Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

BFC Adel Cup 2017 - výsledky

Článek vydán 22. 10. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 674

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže BFC Adel Cup 2017, která se konala v neděli 22. října v kulturním domě Krystal v České Lípě. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky (mužů, juniorů), klasické kulturistiky, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness. Na soutěž bylo přihlášeno 92 závodníků, nastoupilo jich nakonec 75.


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 63 Petr Čížek Joe Fit Praha 1967 76,0 3 3 6 9
2. 42 Tomáš Kuchař Xfitness Praha 1983 79,4 6 6 12 18
3. 43 Eduard Skalník Infitness Zlín 1994 79,9 9 9 18 27
4. 3 Tomáš Haník Muscle Factory Březnice 1984 74,3 12 12 24 36
5. 10 Vít Režný Hard Core Gym Frant. Lázně 1992 78,5 15 15 30 45

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 11 Tomáš Dvořáček Fitnesscentrum Dobříš 1989 83,1 5 6 10 16
2. 171 Jakub Hrnčíř T&M Olympia Fitness Praha 1992 84,2 6 5 12 17
3. 31 David Tauš Dave Fit Club Zlín 1984 87,2 6 8 14 22
4. 142 Aleksei Efremov Fitness Mania Gym Kladno 1993 83,8 12 12 24 36

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 13 Stanislav Skalička Dave Fit Club Zlín 1995 106,6 4 3 8 11
2. 6 Stanislav Balvín Hammer Strength Fitness 1986 99,1 6 8 12 20
3. 173 Aleš Bek Dee Gym Liberec 1996 95,7 8 9 16 25
4. 159 Jan Jiří Vícha Cardiofitness II. 1993 101,8 12 10 24 34


Kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 13 Stanislav Skalička Dave Fit Club Zlín 1995 106,6 5 3 6 9
2. 36 Filip Vobr T&M Olympia Fitness Praha 1997 81,5 4 6 12 18
3. 173 Aleš Bek Dee Gym Liberec 1996 95,7 9 9 20 29
4. 43 Eduard Skalník Infitness Zlín 1994 79,9 12 12 22 34
5. 27 Roman Rympler Března Fitness Club Česká Lípa 1994 85,9 15 15 30 45


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 178 Luděk Jiráček PeVan Gym Team Sedlčany 1978 181,0 85,4 4 6 8 14
2. 93 Daniel Svoboda Fitness při CVČ Most 1990 184,0 88,9 7 5 10 15
3. 9 Alexandr Kolárik Armal Gym Praha 1993 177,0 73,5 10 10 24 34
4. 36 Filip Vobr T&M Olympia Fitness Praha 1997 177,0 81,5 8 10 24 34
5. 48 Pavel Štůrala FC KARO Slavia Havířov 1992 182,0 88,6 15 14 26 40
6. 112 Petr Jirků Fitness Factory Jihlava) 1990 186,0 91,2 18 17 30 47
7. 174 Vojtěch Hansl Toro Gym Vysoké Mýto 1991 186,0 87,1 24 - - 24
8. 154 Martin Němec Obořil Elite Team 1993 193,0 88,8 24 - - 24
9. 182 Jan Púček FirstStep Fitness Praha 1993 173,0 76,0 25 - - 25


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 63 Petr Čížek Joe Fit Praha 1967 76,0


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 91 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 4 3 7
2. 200 Marek Čáp Sportcentrum Delfín 1994 176,0 8 8 16
3. 74 Michal Polena Fitness Hulk Plzeň 1988 175,0 10 9 19
4. 203 Jiří Kubeš RT Sport Fitness center Jirkov 1988 178,0 11 12 23
5. 32 Petr Minařík T&M Olympia Fitness Praha 1990 174,0 13 14 27
6. 184 Tomáš Topolančin TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky 1991 173,0 19 18 37
7. 125 Matěj Belička Fitness R. A. P. Factory Praha 1994 176,0 19 - 19
8. 86 Tomáš Hnilo Infitness Zlín 1992 176,0 24 - 24

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 151 Robert Kohút Armal Gym Praha 1990 179,0 3 3 6
2. 22 Jan Halasz T&M Olympia Fitness Praha 1991 180,0 8 6 14
3. 172 Jan Tyrk Profi Fitness Eva Plzeň 1993 179,0 9 10 19
4. 107 Panos Plangesis T&M Olympia Fitness Praha 1979 180,0 13 13 26
5. 29 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 181,5 15 15 30
6. 113 Ondřej Novák Mega Fitness Praha 1985 179,0 15 16 31

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Antonín Moravec Golem´s Gym Kutná Hora 1995 184,5 3 3 6
2. 162 David Veselý Eagle Fitness 1994 186,5 8 7 15
3. 33 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 185,0 7 8 15
4. 168 Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín 1990 191,0 11 12 23
5. 46 Martin Jež TS Graceful Hodonín 1992 187,0 15 15 30
6. 84 Petr Fajferlík Pajič Trainings 1986 186,0 19 18 37
7. 68 Ondřej Černý SK Fitness Siesta Mělník 1988 183,0 20 - 20

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 151 Robert Kohút Armal Gym Praha 1990 179,0


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 157 Aneta Epsteinová Fitness R. A. P. Factory Praha 1992 156,0 3 4 7
2. 55 Renata Jevická Března Fitness Club Česká Lípa 1983 154,0 6 5 11
3. 163 Marcela Veselá Extrifit Club 1991 157,0 10 11 21
4. 179 Nikola Dusová Pro Nutrition Czech Team 1982 156,5 13 12 25
5. 195 Barbora Dvořáková Prom-In Team 1995 161,0 14 14 28

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 80 Lenka Hlaváčová Fitness PEPA Opava 1978 177,0 3 3 6
2. 5 Tereza Pavelková Armal Gym Praha 1992 166,0 6 7 13
3. 136 Diana Wolfová Fitness Aris Jičín 1992 170,5 8 8 16
4. 8 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1968 169,0 12 12 24
5. 198 Ivana Buriánková Cardiofitness II. 1981 174,5 15 15 30


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 40 Darja Sedláčková Fitpelc Veselí nad Moravou 1998 163,0 4 4 8
2. 60 Kristýna Seidlová Extrifit Club 1998 162,0 5 5 10
3. 209 Nikola Kopčanová Pajič Trainings 1995 159,0 9 9 18
4. 207 Michaela Roubalová Března Fitness Club Česká Lípa 1989 162,0 14 13 27
5. 143 Alexandra Klesová Fitness team Ronnie.cz 1978 158,5 14 14 28
6. 34 Nikola Zívalová Xfitness Praha 1993 159,0 16 17 33

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 25 Michaela Líbalová Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1996 165,0 4 3 7
2. 167 Michaela Sichálková Infitness Zlín 1998 168,0 5 7 12
3. 28 Beáta Popovičová Logymfitness Sadská 1992 165,5 9 10 19
4. 186 Veronika Tupcová Profi Fitness Eva Plzeň 1987 166,0 12 11 23
5. 188 Jana Riedlová Extrifit Club 1988 166,0 15 15 30

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 12 Jiřina Ročeňová BBC Praha 1992 169,5 3 3 6
2. 139 Adriana García Fitness Centrum Aura Plzeň 1998 171,0 7 7 14
3. 201 Iveta Součková Pro Nutrition Czech Team 1987 189,0 10 10 20
4. 189 Tereza Zelenka Mega Fitness Praha 1991 173,0 13 13 26
5. 123 Lucie Benová Muscle Factory Březnice 1999 177,0 14 14 28
6. 149 Kateřina Sobalová Fitness Gym Vrábel 1985 190,0 16 17 33

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 25 Michaela Líbalová Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1996 165,0


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty