Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2017 - startovní listiny

Článek vydán 02. 11. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1242

V neděli 5. listopadu Vás srdečně zveme do kulturního centra Babylon v Brně na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a juniorů, fitness dětí, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness - Smartlabs Cup 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 188.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Daniel Brom (Fitness centrum Kutná Hora)
• 2. Pavel Dostál (Remi Sport Prostějov)
• 3. Lukáš Felkl
• 4. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 5. Roman Kekrt (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. Pavel Kutlák (No Limits Krnov)
• 7. Jan Makarov (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Milan Matějko (Fitness Slunce Tábor)
• 9. Michal Procházka
• 10. Vít Ryšánek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 11. Dominik Schier (SF7 Team)
• 12. Pavel Švestka
• 13. Daniel Vašina (Kubík fitness Ostrava)
• 14. Pavel Zezulka

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Lukáš Bartoň
• 2. Daniel Čech
• 3. Lukáš Felkl
• 4. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 5. Oldřich Holoubek
• 6. Miroslav Holub (TJ Olympia Zlín)
• 7. Bohumil Kolář (Dave Fit Club Zlín)
• 8. Pavel Luběna
• 9. Jan Makarov (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Vojtěch Maršík
• 11. Ondřej Nejedlý (Fitness Factory Jihlava)
• 12. Dominik Pospíšil (Kubík fitness Ostrava)
• 13. Josef Starý
• 14. Petr Strupek
• 15. Martin Summer
• 16. Richard Vojíř (T&M Olympia Fitness Praha)
• 17. Jiří Ženožička (Fitness Gym Vrábel)

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Jan Abrahám (Dave Fit Club Zlín)
• 2. Nidal Al Saheb (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Karel Benda
• 4. Stanislav Bularga (Fitness centrum Kutná Hora)
• 5. František Doležel
• 6. Peter Herzog
• 7. Miroslav Holub (TJ Olympia Zlín)
• 8. Lukáš Kaplánek
• 9. Miloslav Král (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 10. Šimon Kristl (MD Fitness Lanškroun)
• 11. Jakub Lunga (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Michal Majerník
• 13. Vojtěch Maršík
• 14. Jakub Ott
• 15. Jan Procházka
• 16. Milan Rob (MD Fitness Lanškroun)
• 17. Martin Ryšavý
• 18. David Sniegoň (Queen Club Třinec)
• 19. Jakub Svoboda (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 20. Lukáš Špaček
• 21. Raimund Unger

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Vojtěch Řezáč (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 3. Roman Simurník (Joe Fit Praha)
• 4. Jan Toman (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 5. Rostislav Žiška (Factory Fitness Bystrc)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Lukáš Bauer
• 2. Václav Bohuněk
• 3. Jan Čubok (Fit Park Ostrava)
• 4. Maxim Fedorov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Pavel Fichtner
• 6. Ondřej Frait (Fitness Factory Olomouc)
• 7. Jaroslav Görög (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 8. Lukáš Hrůza (Hulk Gym Brno)
• 9. Jakub Hudec (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 10. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)
• 11. Martin Jílek (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 12. Marek Kinčl
• 13. Dominik Konečný
• 14. Dominik Kytlica
• 15. Vladimír Marek
• 16. Martin Mašek
• 17. Tomáš Mráz (BBC Praha)
• 18. Dominik Piskoř
• 19. Adam Rašovský (Big1One Fitness)
• 20. Jan Selmeczi
• 21. Lukáš Sládek
• 22. Michal Sláma
• 23. Marek Šebesta (Fitness Korzo Šumperk)
• 24. Ondřej Škrabal
• 25. Petr Štourač (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 26. Martin Tomala
• 27. Jakub Vavrys (Fitness Gym Vrábel)
• 28. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)

Kondiční physique juniorů

• 1. Lars Dittinger
• 2. Maxim Fedorov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. Pavel Fichtner
• 4. Ondřej Frait (Fitness Factory Olomouc)
• 5. Dominik Konečný
• 6. Jan Kubica
• 7. Dominik Kytlica
• 8. Vladimír Marek
• 9. Leoš Marek
• 10. Martin Mašek
• 11. Jan Přikryl
• 12. Lukáš Sládek
• 13. Dominik Suchánek
• 14. Martin Szabó
• 15. Petr Štourač (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 16. Jakub Vavrys (Fitness Gym Vrábel)
• 17. Robin Žák

Kondiční bodyfitness

• 1. Andrea Chylíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 3. Monika Kubaníková (Fitness Studio Beseda Vsetín)
• 4. Kristýna Lůčná (SK Moog Brno)
• 5. Kristýna Mareková (Fitness Bobycentrum)
• 6. Dita Pavlíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 7. Michaela Procházková
• 8. Michaela Smudková
• 9. Eva Synková (Fit klub Ludvík)
• 10. Šárka Štěpánová
• 11. Amálie Žajglová (Mišmaš Fitness Brno)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Anetta Březinová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Aneta Bublíková
• 3. Jana Cidlíková
• 4. Magdaléna Fejfarová
• 5. Denisa Hájková
• 6. Kateřina Hanousková
• 7. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 8. Nikola Hvorková (TJ Valašské Meziříčí)
• 9. Barbora Jarmarová
• 10. Veronika Jonášová (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Tamara Kajetánová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 12. Pavla Knapová
• 13. Zuzana Krajňáková
• 14. Michaela Kroupová
• 15. Livie Maléřová
• 16. Jitka Martínková
• 17. Veronika Müllerová
• 18. Denisa Navrátilová (Mišmaš Fitness Brno)
• 19. Hana Pavličková (Individual Fitness Ostrava)
• 20. Veronika Pavlovičová (Mišmaš Fitness Brno)
• 21. Markéta Pítrová
• 22. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 23. Martina Regueyra (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 24. Zuzana Sedláčková
• 25. Eva Szabó
• 26. Veronika Šimíčková (Fitness Bobycentrum)
• 27. Andrea Švábová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 28. Silvia Tanková (Mišmaš Fitness Brno)
• 29. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 30. Karolína Vacková
• 31. Petra Václavková (Fitness Gym Vrábel)
• 32. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)
• 33. Magdaléna Vrágová
• 34. Lucie Zachovalová

Kondiční bikiny fitness juniorek

• 1. Aneta Bublíková
• 2. Magdaléna Fejfarová
• 3. Nikola Gottvaldová
• 4. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 5. Kateřina Hanousková
• 6. Barbora Hudcová (Fitness Victory)
• 7. Barbora Kopková
• 8. Zuzana Krajňáková
• 9. Tatiana Krupinskaya (Target Team)
• 10. Lenka Pecková (SIWI Fitness Brno)
• 11. Zuzana Sedláčková
• 12. Veronika Šimíčková (Fitness Bobycentrum)
• 13. Andrea Švábová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 14. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 15. Petra Václavková (Fitness Gym Vrábel)
• 16. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)
• 17. Magdaléna Vrágová
• 18. Lucie Zachovalová

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny do dvou věkových kategorií.

• 1. Kateřina Dokládalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Vanesa Habánková
• 5. Anastázie Kabelíková (Fitness AVE Přerov)
• 6. Lucia Mikušová
• 7. Adeli Nesvadbová (Fitness AVE Přerov)
• 8. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 10. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 11. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Leona Hrádelová (Slovensko)
• 14. Petra Šulterová (Slovensko)
• 15. Paulína Bajerlová (Slovensko)
• 16. Paulína Melušová (Slovensko)
• 17. Daniela Civáňová (Slovensko)
• 18. Nikol Ležáková (Slovensko)
• 19. Nada Hrušovská (Slovensko)
• 20. Aleksandra Stańczyk (Polsko)

Fitness chlapců

• 1. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Michal Mullner (Slovensko)
• 3. Peter Miko (Slovensko)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty