Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Granite Muscles 2017 - startovní listiny

Článek vydán 02. 11. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 2275

V sobotu 4. listopadu Vás srdečně zveme do Městského kulturního klubu Hlinečan ve Hlinsku na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - Granite Muscles 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 88.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Daniel Brom (Fitness centrum Kutná Hora)
• 2. Martin Draxler
• 3. Lukáš Felkl
• 4. Jakub Frýdek
• 5. Marián Janovský (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 6. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 7. Roman Kekrt (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 8. Pavel Kutlák (No Limits Krnov)
• 9. Dominik Schier (SF7 Team)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Petr Báča
• 2. Lukáš Bartoň
• 3. Jan Bryčka
• 4. Lukáš Felkl
• 5. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 6. Marián Janovský (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 7. Ondřej Nejedlý (Fitness Factory Jihlava)
• 8. John Andrew Seffi (Extrifit Club)
• 9. Tomáš Štěpán
• 10. Richard Vojíř (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Jaromír Vondra
• 12. Rostislav Vondra

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Vlastimil Alt
• 2. Miloslav Král (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Šimon Kristl (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Michal Majerník
• 5. Petr Myslivec
• 6. Jakub Ott
• 7. Jan Procházka
• 8. Milan Rob (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Martin Ryšavý
• 10. Jakub Svoboda (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 11. Lukáš Špaček
• 12. Raimund Unger

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Jan Kubo
• 3. Vojtěch Řezáč (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Roman Simurník (Joe Fit Praha)
• 5. Luboš Sojka
• 6. Jan Toman (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 7. Rostislav Žiška (Factory Fitness Bystrc)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Lukáš Bauer
• 2. Jan Čubok (Fit Park Ostrava)
• 3. Pavel Fichtner
• 4. Lukáš Hrůza (Hulk Gym Brno)
• 5. Michal Janoušek
• 6. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)
• 7. Martin Jílek (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 8. Dominik Kytlica
• 9. Martin Mašek
• 10. Aleš Merta
• 11. Adam Rašovský (Big1One Fitness)
• 12. Lukáš Sládek
• 13. Michal Sláma
• 14. Dominik Suchánek
• 15. Martin Szabó
• 16. Ondřej Škrabal
• 17. Jan Štěrba
• 18. Petr Štourač (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 19. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)

Kondiční bodyfitness

• 1. Ivana Dolanská (Pajič Trainings)
• 2. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 3. Kristýna Lůčná (SK Moog Brno)
• 4. Kristýna Mareková
• 5. Michaela Smudková
• 6. Šárka Štěpánová
• 7. Amálie Žajglová (Mišmaš Fitness Brno)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Aneta Böhmová
• 2. Anetta Březinová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Aneta Bublíková
• 4. Blanka Francová (Delta Fitness Praha)
• 5. Denisa Hájková
• 6. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Barbora Hudcová (Fitness Victory)
• 8. Tamara Kajetánová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 9. Klára Kolářová
• 10. Hana Kovaříková
• 11. Veronika Müllerová
• 12. Denisa Navrátilová (Mišmaš Fitness Brno)
• 13. Jana Přikrylová (MTV Fitness Praha)
• 14. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 15. Martina Regueyra (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 16. Michala Říhová
• 17. Andrea Švábová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 18. Nikol Tomášková (Axagym Praha)
• 19. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 20. Adéla Vacková
• 21. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)
• 22. Eliška Žežulářová (Fitnesscentrum B + M)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty