Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Jalex Krnov 2017 - startovní listiny

Článek vydán 09. 11. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1047

V neděli 12. listopadu Vás srdečně zveme do Klubu Kofola v Krnově na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness žen - GP Jalex Krnov 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 95.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Matyáš Brančík
• 2. Pavel Dostál (Remi Sport Prostějov)
• 3. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 4. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 5. Pavel Kutlák (No Limits Krnov)
• 6. Jan Makarov (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Ondřej Martinovský
• 8. Dominik Schier (SF7 Team)
• 9. Daniel Vašina (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Pavel Zezulka

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Martin Bergl (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Jan Bryčka
• 3. Vladislav Dvořák (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 4. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 5. Miroslav Holub (TJ Olympia Zlín)
• 6. Daniel Kačor
• 7. Dominik Pospíšil (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Petr Strupek
• 9. Tomáš Štěpán
• 10. Jaromír Vondra
• 11. Rostislav Vondra

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Nidal Al Saheb (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Lukáš Belák (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Karel Benda
• 4. Miroslav Holub (TJ Olympia Zlín)
• 5. Adam Honus
• 6. Lukáš Kaplánek
• 7. Miloslav Král (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 8. Michal Macura (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 9. Milan Rob (MD Fitness Lanškroun)
• 10. David Sniegoň (Queen Club Třinec)
• 11. Lukáš Špaček
• 12. Raimund Unger
• 13. Jan Vala

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Roland Ďurík (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Jiří Mikoláš (Oddíl kulturistiky TJ Slavoj Bruntál)
• 4. Jakub Sehnal (Bodyland Fitness Ostrava)
• 5. Jan Toman (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 6. Jiří Zahálka (FC KARO Slavia Havířov)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Martin Bogdan
• 2. Marek Brabec (MTV Fitness Praha)
• 3. Martin Buchta
• 4. Jan Čubok (Fit Park Ostrava)
• 5. Lukáš Dyrčík (Queen Club Třinec)
• 6. Pavel Fichtner
• 7. Jaroslav Görög (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 8. Lukáš Hrůza (Hulk Gym Brno)
• 9. Jiří Jakoubě (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 10. Lukáš Tomeček (Pětka Team Praha)
• 11. Dominik Kytlica
• 12. Lukáš Lhotský (Bavaria Fitness Opava)
• 13. Martin Marek
• 14. Marek Šebesta (Fitness Korzo Šumperk)
• 15. Martin Tomala
• 16. Vojtěch Trejtnar
• 17. Lukáš Neumann (Bora Elite Jesenice)
• 18. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)

Kondiční physique juniorů

• 1. Radek Baron (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Martin Bogdan
• 3. Pavel Fichtner
• 4. Filip Honzátko (Fitness Slavia Praha)
• 5. Jiří Klívar (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 6. Dominik Kytlica
• 7. Petr Štourač (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 8. Jakub Tkáč (KSK Jalex Team Krnov)
• 9. Robin Žák

Kondiční bodyfitness

• 1. Alexandra Chmelová (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Andrea Chylíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Kristýna Lůčná (SK Moog Brno)
• 5. Evgeniia Podkopaeva (Fitness Mania Gym Kladno)
• 6. Michaela Procházková
• 7. Krystyna Raszková (Queen Club Třinec)
• 8. Markéta Šťukavcová

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Anetta Březinová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Klára Chytilová (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Nikola Hvorková (TJ Valašské Meziříčí)
• 6. Barbora Jarmarová
• 7. Veronika Jonášová (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Hana Pavličková (Individual Fitness Ostrava)
• 9. Markéta Pítrová
• 10. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 11. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)
• 12. Marie Zapletalová (Pajič Trainings)

Kondiční bikiny fitness juniorek

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Klára Budošová
• 3. Klára Nedomová (RR Sport Kladno)
• 4. Silvie Paličková (Power - Gym Krnov)
• 5. Dita Pavlíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 6. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)
• 7. Marie Zapletalová (Pajič Trainings)
• 8. Tereza Jakubcová


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty