Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Partner Cup 2017 - startovní listiny

Článek vydán 19. 10. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1120

V sobotu 21. října Vás srdečně zveme do Kulturního domu v Čelákovicích na pohárovou soutěž v kulturistice mužů a masters a klasické kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness - Partner Cup 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 120.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Matěj Bartoš (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Tomáš Haník (Muscle Factory Březnice)
• 3. Jiří Kočvara (Extrifit Club)
• 4. Luboš Kuběnka (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Tomáš Kuchař (Xfitness Praha)
• 6. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Viktor Rieger (Hop´s Fitness Gym Jaroměř)
• 8. Roman Rympler (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 9. Karel Tesař (Fitness Classic Železný Brod)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Tomáš Dvořáček (Fitnesscentrum Dobříš)
• 2. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. Jakub Hrnčíř (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 5. Ondřej Švabovský (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Lukáš Tesař (Posilovna Rozdělov)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Aleš Bek (Dee Gym Liberec)
• 2. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Vladimír Semerád st. (LaKu Bodybuilder Team)
• 5. Stanislav Skalička (Dave Fit Club Zlín)
• 6. Petr Svoboda (Fitness Centrum Alice)

Kulturistika mužů masters

• 1. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. Vladimír Semerád st. (LaKu Bodybuilder Team)
• 3. Pavel Vacek (Extrifit Club)

Klasická kulturistika

• 1. Vojtěch Hansl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Petr Jirků (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Jakub Klučil (Extrifit Club)
• 5. Jakub Kment (SK Tři studně)
• 6. Alexandr Kolárik (Armal Gym Praha)
• 7. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 8. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)
• 9. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 10. David Tauš (Dave Fit Club Zlín)
• 11. Jan Púček (FirstStep Fitness Praha)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Šimon Bartl (Fitnesscentrum Duna)
• 2. Matěj Belička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Marek Čáp (Sportcentrum Delfín)
• 4. Miroslav Fiala (Fitness Aquapalace)
• 5. Tomáš Hnilo (Infitness Zlín)
• 6. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 7. Luboš Kořenovský (Mišmaš Fitness Brno)
• 8. Lukáš Krása (Xfitness Praha)
• 9. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 10. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 11. Petr Minařík (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Jan Polášek (SIWI Fitness Brno)
• 13. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
• 14. Michal Šetina (Fitness Aquapalace)
• 15. Tomáš Topolančin (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 16. Petr Uřinovský (Individual Fitness Ostrava)
• 17. Miroslav Zeman (Wolfberry Team)
• 18. Petr Žalkovský (Factory Fitness Bystrc)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Róbert Kohút (Armal Gym Praha)
• 4. Jiří Kubeš (RT Sport Fitness center Jirkov)
• 5. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 6. Petr Novotný (Xfitness Praha)
• 7. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Rudolf Prášek (Body Fit Club Hradec Králové)
• 9. Jan Tyrk (Profi Fitness Eva Plzeň)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Petr Fajferlík (Pajič Trainings)
• 2. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 3. Patrik Havel (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 4. Martin Jež (TS Graceful Hodonín)
• 5. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 6. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 7. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 8. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 9. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)
• 10. Filip Vaníček (Xfitness Praha)
• 11. David Veselý (Eagle Fitness)

Bodyfitness

• 1. Denisa Ballová (Extrifit Club)
• 2. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 3. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Nikola Dusová (Pro Nutrition Czech Team)
• 5. Lenka Hlaváčová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Renata Jevická (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Jana Michaeli (Fit klub Ludvík)
• 8. Tereza Pavelková (Armal Gym Praha)
• 9. Markéta Šulcová (Eurogym Fitness Olomouc)
• 10. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 11. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Michaela Bartošová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 3. Lenka Červená Bořutová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Aneta Epsteinová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 5. Lucie Jandová (Fitness při CVČ Most)
• 6. Marcela Janouchová (MJ club 7 Špindlerův Mlýn)
• 7. Anželika Kiričenková (Extrifit Club)
• 8. Alexandra Klesová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Nikola Kopčanová (Pajič Trainings)
• 10. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 11. Michaela Koudelková (Pajič Trainings)
• 12. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 13. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 14. Tereza Smejkalová (Fitpeople Jihlava)
• 15. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)
• 16. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Barbora Čechurová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Kristýna Dobrovolská (Xfitness Praha)
• 3. Žaneta Jašková (Target Team)
• 4. Radka Kameníčková (Extrifit Club)
• 5. Michaela Líbalová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 6. Andrea Moleková (Xfitness Praha)
• 7. Beáta Popovičová (Logymfitness Sadská)
• 8. Jana Riedlová (Extrifit Club)
• 9. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 10. Aneta Šmídlová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 11. Veronika Tupcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 12. Natálie Untermüllerová (Hammer Strength Fitness)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Lucie Benová (Muscle Factory Březnice)
• 2. Iveta Chrástková (Fitness Victory)
• 3. Kristýna Mocková (Fitness Instructor Kaplice)
• 4. Tereza Nosková (Pure Health & Fitness Praha)
• 5. Tatyana Presňakova (Fitcentrum R5 Praha)
• 6. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)
• 7. Iveta Součková (Pro Nutrition Czech Team)
• 8. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty