Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2017 - výsledky

Článek vydán 05. 11. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 815

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Smartlabs Cup 2017, která se konala v neděli 5. listopadu v brněnském kulturním centru Babylon. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek, bodyfitness a fitness dětí. Na soutěž se přihlásilo 188 závodníků, na pódium jich nastoupilo 181 .


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 181 Ondřej Januš MD-Posilovna Brno 1999 3 3 6 9
2. 13 Jan Makarov Kubík fitness Ostrava 2000 7 8 14 22
3. 88 Vít Ryšánek Fitness centrum Kutná Hora 1999 8 11 16 27
4. 185 Dominik Schier SF7 Team 1999 12 9 22 31
5. 174 Pavel Švestka Brno 1999 16 15 34 49
6. 128 Roman Kekrt TJ Sokol Bystřice nad Pernšt. 1999 18 18 32 50
7. 66 Daniel Vašina Kubík fitness Ostrava 2000 20 - - 20
8. 102 Pavel Zezulka Zlín 2000 23 - - 23
9. 41 Pavel Dostál Remi Sport Prostějov 2000 29 - - 29
10. 187 Pavel Kutlák No Limits Krnov 2000 31 - - 31
11. 168 Michal Procházka Brno 2000 35 - - 35
12. 137 Lukáš Felkl Chomutov 1999 35 - - 35
13. 191 Daniel Brom Fitness centrum Kutná Hora 2000 36 - - 36
14. 203 Milan Matějko Fitness Slunce Tábor 1999 39 - - 39

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 162 Dominik Pospíšil Kubík fitness Ostrava 1995 3 3 6 9
2. 52 Martin Summer Slovensko 1995 7 6 14 20
3. 27 Oldřich Holoubek Havlíčkův Brod 1995 8 9 16 25
4. 132 Daniel Čech Kolín 1995 16 14 24 38
5. 64 Richard Vojíř T&M Olympia Fitness Praha 1998 16 15 30 45
6. 9 Miroslav Holub TJ Olympia Zlín 1998 21 16 36 52
7. 19 Vojtěch Maršík Praha 1994 21 - - 21
8. 47 Ondřej Nejedlý Fitness Factory Jihlava 1995 22 - - 22
9. 101 Bohumil Kolář Dave Fit Club Zlín 1995 22 - - 22
10. 198 Josef Starý Brno 1995 30 - - 30
11. 89 Jiří Ženožička Fitness Gym Vrábel 1996 33 - - 33
12. 136 Lukáš Bartoň Chomutov 1998 36 - - 36
13. 154 Pavel Luběna Prostějov 1994 39 - - 39
14. 111 Petr Strupek Šumperk 1996 42 - - 42

Kondiční kulturistika mužů do 27 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 148 Karel Benda Štemberk 1991 3 3 6 9
2. 20 Jan Procházka Brno 1993 6 7 16 23
3. 162 Dominik Pospíšil Kubík fitness Ostrava 1995 13 9 18 27
4. 55 David Sniegoň Queen Club Třinec 1993 9 14 26 40
5. 143 Stanislav Bularga Fitness centrum Kutná Hora 1993 17 15 28 43
6. 72 Milan Rob MD Fitness Lanškroun 1992 18 17 28 45
7. 24 Raimund Unger Praha 1993 21 - - 21
8. 157 Lukáš Kaplánek Šumperk 1992 22 - - 22
9. 74 Martin Ryšavý Karlovy Vary 1993 31 - - 31
10. 19 Vojtěch Maršík Praha 1994 32 - - 32
11. 34 Nidal Al Saheb Kubík fitness Ostrava 1992 32 - - 32
12. 54 Šimon Kristl MD Fitness Lanškroun 1992 34 - - 34
13. 9 Miroslav Holub TJ Olympia Zlín 1998 37 - - 37
14. 6 Peter Herzog Brno 1992 42 - - 42

Kondiční kulturistika mužů nad 27 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 130 Jan Abrahám Dave Fit Club Zlín 1989 4 4 8 12
2. 125 Miloslav Král PeVan Gym Team Sedlčany 1989 8 9 16 25
3. 2 Vojtěch Řezáč Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1986 10 10 20 30
4. 28 Lukáš Špaček Havířov 1988 11 9 22 31
5. 113 Roman Simurník Joe Fit Praha 1978 9 14 20 34
6. 83 Pavel Hincák Mišmaš Fitness Brno 1984 20 17 32 49
7. 45 Michal Majerník Brno 1990 20 - - 20
8. 149 Jakub Ott Vsetín 1987 23 - - 23
9. 69 Jakub Lunga T&M Olympia Fitness Praha 1987 27 - - 27
10. 100 František Doležel Vsetín 1990 31 - - 31
11. 152 Rostislav Žiška Factory Fitness Bystrc 1985 32 - - 32


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 148 Karel Benda Štemberk


Kondiční physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 108 Tomáš Mráz BBC Praha 1992 176,5 3 3 6
2. 107 Dominik Kytlica Jeseník 1997 177,0 6 6 12
3. 134 Jakub Vavrys Fitness Gym Vrábel 1994 175,5 8 8 16
4. 31 Ondřej Škrabal Přerov 1991 166,5 12 12 24
5. 5 Michal Sláma Svitavy 1993 171,0 18 16 34
6. 70 Tomáš Výborný Golem´s Gym Kutná Hora 1991 177,5 17 17 34
7. 141 Marek Šebesta Fitness Korzo Šumperk 1987 175,5 21 - 21
8. 38 Dominik Piskoř Ostrava 1993 175,0 22 - 22
9. 32 Petr Štourač TJ Sokol Bystřice nad Pernšt. 1998 177,0 28 - 28
10. 4 Vladimír Marek Kroměříž 1997 179,0 33 - 33
11. 120 Martin Tomala Uherské Hradiště 1991 163,0 34 - 34
12. 176 Jan Selmeczi Vyškov 1992 179,0 36 - 36
13. 193 Václav Bohuněk Rychnov nad Kněžnou 1992 173,5 36 - 36
14. 35 Jaroslav Görög Fitness Studio Tommy Prostějov 1980 170,0 39 - 39

Kondiční physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 97 Dominik Suchánek Brno 1998 182,0 5 5 10
2. 153 Marek Kinčl Praha 1990 187,0 6 6 12
3. 165 Pavel Januš Factory Fitness Bystrc 1989 186,0 7 7 14
4. 144 Dominik Konečný Hodonín 1999 182,0 12 12 24
5. 44 Jan Čubok Fit Park Ostrava 1991 182,5 16 17 33
6. 40 Lukáš Sládek Praha 1994 180,5 19 15 34
7. 104 Martin Mašek Praha 1994 184,0 22 - 22
8. 164 Lukáš Bauer Praha 1992 192,0 22 - 22
9. 127 Ondřej Frait Fitness Factory Olomouc 1998 190,5 25 - 25
10. 145 Adam Rašovský Big1One Fitness 1992 186,0 30 - 30
11. 194 Maxim Fedorov Fitness Mania Gym Kladno 1994 185,0 33 - 33
12. 190 Jakub Hudec Sportstudio Prima Karlovy Vary 1978 188,0 35 - 35

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 107 Dominik Kytlica Jeseník 1997 177,0 5 5 10
2. 134 Jakub Vavrys Fitness Gym Vrábel 1994 175,5 7 7 14
3. 97 Dominik Suchánek Brno 1998 182,0 9 7 16
4. 40 Lukáš Sládek Praha 1994 180,5 8 11 19
5. 63 Robin Žák Vsetín 1999 177,5 15 15 30
6. 144 Dominik Konečný Hodonín 1999 182,0 20 18 38
7. 16 Lars Dittinger Brno 1995 196,5 21 - 21
8. 202 Martin Szabó Kutná Hora 1998 186,5 27 - 27
9. 104 Martin Mašek Praha 1994 184,0 27 - 27
10. 169 Jan Přikryl Šumperk 1995 173,0 27 - 27
11. 32 Petr Štourač TJ Sokol Bystřice nad Pernšt. 1998 177,0 35 - 35
12. 4 Vladimír Marek Kroměříž 1997 179,0 35 - 35
13. 127 Ondřej Frait Fitness Factory Olomouc 1998 190,5 39 - 39
14. 194 Maxim Fedorov Fitness Mania Gym Kladno 1994 185,0 43 - 43
15. 163 Jan Kubica Kolín 1995 188,0 44 - 44
16. 159 Leoš Marek Uherské Hradiště 1997 189,0 48 - 48


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 17 Kristýna Lůčná SK Moog Brno 1995 4 4 8
2. 184 Amálie Žajglová Mišmaš Fitness Brno 1986 7 8 15
3. 180 Martina Habová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1974 8 8 16
4. 112 Eva Synková Praha 1988 11 10 21
5. 1 Kristýna Mareková Fitness Bobycentrum 1999 18 16 34
6. 39 Šárka Štěpánová Nymburk 1998 18 17 35
7. 71 Andrea Chylíková KSK Jalex Team Krnov 1988 20 - 20
8. 48 Michaela Procházková Brno 1989 24 - 24
9. 98 Michaela Smudková Chrudim 1998 25 - 25
10. 46 Monika Kubaníková Fitness Studio Beseda Vsetín 1974 30 - 30


Kondiční bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 30 Zuzana Uhlířová Fitness AVE Přerov 1996 157,0 3 3 6
2. 93 Markéta Pítrová Nový Jičín 1992 160,5 6 8 14
3. 99 Lucie Zachovalová Brno 1999 162,0 12 10 22
4. 73 Zuzana Sedláčková Hodonín 1998 162,0 13 12 25
5. 15 Pavla Knapová Karlovy Vary 1988 158,0 13 13 26
6. 115 Veronika Pavlovičová Mišmaš Fitness Brno 1993 163,5 17 17 34
7. 85 Lenka Puflerová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991 163,5 23 - 23
8. 23 Tamara Kajetánová Champions Acad. L. Vajsové 1991 161,0 23 - 23
9. 103 Silvia Tanková Mišmaš Fitness Brno 1991 159,0 27 - 27
10. 175 Denisa Navrátilová Mišmaš Fitness Brno 1985 164,0 30 - 30
11. 59 Anetta Březinová PeVan Gym Team Sedlčany 1993 162,0 36 - 36
12. 189 Alžběta Vopelková KSK Jalex Team Krnov 1995 162,0 40 - 40
13. 78 Eva Szabó České Budějovice 1977 161,0 40 - 40
14. 138 Denisa Hájková Chomutov 1992 159,0 42 - 42
15. 178 Petra Václavková Fitness Gym Vrábel 1995 163,0 43 - 43
16. 126 Veronika Šimíčková Fitness Bobycentrum 1998 161,0 45 - 45
17. 139 Michaela Kroupová Chomutov 1987 161,5 48 - 48

Kondiční bikiny fitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 67 Nikola Hvorková TJ Valašské Meziříčí 1990 165,0 5 6 11
2. 3 Livie Maléřová Vsetín 1992 168,5 6 6 12
3. 140 Dominika Grigarová SK Přerov 1996 177,0 11 11 22
4. 65 Andrea Švábová Champions Acad. L. Vajsové 1995 168,0 12 11 23
5. 135 Kateřina Hanousková Tábor 1995 180,0 11 13 24
6. 109 Jana Cidlíková Třebíč 1988 173,0 22 18 40
7. 166 Irina Boguslavskaya Praha 1986 164,5 23 - 23
8. 183 Martina Regueyra Champions Acad. L. Vajsové 1993 169,5 23 - 23
9. 105 Magdaléna Fejfarová Beroun 1996 168,0 24 - 24
10. 53 Magdaléna Vrágová Uherské Hradiště 1996 169,0 28 - 28
11. 94 Karolína Vacková Teplice 1996 169,0 33 - 33
12. 110 Zuzana Krajňáková Slovensko 1995 179,0 35 - 35
13. 142 Hana Pavličková Individual Fitness Ostrava 1987 165,5 41 - 41
14. 170 Veronika Jonášová Kubík fitness Ostrava 1992 167,0 41 - 41
15. 188 Barbora Jarmarová Olomouc 1993 171,5 42 - 42
16. 21 Lenka Hradecká PeVan Gym Team Sedlčany 1984 168,0 48 - 48
17. 161 Marie Zapletalová Prostějov 1997 173,5 51 - 51
18. 22 Tatiana Krupinskaya Target Team 2001 173,0 55 - 55
19. 25 Dita Pavlíková KSK Jalex Team Krnov 2002 173,5 56 - 56
20. 156 Jitka Martínková Pardubice 1986 168,5 60 - 60

Kondiční bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 30 Zuzana Uhlířová Fitness AVE Přerov 1996 157,0 3 3 6
2. 36 Barbora Hudcová Fitness Victory 1995 172,0 6 7 13
3. 7 Nikola Gottvaldová Vyškov 2001 163,0 9 8 17
4. 135 Kateřina Hanousková Tábor 1995 180,0 12 14 26
5. 65 Andrea Švábová Champions Acad. L. Vajsové 1995 168,0 17 13 30
6. 53 Magdaléna Vrágová Uherské Hradiště 1996 169,0 19 18 37
7. 73 Zuzana Sedláčková Hodonín 1998 162,0 20 - 20
8. 99 Lucie Zachovalová Brno 1999 162,0 22 - 22
9. 126 Veronika Šimíčková Fitness Bobycentrum 1998 161,0 28 - 28
10. 94 Karolína Vacková Teplice 1996 169,0 31 - 31
11. 131 Barbora Kopková Břeclav 2001 167,0 31 - 31
12. 178 Petra Václavková Fitness Gym Vrábel 1995 163,0 35 - 35
13. 140 Dominika Grigarová SK Přerov 1996 177,0 41 - 41
14. 161 Marie Zapletalová Prostějov 1997 173,5 42 - 42
15. 105 Magdaléna Fejfarová Beroun 1996 168,0 43 - 43
16. 189 Alžběta Vopelková KSK Jalex Team Krnov 1995 162,0 44 - 44
17. 110 Zuzana Krajňáková Slovensko 1995 179,0 51 - 51
18. 25 Dita Pavlíková KSK Jalex Team Krnov 2002 173,5 51 - 51
19. 22 Tatiana Krupinskaya Target Team 2001 173,0 53 - 53


Fitness dívek do 11 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 207 Vanesa Habánková Slovensko 2006 3 3 3 9
2. 14 Paulína Bajerlová Slovensko 2006 6 6 8 20
3. 11 Nikol Ležáková Slovensko 2006 9 10 7 26
4. 42 Aleksandra Stańczyk Polsko 2008 12 10 13 35
5. 51 Stellka Kovalčík Slovensko 2009 15 16 14 45
6. 195 Adeli Nesvadbová Fitness AVE Přerov 2008 16 17 18 51
7. 171 Leona Hrádelová Slovensko 2010 21 - - 21

Fitness dívek nad 11 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 116 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 6 6 5 17
2. 151 Lucia Mikušová Slovensko 2004 6 6 5 17
3. 50 Petra Šulterová Slovensko 2005 7 7 13 27
4. 90 Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice 2003 12 12 9 33
5. 106 Paulína Melušová Slovensko 2005 15 13 14 42
6. 18 Kateřina Dokládalová Fitness AVE Přerov 2003 19 18 18 55
7. 80 Michaela Tóthová SK Moog Brno 2005 19 - - 19
8. 57 Lucia Švecová Slovensko 2005 22 - - 22
9. 68 Nada Hrušovská Slovensko 2005 26 - - 26
10. 8 Barbora Slavíková All Stars fitness tým Lužice 2002 31 - - 31
11. 91 Anastázie Kabelíková Fitness AVE Přerov 2004 32 - - 32

Fitness chlapců

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 87 Michal Müllner Slovensko 2007 3 3 3 9
2. 10 Peter Mika Slovensko 2005 6 6 6 18


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty