Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness Brno 2017 - startovní listiny

Článek vydán 26. 10. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 748

V neděli Vás srdečně zveme do Kulturního centra Líšeň v Brně na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - GP Fitness Brno 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin 117 přihlášených závodníků.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Petr Čížek (Joe Fit Praha)
• 2. Tomáš Söhnel (Fitness Gym Vrábel)
• 3. Lukáš Váňa (Toro Gym Vysoké Mýto)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Aleš Bek (Dee Gym Liberec)
• 2. Tomáš Dvořáček (Fitnesscentrum Dobříš)
• 3. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Marcin Fornal (Polsko)
• 5. Jaroslav Helvig (Fitness Gym Vrábel)
• 6. Jakub Hrnčíř (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Matúš Malý (Slovensko)
• 8. David Mesjar (Eagle Fitness)
• 9. Tomáš Neufeld (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 10. Stanislav Skalička (Dave Fit Club Zlín)
• 11. Ondřej Švabovský (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 12. David Triandafilu (Eagle Fitness)

Klasická kulturistika

• 1. Vojtěch Hansl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Petr Jirků (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Daniel Koždoň (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 6. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 8. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. David Tauš (Dave Fit Club Zlín)
• 10. Filip Vobr (T&M Olympia Fitness Praha)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Tomáš Hnilo (Infitness Zlín)
• 2. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 3. Luboš Kořenovský (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Jan Polášek (SIWI Fitness Brno)
• 6. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
• 7. Patrik Spodniak (Slovensko)
• 8. Tomáš Topolančin (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 9. Petr Uřinovský (Individual Fitness Ostrava)
• 10. Petr Žalkovský (Factory Fitness Bystrc)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Róbert Kohút (Armal Gym Praha)
• 2. Tomáš Novák (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 4. Jindřich Suchý (Fitness Gym Ostrava)
• 5. Michal Vinkler (TJ Valašské Meziříčí)
• 6. Miroslav Zeman (Wolfberry Team)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Petr Fajferlík (Pajič Trainings)
• 2. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 3. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 4. Martin Jež (TS Graceful Hodonín)
• 5. Tomáš Líška (Slovensko)
• 6. Pavel Lozowski (Polsko)
• 7. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 8. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Dalibor Pudich (Fit Park Ostrava)
• 10. Petr Sedláček (Target Team)
• 11. Daniel Slouka (SK Moog Brno)
• 12. Dominik Tesař (Hulk Gym Brno)

Physique juniorů

• 1. Lukáš Fogl (SK Moog Brno)
• 2. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Tomáš Novák (Fitness klub Omega Olomouc)
• 4. Zdeněk Slouka (SK Moog Brno)

Bodyfitness

• 1. Klaudia Bartová (Slovensko)
• 2. Barbora Dvořáková (Prom-In Team)
• 3. Aneta Epsteinová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 4. Lenka Hlaváčová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Tereza Pavelková (Armal Gym Praha)
• 6. Adriana Sollberger (Target Team)
• 7. Markéta Šulcová (Eurogym Fitness Olomouc)
• 8. Veronika Vojtíšková (TJ Tesla Brno)
• 9. Stanislava Voleková (Slovensko)
• 10. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 11. Lenka Gasnárková (Irongym Kyjov)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Michaela Bartošová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 3. Lenka Červená Bořutová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Daniela Halas Dostálová (Slovensko)
• 5. Lucie Jandová (Fitness při CVČ Most)
• 6. Alexandra Klesová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Nikola Kopčanová (Pajič Trainings)
• 8. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Michaela Koudelková (Pajič Trainings)
• 10. Lenka Pecková (SIWI Fitness Brno)
• 11. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 12. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Pavlína Valigurová (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 2. Barbora Čechurová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Pavla Halabrínová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 4. Simona Hostačná (Slovensko)
• 5. Žaneta Jašková (Target Team)
• 6. Radka Kameníčková (Extrifit Club)
• 7. Monika Lamaczová (SK Luna Fitness Havířov)
• 8. Michaela Líbalová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 9. Ľubomíra Ondrisková (Slovensko)
• 10. Lucia Šimeková (Queen Club Třinec)
• 11. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
• 12. Aneta Šmídlová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 13. Natálie Untermüllerová (Hammer Strength Fitness)
• 14. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Ivana Borgulová (Slovensko)
• 2. Iveta Chrástková (Fitness Victory)
• 3. Michaela Dlesková (Fitness Centrum Alice)
• 4. Adriana García (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Anna Kubíčková (TJ Tesla Brno)
• 6. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)
• 7. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Michaela Bartošová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Iveta Chrástková (Fitness Victory)
• 3. Michaela Dlesková (Fitness Centrum Alice)
• 4. Adriana García (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Nikola Kopčanová (Pajič Trainings)
• 6. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 7. Barbora Lechnerová (Infitness Zlín)
• 8. Michaela Líbalová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 9. Lenka Pecková (SIWI Fitness Brno)
• 10. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 11. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 12. Lucia Šimeková (Queen Club Třinec)
• 13. Aneta Šmídlová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 14. Natálie Untermüllerová (Hammer Strength Fitness)
• 15. Pavlína Valigurová (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty