Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2017 - startovní listiny

Článek vydán 18. 05. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 2939

V sobotu Vás srdečně zveme do Domu kultury města Orlové na Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 131.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Kdo není přihlášen, nebude moci
na soutěži startovat. Přihlášky až na místě nejsou možné. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)
- (start na soutěži je možný pouze pro nominované závodníky z postupových soutěží nebo bez nutnosti předchozí nominace pro závodníky mladšího dorostu - jak bylo zmíněno,
závodník musí být přihlášen, viz seznam níže).


Kulturistika mladšího dorostu do 65 kg

• 1. Ondřej Bajda (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Nikolas Dunička (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Robin Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Sebastian Jindrák (SKK Hrádek nad Nisou)

Kulturistika mladšího dorostu nad 65 kg

• 1. Ivan Pristaš (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Daniel Bukovský (SK Moog Brno)
• 2. Dominik Hodek (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 3. Filip Jakub (Kubík fitness Ostrava)
• 4. David Koždoň (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 6. Jan Nikodím (Gold Team Karviná)
• 7. Tomáš Pojar (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 8. Pavel Pumperla (FIT-GYM Havířov)
• 9. Šimon Vopelka (SC Kaze)
• 10. Sebastian Jindrák (SKK Hrádek nad Nisou)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Filip Botur (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Štěpán Jehlička (Fitness Centrum Alice)
• 3. Jan Lenárt (FIT-GYM Havířov)
• 4. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Marek Stoniš (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Matěj Šeps (Extrifit Club)
• 7. Ondřej Šesták (Fitness R. A. P. Factory Praha)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Jakub Gřunděl (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Lukáš Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Lukasz Kantor (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Vojtěch Průcha (Pulse Fitness Club Praha)
• 5. Petr Svoboda (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. Tomáš Šimko (Pajič Trainings)
• 7. Marek Vlasák (Infinity Fitness Český Brod)
• 8. Erik Šmíd (Infitness Zlín)

Physique dorostu

• 1. Radek Baron (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. David Gärtner (Fitness Beseda Litoměřice)
• 3. Matěj Hájek (Infitness Zlín)
• 4. Alexandr Hykel (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jiří Matoušek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Lukáš Mlejnek (Pro Life Fitness Telč)
• 7. Sebastian Olešovský (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 8. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)
• 9. Viktor Zetocha (SPORT Javorník)

Bodyfitness dorostenek

• 1. Nikol Fojtíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Markéta Martinásková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 3. Kristýna Pavelková (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Diana Sedláčková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)

Bikiny fitness dorostenek

• 1. Tereza Balíková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Sára Borůvková (Sportovní centrum NMnM)
• 3. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Aneta Hérová (Eagle Fitness)
• 5. Simona Horáková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Simona Hrbáčková (TJ Valašské Meziříčí)
• 7. Barbora Lechnerová (Infitness Zlín)
• 8. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 9. Marcela Sikorová (Fitness Studio Návsí)
• 10. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Katrin Walicová (Extrifit Club)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. David Brázdil (Fitness AVE Přerov)
• 2. Vojtěch Fojtík (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Daniel Konečný (Fitness AVE Přerov)
• 4. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Lukáš Váhala (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 7. Robin Grenad (TJ Valašské Meziříčí)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Vojtěch Baloun (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Alex Brechličuk (Eagle Fitness)
• 4. Lukáš Sedlařík (SK Přerov)
• 5. Tomáš Svoboda (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 6. Ondřej Šesták (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 7. Karel Tesař (Fitness Classic Železný Brod)
• 8. Lukáš Veselý (Extrifit Club)
• 9. Tomáš Vlha (KSK Jalex Team Krnov)
• 10. Milan Zeman (Wolfberry Team)
• 11. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Jan Červenka (Hulk Gym Brno)
• 2. Lukáš Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Tomáš Novotný (Fitness Gym Vrábel)
• 4. Vladimír Semerád (LaKu Bodybuilder Team)
• 5. Lukáš Štefek (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 6. Jakub Vass (Muscle Factory Březnice)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Martin Dostál (Remi Sport Prostějov)
• 2. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Josef Klanica (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Jakub Kolínek (Obořil Elite Team)
• 5. Matěj Novák (Eurogym Fitness Olomouc)
• 6. Michal Soukup (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. David Varga (SKK Hrádek nad Nisou)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Matěj Belička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 3. David Gärtner (Fitness Beseda Litoměřice)
• 4. Filip Geryk (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 5. Daniel Gruber (SF7 Team)
• 6. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 7. Adam Palovčík (Eurogym Fitness Olomouc)
• 8. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 9. David Zumer (Club Femm Ostrava)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Iurka Ciubotaru (Extrifit Club)
• 2. Robin Kott (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Radek Kuba (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 5. David Procházka (SF7 Team)
• 6. Philip Stehlík (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. David Veselý (Eagle Fitness)
• 8. Radim Zábranský (SF7 Team)
• 9. Jan Zbránek (TJ Spartak Třebíč)

Bodyfitness juniorek

• 1. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 2. Natálie Danielová (Fitness Bobycentrum)
• 3. Markéta Jandová (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 4. Gabriela Linhartová (Pajič Trainings)
• 5. Kateřina Maňhalová (Univerzitní sportovní klub Plzeň)
• 6. Markéta Martinásková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 7. Kristýna Pavelková (FC KARO Slavia Havířov)
• 8. Martina Ryšavá (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 9. Andrea Trávníková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Tereza Balíková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Nikola Keprtová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Anželika Kiričenková (Extrifit Club)
• 4. Lucie Nováková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 6. Karin Ševčíková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 7. Lucie Varmužová (Xfitness Praha)
• 8. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Sára Borůvková (Sportovní centrum NMnM)
• 2. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Michaela Hemmerová (Dream Body Fitness Kladno)
• 4. Dominika Holušová (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Denisa Ryndová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 7. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 8. Jana Štěpánková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 9. Pavlína Valigurová (TJ Valašské Meziříčí)
• 10. Katrin Walicová (Extrifit Club)
• 11. Anna Faltová (Xfitness Praha)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty