Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Beautiful and Strong 2017 - startovní listiny

Článek vydán 12. 10. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1054

V sobotu 14. října Vás srdečně zveme do kulturního střediska v Ústí nad Labem na pohárovou soutěž ve physique mužů, kulturistice, bodyfitness a bikiny fitness - Beautiful and Strong 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 50.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 2. Aneta Epsteinová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Marcela Janouchová (MJ club 7 Špindlerův Mlýn)
• 4. Alexandra Klesová (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Nikola Kopčanová (Pajič Trainings)
• 6. Veronika Slámová (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 7. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Radka Kameníčková (Extrifit Club)
• 3. Michaela Líbalová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 4. Andrea Moleková (Xfitness Praha)
• 5. Beáta Popovičová (Logymfitness Sadská)
• 6. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 7. Veronika Tupcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Zuzana Šimončičová (Slovensko)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Lucie Benová (Muscle Factory Březnice)
• 2. Michaela Dlesková (Fitness Centrum Alice)
• 3. Tereza Nosková (Pure Health & Fitness Praha)
• 4. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)
• 5. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Šimon Bartl (Fitnesscentrum Duna)
• 2. Matěj Belička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 4. Luboš Kořenovský (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)
• 6. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
• 7. Tomáš Topolančin (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Tomáš Tichý (Fitness AVE Přerov)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Petr Fajferlík (Pajič Trainings)
• 2. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 3. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 5. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 6. David Veselý (Eagle Fitness)

Kulturistika mužů

• 1. Petr Čížek (Joe Fit Praha)
• 2. Filip Kadaně (Fitness KWK Fit)
• 3. Eduard Skalník (Infitness Zlín)
• 4. Karel Tesař (Fitness Classic Železný Brod)
• 5. Tomáš Zeman (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 6. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 8. Viktor Rieger (Hop´s Fitness Gym Jaroměř)

Klasická kulturistika

• 1. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 3. Filip Vobr (T&M Olympia Fitness Praha)

Bodyfitness

• 1. Barbora Dvořáková (Prom-In Team)
• 2. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 3. Lenka Gasnárková (Irongym Kyjov)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty