Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Zbýšov 2017 - startovní listiny

Článek vydán 27. 04. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 3969

V sobotu 29. dubna Vás srdečně zveme do Retro kavárny ve Zbýšově na Grand Prix Zbýšov 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 89.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)
Pozor, na soutěži nebude k dispozici nástřik barvou,
není to možné mj. i s ohledem na omezené prostory a počet závodníků.
Soutěžní barvy budou v místě v prodeji za 400 Kč (jednotlivé varianty Pro Tan).


Physique mužů do 178 cm

• 1. Tomáš Bukovský (Factory Fitness Bystrc)
• 2. Zbyšek Hodaň (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Petr Hýbl (Unnosport Ostrava)
• 4. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Jiří Novotný (TJ Olympia Zlín)
• 6. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 7. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 8. Dušan Vopelka (KSK Jalex Team Krnov)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Jan Liška (Target Team)
• 4. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)
• 5. Jaroslav Vrzáček (SF7 Team)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Matúš Barna (Target Team)
• 2. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 3. Štěpán Kmoch (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 4. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 5. Robin Kott (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 7. Pavel Kubát (Gym Cornicula Praha)
• 8. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Pavel Šohaj (Gym Cornicula Praha)
• 10. Jan Zbránek (TJ Spartak Třebíč)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Jana Brašničková (Extrifit Club)
• 2. Monika Lipnická (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 3. Barbora Maršálková (Fitness při CVČ Most)
• 4. Marina Mocanu (Target Team)
• 5. Josefína Ostřanská (BBC Praha)
• 6. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 7. Silvie Sher (SK Luna Fitness Havířov)
• 8. Kateřina Stratilová (Kubík fitness Ostrava)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Kateřina Kabelíková (Factory Fitness Bystrc)
• 4. Sabina Kaderková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Sabina Königová (Fitness Daun Znojmo)
• 6. Kateřina Kostiková (Fitness Daun Znojmo)
• 7. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Jana Štěpánková (Family Fitness Olgy Šípkové)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 2. Eliška Chromíková (Infitness Zlín)
• 3. Kateřina Holmanová (Extrifit Club)
• 4. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)
• 6. Simona Vozihnojová (Pro Life Fitness Telč)
• 7. Martina Vymazalová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 8. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)

Fitness chlapců

• 1. Sebastián Klár (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny dle věku do 3 kategorií.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Julie Bršlicová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Lucie Černochová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Sophie Dorneánová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Viktorie Gebauerová (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Amálie Hačundová (TS Graceful Hodonín)
• 9. Hana Hanzalíková (TS Graceful Hodonín)
• 10. Nina Hanzalíková (TS Graceful Hodonín)
• 11. Sára Janáčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Tereza Jašková (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Aneta Jeklová (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Beáta Klimešová (SK PEPA centrum Opava)
• 15. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 16. Edita Koplová (TS Graceful Hodonín)
• 17. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Barbora Kubánková (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Kristýna Kubáňová (SK PEPA centrum Opava)
• 20. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 21. Linda Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 22. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 23. Sára Maděryčová (All Stars fitness tým Lužice)
• 24. Viktorie Mikulová (SK PEPA centrum Opava)
• 25. Adeli Nesvadbová (SK Přerov)
• 26. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 27. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 28. Anežka Peterová (SK PEPA centrum Opava)
• 29. Tereza Rusková (SK PEPA centrum Opava)
• 30. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 31. Sára Slezáková (TS Graceful Hodonín)
• 32. Kateřina Smičková (SK Přerov)
• 33. Linda Šmidová (TS Graceful Hodonín)
• 34. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 35. Eliška Valčíková (TS Graceful Hodonín)
• 36. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 37. Mária Zakaria (All Stars fitness tým Lužice)
• 38. Sofie Zubatá (TS Graceful Hodonín)
• 39. Terézia Šimončičová (Slovensko)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty