Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

BFC Adel Cup 2017 - startovní listiny

Článek vydán 19. 10. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 852

V neděli 22. října Vás srdečně zveme do kulturního domu Krystal v České Lípě na pohárovou soutěž v kulturistice (mužů, juniorů a masters), klasické kulturistice, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness - BFC Adel Cup 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 92.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Kulturistika do 80 kg

• 1. Matěj Bartoš (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Tomáš Haník (Muscle Factory Březnice)
• 3. Tomáš Kuchař (Xfitness Praha)
• 4. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Viktor Rieger (Hop´s Fitness Gym Jaroměř)
• 6. Roman Rympler (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Karel Tesař (Fitness Classic Železný Brod)

Kulturistika do 90 kg

• 1. Tomáš Dvořáček (Fitnesscentrum Dobříš)
• 2. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. Jakub Hrnčíř (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Eduard Skalník (Infitness Zlín)
• 5. Ondřej Švabovský (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Lukáš Tesař (Posilovna Rozdělov)

Kulturistika nad 90 kg

• 1. Stanislav Balvín (Hammer Strength Fitness)
• 2. Stanislav Skalička (Dave Fit Club Zlín)
• 3. Pavel Vacek (Extrifit Club)
• 4. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Kulturistika juniorů

• 1. Aleš Bek (Dee Gym Liberec)
• 2. Eduard Skalník (Infitness Zlín)
• 3. Filip Vobr (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Stanislav Skalička (Dave Fit Club Zlín)

Kulturistika mužů masters

• 1. Petr Čížek (Joe Fit Praha)
• 2. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Klasická kulturistika

• 1. Vojtěch Hansl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Petr Jirků (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Alexandr Kolárik (Armal Gym Praha)
• 5. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 6. Filip Vobr (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 8. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. David Tauš (Dave Fit Club Zlín)
• 10. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)
• 11. Jan Púček (FirstStep Fitness Praha)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Matěj Belička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Marek Čáp (Sportcentrum Delfín)
• 3. Miroslav Fiala (Fitness Aquapalace)
• 4. Tomáš Hnilo (Infitness Zlín)
• 5. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 6. Petr Minařík (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
• 8. Tomáš Topolančin (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 9. Šimon Bartl (Fitnesscentrum Duna)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Robert Kohút (Armal Gym Praha)
• 4. Jiří Kubeš (RT Sport Fitness center Jirkov)
• 5. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 6. Petr Novotný (Xfitness Praha)
• 7. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Jan Tyrk (Profi Fitness Eva Plzeň)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Ondřej Černý (SK Fitness Siesta Mělník)
• 2. Petr Fajferlík (Pajič Trainings)
• 3. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 4. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 5. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 6. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 7. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Filip Vaníček (Xfitness Praha)
• 9. David Veselý (Eagle Fitness)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Marcela Janouchová (MJ club 7 Špindlerův Mlýn)
• 2. Alexandra Klesová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Nikola Kopčanová (Pajič Trainings)
• 4. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 6. Kristýna Seidlová (Extrifit Club)
• 7. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)
• 8. Aneta Epsteinová (Fitness R. A. P. Factory Praha)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Radka Kameníčková (Extrifit Club)
• 2. Michaela Líbalová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 3. Beáta Popovičová (Logymfitness Sadská)
• 4. Jana Riedlová (Extrifit Club)
• 5. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 6. Veronika Tupcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Natálie Untermüllerová (Hammer Strength Fitness)

Bikiny fitness do 172 cm

• 1. Adriana García (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)

Bikiny fitness nad 172 cm

• 1. Lucie Benová (Muscle Factory Březnice)
• 2. Michaela Dlesková (Fitness Centrum Alice)
• 3. Kateřina Sobalová (Fitness Gym Vrábel)
• 4. Iveta Součková (Pro Nutrition Czech Team)
• 5. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Nikola Dusová (Pro Nutrition Czech Team)
• 2. Barbora Dvořáková (Prom-In Team)
• 3. Renata Jevická (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Marcela Veselá (Extrifit Club)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Lenka Hlaváčová (Fitness PEPA Opava)
• 4. Tereza Pavelková (Armal Gym Praha)
• 5. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty