Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace rozhodčích pro podzimní pohárové soutěže 2017

Článek vydán 10. 10. 2017 - Rozhodčí - zhlédnutí: 542

Níže najdete nominaci rozhodčích pro podzimní pohárové soutěže Svazu kulturistiky a fitness České republiky. K nominacím platí, že:

  • nominovaní rozhodčí musí potvrdit účast elektronickou cestou na www.skfcr.cz/prihlasky,

  • v případě, že se rozhodčí soutěže, na kterou je nominován, nemůže zúčastnit, prosím, kontaktujte co NEJDŘÍVE předsedu STK Martina Loudu,

  • rozhodčí může rozhodovat i na soutěži, na kterou není nominován (v daném případě bude rozhodovat minimálně jednu kategorii, po dohodě i více - je ale nezbytné se též dopředu a především co nejdříve elektronicky přihlásit),

  • rozhodčí by aktivně měli sledovat domácí a mezinárodní scénu (jezdit po soutěžích i když nerozhodují, sledovat internet), aby chytali trendy a souvislosti v rozhodování.


Tento článek bude průběžně doplňován a může být také aktualizován. Následné změny budou vyznačeny modrou barvou.


Beautiful and Strong

14. 10. 2017 • Ústí nad Labem

  • hlavní rozhodčí: Vladimír Pajič
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Milan Ecler
  • rozhodčí (2): Jana Bendová
  • rozhodčí (3): Irena Pokorná
  • rozhodčí (4): Miroslav Tichý
  • rozhodčí (5): Jiří Řehůřek
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Partner Cup

21. 10. 2017 • Čelákovice

  • hlavní rozhodčí: Ludmila Čížová
  • pódiový rozhodčí: Vít Sahula
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jana Paulátová
  • rozhodčí (2): Jiří Řehůřek
  • rozhodčí (3): Jana Bendová
  • rozhodčí (4): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (5): Irena Pokorná
  • rozhodčí (6): Milan Ecler
  • rozhodčí (7): Josef Pitra
  • delegát SKFČR: Martin Louda


BFC Adel Cup

22. 10. 2017 • Česká Lípa

  • hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Stanislav Pešát
  • rozhodčí (2): Jana Bendová
  • rozhodčí (3): Ludmila Čížová
  • rozhodčí (4): Milan Ecler
  • rozhodčí (5): Irena Pokorná
  • delegát SKFČR: Vjačeslav Vinogradov


Grand Prix PEPA Opava

28. 10. 2017 • Opava

  • hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov
  • sekretář: Václav a Lenka Pospíšilovi
  • rozhodčí: Robert Komiš
  • rozhodčí: Jan Kubík
  • rozhodčí: Jiří Rohan
  • rozhodčí: Martin Šembera
  • + mezinárodní rozhodčí
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Grand Prix Fitness Brno

29. 10. 2017 • Brno

  • hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jan Král
  • rozhodčí (2): Pavel Rašín
  • rozhodčí (3): Jana Bendová
  • rozhodčí (4): Jiří Řehůřek
  • rozhodčí (5): Ladislav Slezák
  • delegát SKFČR: Martin Louda
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty