Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness Brno 2017 - výsledky

Článek vydán 29. 10. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 694

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže Grand Prix Fitness Brno 2017, která se koná v neděli 29. října v Kulturním centru Líšeň v Brně. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness - přihlášeno jich bylo 117, na pódiu se nakonec prezentovalo 105 z nich.


Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 48 Petr Čížek Joe Fit Praha 1967 74,7 3 3 6 9
2. 29 Jakub Hrnčíř T&M Olympia Fitness Praha 1992 84,0 6 6 12 18
3. 75 Tomáš Söhnel Fitness Gym Vrábel 1983 77,7 10 11 20 31
4. 44 Tomáš Dvořáček Fitnesscentrum Dobříš 1989 83,0 11 10 22 32
5. 2 Lukáš Váňa Toro Gym Vysoké Mýto 1996 80,0 15 16 30 46
6. 15 Aleksei Efremov Fitness Mania Gym Kladno 1993 84,0 18 17 36 53

Kulturistika mužů nad 85 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 59 Jaroslav Helvig Fitness Gym Vrábel 1978 97,0 5 4 10 14
2. 106 David Mesjar Eagle Fitness 1998 86,4 4 7 8 15
3. 100 Marcin Fornal Polsko 1983 98,2 10 9 20 29
4. 54 David Triandafilu Eagle Fitness 1989 90,0 13 12 28 40
5. 7 Stanislav Skalička Dave Fit Club Zlín 1995 103,6 15 16 32 48
6. 40 Tomáš Neufeld OS Wellness 2000 Vyškov 1992 92,2 17 17 32 49
7. 6 David Tauš Dave Fit Club Zlín 1984 93,8 18 - - 18

Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 53 Luděk Jiráček PeVan Gym Team Sedlčany 1978 179,5 85,0 3 5 6 11
2. 21 Daniel Svoboda Fitness při CVČ Most 1990 185,0 87,5 8 10 16 26
3. 63 Petr Jirků Fitness Factory Jihlava 1990 185,5 87,9 9 9 18 27
4. 97 Filip Vobr T&M Olympia Fitness Praha 1997 178,0 81,4 10 11 20 31
5. 26 Daniel Koždoň SK PEPA centrum Opava 1993 180,0 78,4 17 11 34 45
6. 3 Vojtěch Hansl Toro Gym Vysoké Mýto 1991 186,5 92,0 16 18 32 50
7. 12 Martin Němec Obořil Elite Team 1993 193,0 86,5 21 - - 21

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 48 Petr Čížek Joe Fit Praha 1967 74,7


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 79 Luboš Kořenovský Mišmaš Fitness Brno 1990 175,5 5 4 9
2. 85 Luboš Krbálek BBK Fitness Sokol Znojmo 1996 173,0 6 7 13
3. 96 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 11 11 22
4. 13 Michal Polena Fitness Hulk Plzeň 1988 175,0 11 11 22
5. 8 Jan Polášek SIWI Fitness Brno 1991 176,0 11 12 23
6. 88 Petr Žalkovský Factory Fitness Bystrc 1992 175,0 20 18 38
7. 46 Patrik Spodniak Slovensko 1993 166,5 22 - 22
8. 11 Tomáš Hnilo Infitness Zlín 1992 176,0 27 - 27
9. 58 Petr Uřinovský Individual Fitness Ostrava 1994 171,0 27 - 27
10. 76 Miroslav Zeman Wolfberry Team 1991 177,5 27 - 27

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 36 Pavel Lozowski Polsko 1991 179,0 5 4 9
2. 60 Róbert Kohút Armal Gym Praha 1990 179,0 5 6 11
3. 113 Tomáš Novák Fitness klub Omega Olomouc 1997 180,5 9 9 18
4. 49 Petr Sedláček Target Team 1989 181,5 12 11 23
5. 14 Ondřej Novák Mega Fitness Praha 1985 179,0 16 15 31
6. 83 Michal Vinkler TJ Valašské Meziříčí 1988 179,0 19 18 37
7. 78 Zdeněk Slouka SK Moog Brno 1994 182,0 21 - 21
8. 94 Jindřich Suchý Fitness Gym Ostrava 1994 181,0 22 - 22

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 81 Dalibor Pudich Fit Park Ostrava 1988 186,0 5 5 10
2. 98 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 185,0 7 7 14
3. 16 Richard Reissmüller Slovensko 1986 187,0 10 9 19
4. 51 Martin Jež TS Graceful Hodonín 1992 187,0 12 12 24
5. 84 Tomáš Guzdek Bodyland Fitness Ostrava 1988 185,0 15 14 29
6. 77 Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín 1990 191,0 16 17 33

Physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 85 Luboš Krbálek BBK Fitness Sokol Znojmo 1996 173,0 3 3 6
2. 113 Tomáš Novák Fitness klub Omega Olomouc 1997 180,5 6 6 12
3. 78 Zdeněk Slouka SK Moog Brno 1994 182,0 9 9 18
4. 58 Petr Uřinovský Individual Fitness Ostrava 1994 171,0 13 15 28
5. 91 Lukáš Fogl SK Moog Brno 1996 185,0 15 15 30
6. 9 Daniel Slouka SK Moog Brno 1999 182,0 16 15 31

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 36 Pavel Lozowski Polsko 1991 179,0


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 39 Stanislava Voleková Slovensko 1985 165,0 6 3 9
2. 80 Tereza Pavelková Armal Gym Praha 1992 166,0 5 7 12
3. 87 Aneta Epsteinová Fitness R. A. P. Factory Praha 1992 156,5 9 10 19
4. 35 Adriana Sollberger Target Team 1980 163,5 11 13 24
5. 20 Lenka Hlaváčová SK PEPA centrum Opava 1978 177,0 16 16 32
6. 17 Veronika Vojtíšková TJ Tesla Brno 1980 151,0 18 15 33
7. 69 Klaudia Bartová Slovensko 1990 173,5 19 - 19
8. 89 Markéta Šulcová Eurogym Fitness Olomouc 1986 168,0 24 - 24


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Lucia Černíková Extrifit Club 1993 155,5 6 5 11
2. 43 Nikola Kopčanová Pajič Trainings 1995 159,0 7 7 14
3. 65 Petra Kopřivová Kult. a bikiny fitness Lanškroun 1994 162,0 11 8 19
4. 70 Darja Sedláčková Fitpelc Veselí nad Moravou 1998 163,0 11 13 24
5. 101 Michaela Koudelková Pajič Trainings 1982 162,5 12 14 26
6. 66 Lenka Červená Bořutová Fitness AVE Přerov 1985 155,0 19 18 37
7. 37 Daniela Halas Dostálová Slovensko 1988 161,0 21 - 21
8. 1 Ľubomíra Ondrisková Slovensko 1984 164,0 23 - 23
9. 86 Zuzana Šimončičová Slovensko 1977 163,0 25 - 25
10. 5 Lucie Jandová Fitness při CVČ Most 1979 163,0 33 - 33
11. 41 Jana Žitná Fitness při CVČ Most 1979 157,5 33 - 33
12. 31 Lucia Šimeková Queen Club Třinec 1997 163,0 34 - 34
13. 38 Lenka Pecková SIWI Fitness Brno 1998 159,5 35 - 35
14. 28 Michaela Bartošová Sport centrum Koloseum Plzeň 1995 150,0 42 - 42

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 64 Pavlína Valigurová Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 1994 166,5 7 5 12
2. 18 Michaela Líbalová Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1996 165,0 7 8 15
3. 93 Simona Hostačná Slovensko 1990 164,5 8 9 17
4. 52 Michaela Sichálková Infitness Zlín 1998 168,0 9 10 19
5. 25 Pavla Halabrínová Fitness R. A. P. Factory Praha 1991 168,5 17 16 33
6. 99 Žaneta Jašková Target Team 1991 166,0 18 17 35
7. 67 Barbora Čechurová Fitness Centrum Aura Plzeň 1993 166,0 20 - 20
8. 62 Martina Zábranská Wellness 2000 Vyškov 1972 168,0 24 - 24
9. 24 Monika Lamaczová SK Luna Fitness Havířov 1993 165,5 29 - 29
10. 23 Barbora Lechnerová Infitness Zlín 1999 165,0 32 - 32
11. 114 Anna Kubíčková TJ Tesla Brno 1985 167,5 32 - 32
12. 4 Aneta Šmídlová Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2000 165,0 33 - 33

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 71 Jiřina Ročeňová BBC Praha 1992 169,5 3 3 6
2. 10 Iveta Chrástková Fitness Victory 1994 174,0 6 6 12
3. 34 Ivana Borgulová Slovensko 1993 175,0 11 10 21
4. 27 Iva Sarauerová Fitness team Ronnie.cz 1982 171,0 11 12 23
5. 45 Adriana García Fitness Centrum Aura Plzeň 1998 171,0 16 15 31
6. 90 Michaela Dlesková Fitness Centrum Alice 1998 172,5 17 16 33
7. 95 Tereza Zelenka Mega Fitness Praha 1991 173,0 18 - 18

Bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 18 Michaela Líbalová Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1996 165,0 7 7 14
2. 64 Pavlína Valigurová Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 1994 166,5 9 7 16
3. 52 Michaela Sichálková Infitness Zlín 1998 168,0 9 9 18
4. 65 Petra Kopřivová Kult. a bikiny fitness Lanškroun 1994 162,0 13 12 25
5. 10 Iveta Chrástková Fitness Victory 1994 174,0 13 14 27
6. 70 Darja Sedláčková Fitpelc Veselí nad Moravou 1998 163,0 14 15 29
7. 43 Nikola Kopčanová Pajič Trainings 1995 159,0 23 - 23
8. 23 Barbora Lechnerová Infitness Zlín 1999 165,0 25 - 25
9. 45 Adriana García Fitness Centrum Aura Plzeň 1998 171,0 26 - 26
10. 90 Michaela Dlesková Fitness Centrum Alice 1998 172,5 29 - 29
11. 38 Lenka Pecková SIWI Fitness Brno 1998 159,5 36 - 36
12. 31 Lucia Šimeková Queen Club Třinec 1997 163,0 36 - 36
13. 28 Michaela Bartošová Sport centrum Koloseum Plzeň 1995 150,0 39 - 39
14. 4 Aneta Šmídlová Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2000 165,0 40 - 40

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 64 Pavlína Valigurová Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 1994 166,5


Soutěž o nejhezčí dámský zadeček

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1.


Soutěž o nejhezčí dámské šaty

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1.


Ceny pro vítěze


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty