Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů, žen, párů
a masters 2017 - startovní listiny

Článek vydán 20. 04. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 11336

V sobotu 22. a v neděli 23. dubna Vás srdečně zveme na Výstaviště Lysá nad Labem na Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 225 (v sobotu 98, v neděli 127).

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live.


Sled kategorií
SOBOTA

semifinále - 11 - 14 hodin
kulturistika mužů masters 40 - 49 let
kulturistika mužů masters 50 - 59 let
kulturistika mužů masters 60 - 64 let
kulturistika mužů masters nad 65 let

klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm
klasická kulturistika masters

kulturistika vozíčkářů

kulturistika mužů do 67,5 kg
kulturistika mužů do 75 kg
kulturistika mužů do 82,5 kg
kulturistika mužů do 90 kg
kulturistika mužů nad 90 kg


finále - 15 - 19 hodin
kulturistika mužů masters 40 - 49 let
kulturistika mužů masters 50 - 59 let
kulturistika mužů masters 60 - 64 let
kulturistika mužů masters nad 65 let
VYHLÁŠENÍ
kulturistika mužů masters - absolutní

klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm
klasická kulturistika masters
VYHLÁŠENÍ
klasická kulturistika - absolutní


kulturistika vozíčkářů
VYHLÁŠENÍ

kulturistika mužů do 67,5 kg
kulturistika mužů do 75 kg
kulturistika mužů do 82,5 kg
kulturistika mužů do 90 kg
kulturistika mužů nad 90 kg
VYHLÁŠENÍ
kulturistika mužů - absolutní

NEDĚLE

semifinále - 11 - 14 hodin
physique žen

bodyfitness do 164 cm
bodyfitness nad 164 cm
bodyfitness masters

physique mužů do 174 cm
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm
physique mužů masters

bikiny fitness do 164 cm
bikiny fitness do 168 cm
bikiny fitness nad 168 cm
bikiny fitness masters

kulturistika párů

finále - 15 - 19 hodin
physique žen
exhibice Margity Zámolové
VYHLÁŠENÍ

bodyfitness do 164 cm
bodyfitness nad 164 cm
bodyfitness žen masters
VYHLÁŠENÍ
bodyfitness - absolutní

physique mužů do 174 cm
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm
physique mužů masters
VYHLÁŠENÍ
physique mužů - absolutní

bikiny fitness do 164 cm
bikiny fitness do 168 cm
bikiny fitness nad 168 cm
bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ
bikiny fitness - absolutní


kulturistika párů
VYHLÁŠENÍ


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


SOBOTA


Kulturistika mužů do 67,5 kg

• 1. Tiep Bui Duc (Extrifit Club)
• 2. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 3. Martin Křivánek (Fitness Slunce Tábor)
• 4. Tomáš Lukáč (M-klub Roudnice nad Labem)
• 5. Ondřej Partyngl (SF7 Team)
• 6. Daniel Szafranek (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Robin Grenar (TJ Valašské Meziříčí)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Lukáš Kelnar (TJ Nový Jičín)
• 2. Martin Kišela (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 3. Daniel Konečný (Fitness AVE Přerov)
• 4. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 6. Dominik Šesták (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Petr Šulc (Eurogym Fitness Olomouc)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 3. Tomáš Blahout (Sportcentrum Cheb)
• 4. Radek Lysý (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Petr Michálek (SK Moog Brno)
• 6. Ladislav Mráz (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Martin Popelka (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Jakub Richter (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 9. Aleš Trpišovský (Fitness Star)
• 10. Zdeněk Zvolánek (Fitness studio TP Chotěboř)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Michal Dlouhý (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Jan Doležálek (Fitness studio TP Chotěboř)
• 3. Michal Herman (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 4. Radim Kolář (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 5. Bohuslav Krajíček (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 7. Ondřej Štípek (Profi Studio Jablonický)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Rudolf Bičánek (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Jakub Caha (Pro Life Fitness Telč)
• 3. Tomáš Dvořáček (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Jan Kittner (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 6. Martin Komárek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Radim Kučera (Fit klub Ludvík)
• 8. Lukáš Motús (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Ondřej Sobotka (Extrifit Club)
• 10. Jakub Valášek (BBK Fitness Sokol Znojmo)

Kulturistika mužů masters 40 - 49 let

• 1. Pavel Brožek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Pavel Fanta (City Flex Gym Kralupy nad Vltavou)
• 3. Pavel Forman (Irongym Kyjov)
• 4. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 5. Bohuslav Krajíček (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Marcel Maček (SK Moog Brno)
• 7. Petr Michálek (SK Moog Brno)
• 8. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 9. Aleš Šlechta (Extrifit Club)
• 10. Luboš Tengler (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Daniel Tomeš (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let

• 1. Miloslav Birnbaum (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Zbyněk Bulava (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Jaroslav Husák (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 5. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Jiří Němec (TJ Slovácká Slávia)
• 7. Petr Urban (FC KARO Slavia Havířov)

Kulturistika mužů masters 60 - 64 let

• 1. Vladimír Dvořák (Fitness při CVČ Most)
• 2. Jaroslav Mlček (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Vladimír Semerád (LaKu Bodybuilder Team)
• 4. Milan Vanďurka (Fit - K.O. Staré Město)
• 5. Aleš Vrzák (Fitnesscentrum B + M)

Kulturistika mužů masters nad 65 let

• 1. Pavel Beránek (Gym 2000 Kladno)
• 2. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Jan Horáček (TJ Slavoj Děčín)
• 4. Jaroslav Kokeš (Fitness Sport Club Kadaň)
• 5. Vladimír Štěpánek (Fitness studio TP Chotěboř)

Kulturistika vozíčkářů

• 1. Petr Klíma (Fitpeople Jihlava)
• 2. Petr Lindák (Sportstudio Prima Karlovy Vary)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Richard Bilik (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Petr Hrabal (MD Fitness Lanškroun)
• 4. David Jirkovský (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Andrej Ondruš (Extrifit Club)
• 6. Bohumil Ševc (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)
• 7. Jan Šmíd (SK Tři studně)
• 8. Kamil Vaněk (SK Factory Team Ústí nad Labem)
• 9. Tomáš Vykydal (InCore Fitness Brno)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Jan Bláha (Muscle Factory Březnice)
• 2. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 3. David Gebel (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Jiří Schäfer (Fitkouč)
• 7. Karel Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Karel Šnajdr (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 9. Jakub Šostý (SF7 Team)
• 10. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)

Klasická kulturistika masters

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Lubomír Augustín (Pulse Czech Republic)
• 3. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Petr Mohyla (SK Radoch Ostrava)
• 5. Martin Prokeš (Extrifit Club)
• 6. Jiří Schäfer (Fitkouč)
• 7. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 8. Bohumil Ševc (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)


NEDĚLE


Physique mužů do 174 cm

• 1. Tomáš Bukovský (Factory Fitness Bystrc)
• 2. Lukáš Červený (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 3. Alessandro De Martino (Eagle Fitness)
• 4. Daniel Gruber (SF7 Team)
• 5. Svjatoslav Konyk (SF7 Team)
• 6. Lukáš Krása (Xfitness Praha)
• 7. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 9. Tomáš Lipovský (Extrifit Club)
• 10. Rostislav Souček (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 11. Josef Šefl (Fitness Aquapalace)
• 12. Michal Václavík (Superior 14)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Adam Bartoš (SF7 Team)
• 2. Patrik Herčzík (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 3. Richard Kaván (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Jiří Novotný (TJ Olympia Zlín)
• 5. Tomáš Slavětínský (Factory Pro Praha)
• 6. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 7. Radomír Šefr (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 8. Dušan Vopelka (KSK Jalex Team Krnov)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Petr Bílek (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Pavel Jurča (SF7 Team)
• 4. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Libor Kratochvíl (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 7. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 8. Hynek Sklenský (BOPO Factory Gym)
• 9. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Jaroslav Vrzáček (SF7 Team)
• 11. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 2. Jan Herynk (Hammer Strength Fitness)
• 3. Richard Hulva (Fitcentrum Eso Ostrava)
• 4. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 5. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Lukáš Mička (Šali Team Bruntál)
• 7. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Jaromír Tykal (Delta Fitness Praha)
• 9. David Veselý (Eagle Fitness)
• 10. Jan Vlček (Hammer Strength Fitness)
• 11. Jan Hrázský (Infinity Fitness Český Brod)

Physique mužů masters

• 1. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)

Physique žen

• 1. Ivana Dvořáková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Lucie Poživilová (Extrifit Club)
• 3. Romana Renzová (Kovona Karviná)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Alexandra Ferešová (Fitness club Jařest)
• 2. Mária Hudec (Wolfberry Team)
• 3. Andrea Jančíková (Hammer Strength Fitness)
• 4. Michaela Kohutová (SK Luna Fitness Havířov)
• 5. Michaela Kotorová (SK Přerov)
• 6. Arleta Krausová (Fit klub Ludvík)
• 7. Marie Kulhánková (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 8. Tatiana Naddennaia (Fitness Mania Gym Kladno)
• 9. Denisa Pilařová (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 10. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Veronika Olejárová (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Kristýna Onderková (Turek Team)
• 5. Margaryta Říčařová (Fitness Star)
• 6. Lenka Růžičková (Fitness Gym Vrábel)
• 7. Eliška Smejkalová (BBC Praha)
• 8. Jitka Šipošová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 9. Ida Tvarůžková (Fitness Gym Vrábel)
• 10. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 11. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bodyfitness masters

• 1. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Mária Hudec (Wolfberry Team)
• 4. Andrea Jančíková (Hammer Strength Fitness)
• 5. Lucie Janů (Infinity Fitness Český Brod)
• 6. Arleta Krausová (Fit klub Ludvík)
• 7. Jana Michaeli (Fit klub Ludvík)
• 8. Lenka Růžičková (Fitness Gym Vrábel)
• 9. Lenka Suchopárová (Fitness Victory)
• 10. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 11. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Kateřina Blažčíková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Jana Brašničková (Extrifit Club)
• 3. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 4. Naďa Kellnerová (Eagle Fitness)
• 5. Marie Kovaříková (Target Team)
• 6. Barbora Lukačíková (Fit Park Ostrava)
• 7. Lucie Nováková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 9. Silvie Sher (SK Luna Fitness Havířov)
• 10. Veronika Svobodová (Fitness při CVČ Most)
• 11. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Jana Jandeková (SIWI Fitness Brno)
• 4. Radka Kameníčková (Extrifit Club)
• 5. Kateřina Kostiková (Fitness Daun Znojmo)
• 6. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Iva Olšáková (TJ Valašské Meziříčí)
• 8. Kateřina Poulíčková (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 9. Jana Riedlová (Extrifit Club)
• 10. Michaela Šandorová (Fit klub Ludvík)
• 11. Lenka Živnůstková (Harmony Wellnes Club Písek)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Kateřina Davidová (SK Moog Brno)
• 2. Kateřina Holmanová (Extrifit Club)
• 3. Simona Horáková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 4. Renata Markowiczová (SF7 Team)
• 5. Vladimíra Nosková (Extrifit Club)
• 6. Dominika Pobudová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Marie Sázelová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Denisa Snovická (Slovan Moravská Třebová)
• 10. Markéta Šuráňová (Mišmaš Fitness Brno)

Bikiny fitness masters

• 1. Barbora Čeganová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Kateřina Davidová (SK Moog Brno)
• 3. Zdeňka Dvořáková Rennerová (Sportcentrum Delfín)
• 4. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 6. Lenka Hlaváčová (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Kateřina Kostiková (Fitness Daun Znojmo)
• 8. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
• 9. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 10. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 11. Alena Neffová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 12. Šárka Noga (Queen Club Třinec)
• 13. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 14. Lucie Smítalová (FC KARO Slavia Havířov)
• 15. Miriam Sudková (Fitness Hulk Plzeň)
• 16. Monika Tichá (Harmony Wellnes Club Písek)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty