Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB Diamond Cup Ostrava 2017 - startovní listiny

Článek vydán 25. 05. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 4808

V sobotu 27. května Vás srdečně zveme do Ostravar Arény v Ostravě na mezinárodní amatérskou soutěž IFBB Diamond Cup Ostrava 2017 a profesionální klání Czechia Pro 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin závodníků přihlášených na amatérskou část dění, kterých je 249 z 18 zemí. Čeští závodníci se podle nich představí v 83 startech. Startovní listiny berte jako velmi předběžné, některé kategorie budou na místě upraveny po páteční prezentaci.


Fitness juniorek

1. Eva Bániková - Slovensko

Fitness žen

1. Olena Checkerda - Itálie
2. Eva Bániková - Slovensko


Smíšené páry

1. Veronika Olejárová + Tomáš Bronerský


Bikiny fitness juniorek

1. Ina Navachuk - Bělorusko
2. Gabriela Nedelcheva - Bulharsko
3. Marie Kubíková - Česká republika
4. Michaela Hemmerová - Česká republika
5. Eva Dlabajová - Česká republika
6. Nikola Keprtová - Česká republika
7. Aneta Lemperová - Česká republika
8. Wiktoria Nojszewska - Polsko
9. Andrea Halasová - Slovensko

Bikiny fitness do 158 cm

1. Lucie Šimková - Česká republika
2. Martina Crlová - Česká republika
3. Marina Mocanu - Česká republika
4. Andrea Papp - Maďarsko
5. Judit Béres - Maďarsko
6. Anastasija Sidorevič - Litva
7. Katarzyna Dmochewicz - Polsko
8. Ana Tapu - San Marino

Bikiny fitness do 162 cm

1. Stephanie Davis - Rakousko
2. Andreea Osvat - Rakousko
3. Gabriela Nedelcheva - Bulharsko
4. Andrea Navrátilová - Česká republika
5. Kateřina Blažčíková - Česká republika
6. Dóra Bodó - Maďarsko
7. Karina Gavrikova - Maďarsko
8. Edyta Tamilewska - Polsko
9. Julia Fusiecka - Polsko
10. Justyna Ziecina - Polsko
11. Daria Matveeva - Rusko
12. Radka Szombathová - Slovensko
13. Erika Tarkuličová - Slovensko

Bikiny fitness do 166 cm

1. Ina Navachuk - Bělorusko
2. Katrin Walicová - Česká republika
3. Ivana Halamová - Česká republika
4. Eva Dlabajová - Česká republika
5. Jana Jandeková - Česká republika
6. Tímea Szénási - Maďarsko
7. Sára Katona - Maďarsko
8. Ágnes Urbán - Maďarsko
9. Aleksandra Szwec - Polsko
10. Ekaterina Rykova - Rusko
11. Andrea Neumannová - Slovensko
12. Janka Medunová - Slovensko
13. Andrea Halasová - Slovensko
14. Esther Garcia - Španělsko

Bikiny fitness do 169 cm

1. Gabriela Marková - Česká republika
2. Renata Markowiczová - Česká republika
3. Kristina Narbutaitytė - Litva
4. Justyna Rybczonek - Polsko
5. Wiktoria Nojszewska - Polsko
6. Inna Glukhova - Rusko

Bikiny fitness do 172 cm

1. Andrea Lackner - Rakousko
2. Darya Sitdzikava - Bělorusko
3. Marina Bedřichová - Česká republika
4. Kateřina Holmanová - Česká republika
5. Denisa Snovická - Česká republika
6. Jana Slívová - Česká republika
7. Zsófia Czifra - Maďarsko
8. Brigitta Békefi - Maďarsko
9. Alessia Facchin - Itálie
10. Diana Stankejeva - Litva
11. Karolina Wojcik - Polsko
12. Jana Karnisová - Slovensko

Bikiny fitness nad 172 cm

1. Bilyana Yotovska - Bulharsko
2. Eva Havelková - Česká republika
3. Lenka Trčková - Česká republika
4. Markéta Šuráňová - Česká republika
5. Tereza Zelenka - Česká republika
6. Nóra Sebestyén-Hérics - Maďarsko
7. Svitlana Nymyrowska - Polsko
8. Natalya Lugovskih - Rusko
9. Diana Vargová - Slovensko

Bikiny fitness masters

1. Andrea Lackner - Rakousko
2. Šárka Noga - Česká republika
3. Ivana Halamová - Česká republika
4. Lenka Hlaváčová - Česká republika
5. Zuzana Hajduková - Česká republika
6. Jana Slívová - Česká republika
7. Zsófia Kindl - Maďarsko
8. Judit Béres - Maďarsko
9. Ágnes Urbán - Maďarsko
10. Edyta Tamilewska - Polsko
11. Katarzyna Dmochewicz - Polsko
12. Anita Szymczak - Polsko
13. Marzena Kamrowska - Polsko
14. Ekatertina Leonteva - Rusko
15. Janka Medunová - Slovensko


Bodyfitness juniorek

1. Gabriela Linhartová - Česká republika
2. Kateřina Brachtlová - Česká republika

Bodyfitness do 163 cm

1. Timea Ontková - Slovensko
2. Michaela Kohutová - Česká republika
3. Ksenia Lebedeva - Rusko
4. Alžběta Petková - Slovensko
5. Cristina Gomez - Španělsko

Bodyfitness do 168 cm

1. Eva Rusan - Chorvatsko
2. Jennifer Rohde - Německo
3. Melinda Mercz - Maďarsko
4. Marta Laskowska - Polsko

Bodyfitness nad 168 cm

1. Veronika Olejárová - Česká republika
2. Radka Dubenecká - Česká republika
3. Alena Kovalčíková - Slovensko
4. Patricia Barbero - Španělsko
5. Noelia Segura - Španělsko

Bodyfitness masters

1. Radka Dubenecká - Česká republika


Physique žen

1. Olha Zhelamska - Česká republika
2. Alena Hatvani - Česká republika
3. Aleksandra Krzyworzeka - Polsko


Klasická kulturistika juniorů

1. Dominik Guzdek - Česká republika
2. Miroslav Holub - Česká republika
3. Michael Pilař - Česká republika
4. Jakub Siemek - Polsko
5. Vito Kregar - Slovinsko

Klasická kulturistika do 175 cm

1. Christopher Ellis - Chorvatsko
2. Michał Osewski - Polsko
3. Damian Skoczylas - Polsko
4. Vladimir Jovanovic - Srbsko

Klasická kulturistika do 180 cm

1. Filip Šebák - Česká republika
2. Richard Bilik - Česká republika
3. Daniel Táborský - Česká republika
4. Sebastian Weis - Německo
5. Antonio Ludovico - Itálie
6. Michal Zadlo - Polsko
7. Szymon Karelus - Polsko
8. Sergey Taranukho - Rusko
9. Boris Palovič - Slovensko

Klasická kulturistika nad 180 cm

1. David Želina - Česká republika
2. Tymofij Ihumencev - Česká republika
3. Krystian Hoffman - Polsko
4. Jacek Ratusznik - Polsko
5. Tomasz Kopec - Polsko
6. Adrian Cyronek - Polsko
7. Jacek Patorski - Polsko
8. Andrej Markovic - Slovensko
9. Vito Kregar - Slovinsko

Klasická kulturistika masters

1. Patrik Šerý - Česká republika


Kulturistika dorostu

1. Ondřej Šesták - Česká republika
2. Filip Jakub - Česká republika
3. Patrik Dzurilla - Slovensko

Kulturistika juniorů do 75 kg

1. Lukáš Rejholec - Česká republika

Kulturistika juniorů nad 75 kg

1. Martin Adamus - Česká republika
2. Vladimír Částka - Česká republika
3. Petr Quis - Česká republika
4. Daniel Táborský - Česká republika
5. Marek Janidzar - Slovensko

Kulturistika mužů do 70 kg

1. István Kasza - Maďarsko
2. Lukasz Zak - Polsko

Kulturistika mužů do 80 kg

1. Michael Sauseng - Rakousko
2. Jan Zapletal - Česká republika
3. Arnold Gergely - Maďarsko
4. Artur Szudrowicz - Polsko
5. Dawid Kordowisko - Polsko
6. Lukasz Szoltysek - Polsko
7. Marek Leder - Slovensko

Kulturistika mužů do 90 kg

1. Harald Lehner - Rakousko
2. Yovko Tihov - Bulharsko
3. Tomáš Khun - Česká republika
4. René Gorol - Česká republika
5. Jan Rys - Česká republika
6. Ádám Weigl - Maďarsko
7. Damian Kornas - Irsko
8. Mariusz Balazinski - Polsko
9. Adrian Krawczyk - Polsko
10. Piotr Borecki - Polsko
11. Marcin Pioro - Polsko
12. Norbert Zajac - Slovensko
13. Abel Martin - Španělsko

Kulturistika mužů do 100 kg

1. Michal Sitter - Česká republika
2. Antonín Hodan - Česká republika
3. Pavel Červinka - Česká republika
4. Milan Obořil - Česká republika
5. Krzysztof Rodkiewicz - Polsko
6. Bartosz Janiszewski - Polsko
7. Rafal Czerski - Polsko
8. Artur Koziel - Polsko
9. Rafal Tasiemski - Polsko
10. Roman Vavrečan - Slovensko
11. Levente Tarkani - Slovensko

Kulturistika mužů nad 100 kg

1. Petr Března - Česká republika
2. Vladimír Částka - Česká republika
3. Petr Šidlo - Česká republika
4. Levent Özgen - Maďarsko
5. Blessing Awodibu - Irsko
6. Maciej Kieltyka - Polsko
7. Piotr Piechowiak - Polsko
8. Lukasz Lodowski - Polsko
9. Pawel Sawicki - Polsko
10. Michal Križánek - Slovensko
11. Ladislav Kindernay - Slovensko

Kulturistika mužů masters 40 - 44 let

1. Adrian Krawczyk - Polsko
2. Rafal Tasiemski - Polsko
3. Marek Leder - Slovensko

Kulturistika mužů masters 45 - 49 let

1. Mariusz Balazinski - Polsko

Kulturistika mužů masters nad 50 let

1. Emil Kopšík - Slovensko


Physique juniorů do 174 cm

1. David Zumer - Česká republika

Physique juniorů nad 174 cm

1. Michal Komosný - Česká republika
2. Mario Nitzke - Česká republika
3. Jiří Malíř - Česká republika
4. Lukasz Majkut - Polsko

Physique mužů do 173 cm

1. Mateusz Litka - Polsko
2. Aleksandr Ulanov - Rusko

Physique mužů do 176 cm

1. Jan Švec - Česká republika
2. Emil Pál - Maďarsko
3. András Radácsi - Maďarsko
4. Remigiusz Pezda - Polsko
5. Piotr Majchrowicz - Polsko
6. Pavol Chodelka - Slovensko

Physique mužů do 179 cm

1. Alexander Friedl - Rakousko
2. Christoph Friedl - Rakousko
3. Jiří Malíř - Česká republika
4. Csaba Molnár - Maďarsko
5. Piotr Zielinski - Polsko
6. Ahmad Ayoub - Švédsko
7. Francisco Rocha - Velká Británie

Physique mužů do 182 cm

1. Miroslav Přibáň - Česká republika
2. Petr Klečka - Česká republika
3. Sebastian Nosal - Polsko
4. Miroslav Juríček - Česká republika
5. Pavel Nožička - Česká republika
6. Lukáš Podpinka - Česká republika
7. Panos Plangesis - Česká republika
8. Mario Nitzke - Česká republika
9. Tomáš Kováč - Slovensko
10. Michal Komosný - Česká republika
11. Mateusz Duda - Polsko
12. Mateusz Bobrowski - Polsko
13. David Mogedano - Španělsko
14. Jose Luis Rivas - Španělsko

Physique mužů nad 182 cm

1. Ivan Ščibravý - Slovensko
2. Petr Šorf - Česká republika
3. László Márk Molnár - Maďarsko
4. Krisztián Agócs - Maďarsko
5. Adam Rybczonek - Polsko
6. Bartosz Job - Polsko
7. Michał Aumiler - Polsko

Physique mužů masters

1. Giuseppe Scala - Rakousko
2. Matias Oliveira - Lucembursko
3. Jose Luis Rivas - Španělsko


Muscular physique

1. Sebastian Gunčík - Česká republika
2. Štěpán Ginzel - Česká republika
3. Karel Kohout - Česká republika
4. Róbert Fruzsa - Maďarsko
5. Filip Dziedzic - Polsko
6. Rafal Gumienny - Polsko
7. Kamil Kulej - Polsko
8. Abel Carreño - Španělsko
9. Omar Pellejero - Španělsko


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty