. 77 Pavel Dressler Fitness KWK Fit 1982 184 37 - 37
13. 119 Stanislav Čech Rami Sport Fitness Nymburk 1989 185 39 - 39
14. 143 Jiří Hofrichtr Fitness KWK Fit 1988 182 40 - 40
15. 47 Matúš Barna Target Team 1989 186 41 - 41
16. 115 Pavel Šohaj Gym Cornicula Praha 1988 184 48 - 48

Absolutní vítěz physique mužů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 103 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 172 4 4 8

Bodyfitness žen do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 134 Tatiana Naddennaia Fitness Mania Gym Kladno 1984 160 3 3 6
2. 171 Kristýna Vojtíšková Fitnesscentrum Dobříš 1982 160 6 7 13
3. 169 Marie Kulhánková Champions Academy Lucie Vajsové 1985 162 9 9 18
4. 50 Alexandra Ferešová Fitness club Jařest 1989 156 12 12 24
5. 53 Denisa Pilařová Fitness Club Luky Karlovy Vary 1986 160 15 14 29
6. 123 Andrea Jančíková Hammer Strength Fitness 1975 156 18 18 36

Bodyfitness žen nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 175 Margaryta Říčařová Fitness Star 1990 164,5 3 3 6
2. 65 Vladimíra Žeravíková Profi Fitness Eva Plzeň 1972 165 7 9 16
3. 14 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 169 12 12 24
4. 170 Ivana Buriánková Cardiofitness II. 1981 174 14 12 26
5. 67 Anna Vaculíková Fitness Centrum Aura Plzeň 1982 176 16 12 28
6. 137 Jitka Šipošová Oddíl sil. trojboje a kult. - TJ Turnov 1988 170,5 16 17 33
7. 105 Lucie Vostrá Fitness studio Mike 1982 178 23 - 23
8. 36 Lenka Suchopárová Fitness Victory 1977 165 24 - 24
9. 90 Lucie Janů Infinity Fitness Český Brod 1976 170 25 - 25
10. 120 Jana Michaeli Fit klub Ludvík 1974 165 28 - 28

Bodyfitness absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 134 Tatiana Naddennaia Fitness Mania Gym Kladno 1984 160 3 3 6

Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 6 Lucie Nováková Profi Fitness Eva Plzeň 1994 160 5 5 10
2. 102 Veronika Svobodová Fitness při CVČ Most 1989 158 6 6 12
3. 61 Lucia Černíková Extrifit Club 1993 155 7 10 17
4. 109 Kateřina Blažčíková Sport centrum Koloseum Plzeň 1991 161 12 12 24
5. 16 Marie Kovaříková Target Team 1999 162 17 12 29
6. 58 Jana Brašničková Extrifit Club 1991 156 21 17 38
7. 95 Anželika Kiričenková Extrifit Club 1994 158 21 - 21
8. 5 Štěpánka Dolejšová TJ Sport Chomutov 1992 161 23 - 23
9. 48 Aneta Epsteinová Fitness R. A. P. Factory Praha 1992 155 26 - 26
10. 146 Martina Průšová LaKu Bodybuilder Team 1989 160 31 - 31
11. 142 Denisa Votápková Profi Fitness Eva Plzeň 1992 157 34 - 34
12. 126 Helena Jenisová Xfitness Praha 1984 155 36 - 36
13. 151 Barbora Maršálková Fitness při CVČ Most 1991 158 38 - 38
14. 33 Monika Tichá Harmony Wellnes Club Písek 1974 159 40 - 40
15. 25 Michaela Králová Dream Body Fitness Kladno 1992 159 42 - 42
16. 26 Roksana Roshkaniuk Fitnesscentrum Pouzar 1986 159 - - -
16. 38 Michaela Krejčí Eagle Fitness 1992 161 - - -
16. 55 Tereza Šeráková Eagle Fitness 1998 162 - - -
16. 153 Daniela Franková Xfitness Praha 1993 159 - - -
16. 158 Lenka Tomíčková Posilovna SA Jičín 1979 164 - - -
16. 166 Zuzana Baverová SIWI Fitness Brno 1991 155 - - -

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 20 Michaela Šandorová Fit klub Ludvík 1991 165 6 6 12
2. 62 Kateřina Poulíčková FFF Bodybuilding Rakovník 1992 165,5 8 6 14
3. 155 Radka Kameníčková Extrifit Club 1991 167 9 9 18
4. 64 Lenka Živnůstková Harmony Wellnes Club Písek 1992 165 9 12 21
5. 110 Jana Riedlová Extrifit Club 1988 166 19 16 35
6. 8 Ivana Halamová Fitness při CVČ Most 1982 165 19 17 36
7. 70 Soňa Hořáková LaKu Bodybuilder Team 1988 166 20 - 20
8. 72 Sabina Kaderková T&M Olympia Fitness Praha 1992 167 20 - 20
9. 129 Martina Chocholoušová Fitness Victory 1993 165 27 - 27
10. 165 Miriam Sudková Fitness Hulk Plzeň 1975 166 30 - 30
11. 87 Pavla Halabrínová Xfitness Praha 1991 168 32 - 32
12. 163 Veronika Horáková Března Fitness Club Česká Lípa 1987 166 36 - 36

Bodyfitness žen nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 97 Kateřina Holmanová Extrifit Club 1993 171 3 3 6
2. 85 Dominika Pobudová Fitness team Ronnie.cz 1992 170 6 6 12
3. 147 Marie Sázelová T&M Olympia Fitness Praha 1991 169 9 10 19
4. 132 Vladimíra Nosková Extrifit Club 1988 170,5 17 15 32
5. 96 Iva Sarauerová Fitness team Ronnie.cz 1982 170 20 14 34
6. 141 Yulia Grishchuk Target Team 1992 180 20 15 35
7. 173 Tatyana Presňakova Fitness team Ronnie.cz 1988 174 21 - 21
8. 75 Tatjana Butić Gym Cornicula Praha 1988 172 22 - 22
9. 12 Kateřina Švástová MTV Fitness Praha 1988 172 23 - 23
10. 49 Martina Holúbková MTV Fitness Praha 1983 177 30 - 30
11. 54 Tereza Zelenka Mega Fitness Praha 1991 173 33 - 33
12. 101 Martina Vymazalová Champions Academy Lucie Vajsové 1992 176 35 - 35
13. 167 Alena Neffová Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1977 174 37 - 37
14. 176 Jana Horová Fitness Slunce Tábor 1991 175 41 - 41
15. 91 Eliška Urbanová Fitness Mamut Úvaly 1999 169 41 - 41
16. 140 Jana Feřtová Fitness Centrum Aura Plzeň 1992 170 46 - 46
17. 79 Markéta Řehová TJ Jiskra Nový Bor 1983 179 51 - 51

Bikiny fitness absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 97 Kateřina Holmanová Extrifit Club 1993 171 3 3 6


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty