Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2017 - výsledky

Článek vydán 14. 05. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1508

Přinášíme Vám výsledky první soutěže jarní sezóny pro mladé závodníky Mistrovství Čech dorostu a juniorů v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2017, které se konalo v neděli 14. května v kulturním domě v Čelákovicích. Na soutěž bylo přihlášeno celkem 161 závodníků, na pódium jich nakonec vystoupilo 148.

O absolutní vítězství se závodníci utkali hned čtyřikrát - v kulturistice staršího dorostu, kulturistice juniorů (klasika + kulturistika), ve physique (dorost + junioři) a bikiny fitness (dorostenky + juniorky).

Přímý přenos ze soutěže jste mohli sledovat na adrese tv.ronnie.cz/live.


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 116 Tomáš Pojar TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1999 64,1 4 3 12 15
2. 103 Filip Šetek Extrifit Club 1999 62,3 6 7 10 17
3. 63 Štěpán Jehlička Fitness Centrum Alice 1999 59,6 8 9 16 25
4. 45 Sebastian Jindrák SKK Hrádek nad Nisou 2001 57,1 14 13 28 41
5. 16 Dominik Hodek Bodyflex Fitness Litoměřice 1999 60,0 15 15 30 45
6. 97 Martin Šilhavý Fitness Centrum Alice 2001 58,0 16 17 32 49
7. 90 Lukáš Engelthaler FFF Bodybuilding Rakovník 2000 64,3 21 - - 21

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 86 Ondřej Šesták Fitness R. A. P. Factory Praha 1999 71,7 3 3 6 9
2. 77 Matěj Šeps Extrifit Club 2000 71,3 6 6 12 18
3. 73 Matěj Weissgráb Eagle Fitness 1999 68,2 10 10 20 30
4. 56 Štěpán Salaba Fitness Aris Jičín 1999 67,6 11 11 22 33
5. 92 Dominik Tóth TJ Sokol Žižkov I. 2000 71,9 16 16 30 46
6. 9 Michal Pšenička Fitness Centrum Alice 1999 69,7 20 17 36 53
7. 89 Jan Štechmiler FFF Bodybuilding Rakovník 2000 69,8 23 - - 23
8. 96 Jiří Cáb SKK Hrádek nad Nisou 2000 69,8 23 - - 23
9. 87 Martin Salač Xfitness Praha 2000 70,7 24 - - 24
10. 65 Jakub Ullrich TJ Jiskra Nový Bor 1999 71,4 30 - - 30

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 149 Vojtěch Průcha Pulse Fitness Club Praha 1999 93,0 5 5 6 11
2. 163 Tomáš Šimko Pajič Trainings 1999 79,5 4 4 12 16
3. 36 Marek Vlasák Infinity Fitness Český Brod 1999 76,5 9 9 18 27
4. 40 Patrik Šiman Extrifit Club 2000 72,8 13 13 26 39
5. 143 Andrej David Fitness R. A. P. Factory Praha 2000 77,0 19 16 32 48
6. 98 Václav Šampalík PeVan Gym Team Sedlčany 2000 77,3 13 16 34 50
7. 151 Petr Vaníček Factory Pro Praha 1999 80,1 23 - - 23
8. 61 Lukáš Koubalík Muscle Factory Březnice 1999 74,6 25 - - 25
9. 42 Jan Tuma Gym 2000 Kladno 1999 85,2 25 - - 25
10. 118 Vojtěch Jindřišek GG TJ Sokol Lázně Bělohrad 1999 73,5 28 - - 28
11. 112 Jindřich Řehák Bodyflex Fitness Litoměřice 2000 74,8 33 - - 33

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 86 Ondřej Šesták Fitness R. A. P. Factory Praha 1999


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 117 Ondřej Pospíšil Fitness Beseda Litoměřice 1998 68,2 3 3 6 9
2. 74 Dominik Šesták Profi Fitness Eva Plzeň 1996 69,5 10 10 16 26
3. 159 Petr Kovářík Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 69,0 8 9 18 27
4. 29 Radim Paštěka MD Fitness Lanškroun 1996 63,0 9 8 20 28
5. 20 Ota Birnbaum Fit Effect 1998 65,9 14 14 30 44
6. 67 Dominik Peták Fitness R. A. P. Factory Praha 1998 66,9 18 18 32 50
7. 60 František Prkno Fitness při CVČ Most 1997 68,9 23 - - 23
8. 108 Matyáš Skolil Fitness R. A. P. Factory Praha 1998 69,6 24 - - 24
9. 132 Petr Kašpar MD Fitness Lanškroun 1995 68,5 24 - - 24
10. 5 Milenko Burlica Extrifit Club 1996 63,4 30 - - 30
11. 9 Michal Pšenička Fitness Centrum Alice 1999 69,7 33 - - 33

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 6 Alex Brechličuk Eagle Fitness 1998 74,4 3 3 6 9
2. 147 Vojtěch Baloun PeVan Gym Team Sedlčany 1997 75,9 6 6 12 18
3. 86 Ondřej Šesták Fitness R. A. P. Factory Praha 1999 71,7 12 10 24 34
4. 155 Karel Tesař Fitness Classic Železný Brod 1994 74,2 11 13 26 39
5. 83 Tomáš Vlha KSK Jalex Team Krnov 1995 75,5 14 15 26 41
6. 71 Tomáš Koprla Extrifit Club 1997 76,6 17 16 32 48
7. 133 Pavel Šťastný RT Sport Fitness center Jirkov 1996 70,6 21 - - 21
8. 99 Václav Malinovský BBC Praha 1995 75,9 24 - - 24
9. 58 Marek Berka Muscle Factory Březnice 1998 75,9 26 - - 26

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 27 David Kozák Dream Gym Mladá Boleslav 1994 80,4 3 3 6 9
2. 70 Vladimír Semerád LaKu Bodybuilder Team 1995 80,4 7 6 12 18
3. 8 Vladimír Vacík Fitness centrum Kutná Hora 1995 94,8 12 11 20 31
4. 76 Jakub Vass Muscle Factory Březnice 1997 85,6 14 11 24 35
5. 102 Lukáš Kalčík Fitness team Ronnie.cz 1994 83,3 16 15 28 43
6. 12 Jan Rojík Fit Club Energy Kdyně 1996 94,6 15 18 36 54
7. 82 Tomáš Bár Leon Team Praha 1994 83,4 20 - - 20
8. 119 Miroslav Bezděk Sport centrum Koloseum Plzeň 1994 88,4 22 - - 22
9. 43 Robert Ivanič Marvel Gym Mladá Boleslav 1998 87,4 26 - - 26
10. 130 Štěpán Bodnár Athletic & Fitness Club Ústí nad Orlicí 1997 85,1 30 - - 30
11. 72 Filip Musil MTV Fitness Praha 1996 85,7 33 - - 33


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 93 David Varga SKK Hrádek nad Nisou 1994 181,0 85,0 3 3 6 9
2. 148 Michal Soukup Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 173,5 74,8 6 7 14 21
3. 80 Jan Kaščák Fitness při CVČ Most 1995 175,0 75,4 11 12 18 30
4. 66 Matěj Landecký Pajič Trainings 1996 183,0 81,4 10 10 20 30
5. 11 Jakub Jarzebczyk Marvel Gym Mladá Boleslav 1996 178,5 80,1 14 14 30 44
6. 84 Josef Antoš Fit klub Ludvík 1995 188,0 85,0 19 18 36 54
7. 55 Dan Müller RT Sport Fitness center Jirkov 1998 185,5 71,5 21 - - 21
8. 36 Marek Vlasák Infinity Fitness Český Brod 1999 180,0 76,5 23 - - 23
9. 131 Daniel Šerý Fitness Centrum Alice 1998 174,0 59,2 26 - - 26

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 6 Alex Brechličuk Eagle Fitness 1998


Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 152 David Gärtner Fitness Beseda Litoměřice 1999 174,5 5 5 10
2. 79 Lukáš Mlejnek Pro Life Fitness Telč 2000 176,0 7 5 12
3. 160 David Starck Fitness Hulk Plzeň 1999 185,5 8 9 17
4. 91 Jiří Matoušek Března Fitness Club Česká Lípa 1999 188,5 9 10 19
5. 44 Roman Dymitskyi Fitness Mania Gym Kladno 1999 190,0 18 16 34
6. 85 Vojtěch Žák Března Fitness Club Česká Lípa 1999 172,5 17 17 34
7. 59 Tadeáš Bešta Target Team 2000 183,0 19 - 19
8. 115 Daniel Morong Fitness Deukalion Praha 1999 174,0 24 - 24
9. 88 Jakub Pilnaj Fitness Beseda Litoměřice 1999 160,5 27 - 27


Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 120 Matěj Belička Fitness R. A. P. Factory Praha 1994 176,0 3 3 6
2. 33 Jan Liška Target Team 1994 177,0 8 8 16
3. 68 Vojtěch Dvořák Muscle Factory Březnice 1995 166,5 11 11 22
4. 121 Martin Pipek Fitness centrum Kutná Hora 1995 176,5 13 11 24
5. 152 David Gärtner Fitness Beseda Litoměřice 1999 174,5 15 16 31
6. 1 Vladislav Kršík T&M Olympia Fitness Praha 1998 175,0 16 16 32
7. 19 Patrik Voříšek Extrifit Club 1994 177,0 22 - 22
8. 85 Vojtěch Žák Března Fitness Club Česká Lípa 1999 172,5 22 - 22
9. 145 Miroslav Vrábel Fitness Victory 1996 168,5 27 - 27
10. 142 Zdeněk Kalous Gladiators Ústí nad Labem 1998 173,0 30 - 30

Physique juniorů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 75 David Veselý Eagle Fitness 1994 187,0 8 9 17
2. 125 Filip Kroček Armal Gym Praha 1998 184,0 8 10 18
3. 25 Iurka Ciubotaru Extrifit Club 1996 179,0 8 11 19
4. 106 David Korynta Fitness Victory 1994 187,0 13 11 24
5. 57 Šimon Kutnar MD Fitness Lanškroun 1994 182,0 16 9 25
6. 17 Philip Stehlík Profi Fitness Eva Plzeň 1994 187,0 14 13 27
7. 81 Pavel Kubát Gym Cornicula Praha 1998 183,0 21 - 21
8. 13 Lukáš Kotera LaKu Bodybuilder Team 1994 187,0 23 - 23
9. 91 Jiří Matoušek Března Fitness Club Česká Lípa 1999 188,5 25 - 25
10. 113 Matěj Brož Fitness Mania Gym Kladno 1994 184,5 29 - 29

Physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 120 Matěj Belička Fitness R. A. P. Factory Praha 1994


Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 156 Andrea Trávníková Profi Fitness Eva Plzeň 1994 3 3 6
2. 41 Gabriela Linhartová Pajič Trainings 1994 8 7 15
3. 10 Markéta Martinásková M-klub Roudnice nad Labem 1999 10 11 21
4. 104 Martina Ryšavá Března Fitness Club Česká Lípa 1996 13 12 25
5. 14 Kateřina Maňhalová Univerzitní sportovní klub Plzeň 1994 13 13 26
6. 23 Kateřina Zuntová SKK Týn nad Vltavou 1994 18 18 36


Bikiny fitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 31 Klára Fišerová MD Fitness Lanškroun 2000 173,0 7 7 14
2. 137 Sára Borůvková Sportovní centrum NMnM 1999 169,0 9 7 16
3. 101 Alena Víšková Března Fitness Club Česká Lípa 2001 162,5 10 7 17
4. 18 Aneta Hérová Eagle Fitness 1999 165,5 11 11 22
5. 2 Klára Moravcová Golem´s Gym Kutná Hora 1999 170,0 19 13 32
6. 122 Adéla Dolejšová V.I.P. Gym České Budějovice 2000 161,0 18 15 33
7. 162 Anežka Hadincová LaKu Bodybuilder Team 1999 169,5 19 - 19
8. 94 Diana Sedláčková Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2001 161,0 22 - 22
9. 114 Veronika Slámová Bodyflex Fitness Litoměřice 2000 159,0 25 - 25
10. 64 Eliška Urbanová Fitness Mamut Úvaly 1999 170,5 27 - 27
11. 51 Marie Kovaříková Target Team 1999 162,0 27 - 27
12. 30 Kateřina Nygrýnová PeVan Gym Team Sedlčany 1999 172,0 36 - 36
13. 111 Tereza Zdražilová Gladiators Ústí nad Labem 1999 173,5 39 - 39
14. 105 Eliška Benešová Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1999 172,5 41 - 41
15. 37 Kristýna Federica Adamcová Gym Cornicula Praha 2001 153,5 43 - 43
16. 69 Barbora Rudovská Fitness club Jařest 2000 162,5 46 - 46


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 110 Anželika Kiričenková Extrifit Club 1994 159,0 3 3 6
2. 54 Lucie Varmužová Xfitness Praha 1998 162,0 10 9 19
3. 62 Adéla Uhrová Pajič Trainings 1998 157,5 11 10 21
4. 101 Alena Víšková Března Fitness Club Česká Lípa 2001 162,5 14 11 25
5. 127 Nikola Keprtová Golem´s Gym Kutná Hora 1994 163,5 15 13 28
6. 114 Veronika Slámová Bodyflex Fitness Litoměřice 2000 159,0 18 17 35
7. 146 Josefína Ostřanská BBC Praha 1994 155,0 20 - 20
8. 50 Věra Kaasová Fitness Hulk Plzeň 1996 163,0 20 - 20
9. 122 Adéla Dolejšová V.I.P. Gym České Budějovice 2000 161,0 28 - 28
10. 15 Eliška Reindlová Fitnesscentrum Pouzar 1994 156,0 29 - 29
11. 22 Nicola Hetverová Marvel Gym Mladá Boleslav 1997 162,5 31 - 31
12. 69 Barbora Rudovská Fitness club Jařest 2000 162,5 36 - 36

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 31 Klára Fišerová MD Fitness Lanškroun 2000 173,0 4 4 8
2. 21 Jana Štěpánková Family Fitness Olgy Šípkové 1994 166,0 7 6 13
3. 78 Michaela Hemmerová Dream Body Fitness Kladno 1994 171,0 7 8 15
4. 137 Sára Borůvková Sportovní centrum NMnM 1999 169,0 18 15 33
5. 153 Anna Faltová Xfitness Praha 1996 169,0 20 14 34
6. 128 Nikol Droščáková Fit klub Ludvík 1999 168,5 19 16 35
7. 35 Barbora Viktorie Vaňková T&M Olympia Fitness Praha 1998 165,0 24 - 24
8. 144 Pavlína Králová Fitpeople Jihlava 1994 166,0 26 - 26
9. 47 Olga Lesková Fit klub Ludvík 1995 170,0 26 - 26
10. 18 Aneta Hérová Eagle Fitness 1999 165,5 28 - 28
11. 2 Klára Moravcová Golem´s Gym Kutná Hora 1999 170,0 29 - 29
12. 64 Eliška Urbanová Fitness Mamut Úvaly 1999 170,5 32 - 32
13. 111 Tereza Zdražilová Gladiators Ústí nad Labem 1999 173,5 37 - 37
14. 30 Kateřina Nygrýnová PeVan Gym Team Sedlčany 1999 172,0 38 - 38
15. 141 Adriana García Fitness Centrum Alice 1998 171,0 40 - 40
16. 162 Anežka Hadincová LaKu Bodybuilder Team 1999 169,5 45 - 45

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 110 Anželika Kiričenková Extrifit Club 1994


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty