Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky ve fitness 2017 a FFF Cup 2017 - startovní listiny

Článek vydán 04. 05. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 2060

V sobotu 6. května Vás srdečně zveme do Kulturního centra v Rakovníku na mistrovské klání Mistrovství ČR ve fitness 2017 a zároveň pohárovou soutěž v kulturistice, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - FFF Cup 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 120.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (VÝHRADNĚ na e-mailu: martin.jebas@skfcr.cz)


MISTROVSTVÍ ČR VE FITNESS 2017


Fitness mužů

• 1. Radovan Hrbek (Axagym Praha)

Fitness chlapců

• 1. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)

Fitness dívek do 9 let

• 1. Hana Hanzalíková (TS Graceful Hodonín)
• 2. Sára Janáčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Aneta Jeklová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Edita Koplová (TS Graceful Hodonín)
• 5. Sára Maděryčová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Adeli Nesvadbová (Fitness AVE Přerov)
• 7. Eliška Valčíková (TS Graceful Hodonín)
• 8. Sofie Zubatá (TS Graceful Hodonín)
• 9. Linda Laurichová (Sport. akad. P&M P. Kadlecové)

Fitness dívek do 12 let

• 1. Julie Bršlicová (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Sophie Dorneánová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Nina Hanzalíková (TS Graceful Hodonín)
• 5. Tereza Jašková (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Anežka Peterová (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Tereza Rusková (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Sára Slezáková (TS Graceful Hodonín)
• 9. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)

Fitness dívek nad 12 let

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Kristýna Kubáňová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Nela Laurichová (Sport. akad. P&M P. Kadlecové)
• 10. Sára Libá (Sport. akad. P&M P. Kadlecové)


FFF CUP 2017


Bodyfitness do 164 cm

• 1. Alexandra Ferešová (Fitness club Jařest)
• 2. Andrea Jančíkova (Hammer Strength Fitness)
• 3. Marie Kulhánková (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 4. Alena Pokorná (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 5. Martina Ryšavá (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Petra Kuncová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 4. Veronika Olejárová (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Tereza Pavelková (Armal Gym Praha)
• 6. Lenka Suchopárová (Fitness Victory)
• 7. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Kateřina Blažčíková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 3. Štěpánka Dolejšová (TJ Sport Chomutov)
• 4. Petra Halamová (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Karolina Wijata (Polsko)
• 6. Věra Kaasová (Fitness Hulk Plzeň)
• 7. Michaela Králová (Dream Body Fitness Kladno)
• 8. Monika Lipnická (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 9. Barbora Maršálková (Fitness při CVČ Most)
• 10. Marina Mocanu (Target Team)
• 11. Josefína Ostřanská (BBC Praha)
• 12. Martina Průšová (LaKu Bodybuilder Team)
• 13. Denisa Votápková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 14. Nikola Pavelková (Slovensko)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Nikol Droščáková (Fit klub Ludvík)
• 2. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Lenka Živnůstková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 4. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 5. Veronika Horáková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Soňa Hořáková (LaKu Bodybuilder Team)
• 7. Miriam Sudková (Fitness Hulk Plzeň)
• 8. Jana Štěpánková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 9. Patrycja Zawistowska (Polsko)
• 10. Zuzana Šimončičová (Slovensko)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 2. Jana Feřtová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Kateřina Holmanová (Extrifit Club)
• 4. Martina Holúbková (MTV Fitness Praha)
• 5. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 6. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Kateřina Nygrýnová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 9. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)
• 10. Tereza Terešáková (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 11. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)
• 12. Gabriela Halmová (Slovensko)

Kulturistika juniorů

• 1. Martin Adamus (Armal Gym Praha)
• 2. Vojtěch Baloun (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Jan Červenka (Hulk Gym Brno)
• 4. Ondřej Frait (Fitness Factory Olomouc)
• 5. Dominik Guzdek (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 7. Lukáš Rejholec (PeVan Gym Team Sedlčany)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Vojtěch Baloun (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 3. Roman Kaucký (Fitness Instructor Kaplice)
• 4. Martin Křivánek (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 6. Jan Púček (MTV Fitness Praha)
• 7. Lukáš Rejholec (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 8. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 9. Jan Voráček (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Jan Červenka (Hulk Gym Brno)
• 2. Radim Kolář (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 3. Ondřej Sobotka (Extrifit Club)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Martin Adamus (Armal Gym Praha)
• 2. Guran Bartosz (Polsko)
• 3. Tomáš Bronerský (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Jiří Surý (Armal Gym Praha)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Miroslav Černý (Gym 2000 Kladno)
• 2. Jan Liška (Target Team)
• 3. Lukáš Witosz (Gold Team Karviná)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Iurka Ciubotaru (Extrifit Club)
• 2. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)
• 5. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 6. Kirill Pyzhyanov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 7. Tomáš Tichý (Fitness AVE Přerov)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Matúš Barna (Target Team)
• 2. Pavel Dressler (Fitness KWK Fit)
• 3. Jiří Hofrichtr (Fitness KWK Fit)
• 4. Jaroslav Vořech (Stan´s Gym Kladno)
• 5. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 6. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Pavel Šohaj (Gym Cornicula Praha)
• 8. Jaromír Tykal (Delta Fitness Praha)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty