Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

MČR v atletickém fitness mužů a žen 2017 a GP Fitness Motivace ve fitness dětí - startovní listiny

Článek vydán 05. 10. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 263

V sobotu 7. října Vás srdečně zveme do haly TJ TESLA BRNO na mistrovskou soutěž v atletickém fitness - Mistrovství České republiky v atletickém fitness mužů a žen 2017. Soutěž je určena jak pro začínající závodníky (závodníky neregistrované), tak pro závodníky registrované (soutěžit mohou tedy všichni začínající závodníci, pro které se bude jednat o jejich první soutěž, i závodníci federace IFBB a jiných sportovních asociací spolupracujících s ADV ČR. Přidružena je také pohárová soutěž GP Fitness Motivace ve fitness dětí 2017 (proběhne zde nominace na Mistrovství Evropy ve fitness dětí, které se bude konat 14. října v maďarské Budapešti). Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 39.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Atletické fitness mužů

• 1. Aleš Bejr (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 2. Jan Černý
• 3. Patrik Černý
• 4. Matěj Druhý
• 5. Jaroslav Görög (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 6. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Vahe Khachatryan (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
• 8. Jirka Merhaut (TJ Tesla Brno)
• 9. Lukáš Metelka (TJ Tesla Brno)
• 10. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)
• 11. Matyáš Pospíšil
• 12. Josef Rác
• 13. Jakub Stuchlík (TJ Tesla Brno)
• 14. Lukáš Volf

Atletické fitness žen

• 1. Lenka Gasnárková (Irongym Kyjov)
• 2. Simona Pressová

Fitness chlapců

• 1. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)

Fitness dívek

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Kateřina Dokládalová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Amálie Hačundová (TS Graceful Hodonín)
• 6. Hana Hanzalíková (TS Graceful Hodonín)
• 7. Nina Hanzalíková (TS Graceful Hodonín)
• 8. Anastazie Kabelíková (Fitness AVE Přerov)
• 9. Edita Koplová (TS Graceful Hodonín)
• 10. Adeli Nesvadbová (Fitness AVE Přerov)
• 11. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Sophie Salajková (TS Graceful Hodonín)
• 13. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 14. Sára Slezáková (TS Graceful Hodonín)
• 15. Linda Šmidová (TS Graceful Hodonín)
• 16. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 17. Eliška Valčíková (TS Graceful Hodonín)
• 18. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 19. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 20. Sofie Zubatá (TS Graceful Hodonín)
• 21. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty