Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ostrava 2017 - startovní listiny

Článek vydán 09. 11. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 664

V sobotu 11. listopadu Vás srdečně zveme do Nové auly VŠB-TU Ostrava na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness žen - Grand Prix Ostrava 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 141.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Pavel Dostál (Remi Sport Prostějov)
• 2. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 3. Adam Klásek (Dave Fit Club Zlín)
• 4. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 5. Pavel Kutlák (No Limits Krnov)
• 6. Jan Makarov (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Ondřej Martinovský
• 8. Dominik Schier (SF7 Team)
• 9. Daniel Vašina (Kubík fitness Ostrava)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Jakub Ambrozek (Eurogym Fitness Olomouc)
• 2. Martin Bergl (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Jan Bryčka
• 4. Vladislav Dvořák (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 5. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 6. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Oldřich Holoubek
• 8. Daniel Kačor
• 9. Bohumil Kolář (Dave Fit Club Zlín)
• 10. Pavel Luběna
• 11. Dominik Pospíšil (Kubík fitness Ostrava)
• 12. Petr Strupek
• 13. Tomáš Štěpán
• 14. Jiří Ženožička (Fitness Gym Vrábel)

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Nidal Al Saheb (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Jakub Ambrozek (Eurogym Fitness Olomouc)
• 3. Dan Bartoš
• 4. Lukáš Belák (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Karel Benda
• 6. Oldřich Holoubek
• 7. Adam Honus
• 8. Miloslav Král (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 9. Michal Macura (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 10. David Sniegoň (Queen Club Třinec)
• 11. Lukáš Špaček
• 12. Raimund Unger
• 13. Jan Vala
• 14. Marek Voborný (Fitcentrum Olympia Tišnov)

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Roland Ďurík (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Jiří Mikoláš (Oddíl kulturistiky TJ Slavoj Bruntál)
• 4. Jakub Sehnal (Bodyland Fitness Ostrava)
• 5. Jan Toman (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 6. Jiří Zahálka (FC KARO Slavia Havířov)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Vladimír Bělka
• 2. Martin Bogdan
• 3. Marek Brabec (MTV Fitness Praha)
• 4. Martin Buchta
• 5. Roman Buzek
• 6. Jan Čubok (Fit Park Ostrava)
• 7. Lukáš Dyrčík (Queen Club Třinec)
• 8. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)
• 9. Marek Kinčl
• 10. Dominik Konečný
• 11. Ondřej Kovář
• 12. Lukáš Tomeček (Pětka Team Praha)
• 13. Martin Marek
• 14. Tomáš Mráz
• 15. Dominik Piskoř
• 16. Jan Skala
• 17. Lukáš Neumann (Bora Elite Jesenice)
• 18. Dominik Suchánek
• 19. Vojtěch Trejtnar
• 20. Jakub Vavrys (Fitness Gym Vrábel)
• 21. Michal Sláma
• 22. Dominik Kytlica

Kondiční physique juniorů

• 1. Radek Baron (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Martin Bogdan
• 3. Lars Dittinger
• 4. Alexandr Hykel (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jiří Klívar (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 6. Dominik Konečný
• 7. Dominik Kytlica
• 8. Leoš Marek
• 9. Jan Skala
• 10. Petr Lukáš (Alexia Team Praha)
• 11. Petr Štourač (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 12. Jakub Tkáč (KSK Jalex Team Krnov)
• 13. Jakub Vavrys (Fitness Gym Vrábel)
• 14. Dominik Suchánek

Kondiční bodyfitness

• 1. Alexandra Chmelová (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Andrea Chylíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Evgeniia Podkopaeva (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Michaela Procházková
• 6. Krystyna Raszková (Queen Club Třinec)
• 7. Šárka Štěpánová
• 8. Markéta Šťukavcová

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Veronika Bartošová
• 2. Kristýna Berná (Turek Team)
• 3. Anetta Březinová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 4. Aneta Bublíková
• 5. Klára Chytilová (TJ Valašské Meziříčí)
• 6. Magdaléna Fejfarová
• 7. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 8. Kateřina Hanousková
• 9. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 10. Nikola Hvorková (TJ Valašské Meziříčí)
• 11. Eva Jančíková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 12. Barbora Jarmarová
• 13. Veronika Jonášová (Kubík fitness Ostrava)
• 14. Pavla Knapová
• 15. Veronika Müllerová
• 16. Denisa Navrátilová (Mišmaš Fitness Brno)
• 17. Kateřina Pavelková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 18. Hana Pavličková (Individual Fitness Ostrava)
• 19. Veronika Pavlovičová (Mišmaš Fitness Brno)
• 20. Markéta Pítrová
• 21. Valerie Novotná (Slavík Fitness Brno)
• 22. Zuzana Sedláčková
• 23. Veronika Šimíčková (Fitness Bobycentrum)
• 24. Silvia Tanková (Mišmaš Fitness Brno)
• 25. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 26. Petra Václavková (Fitness Gym Vrábel)
• 27. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)
• 28. Magdaléna Vrágová
• 29. Lucie Zachovalová
• 30. Marie Zapletalová (Pajič Trainings)
• 31. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)

Kondiční bikiny fitness juniorek

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Aneta Böhmová
• 3. Aneta Bublíková
• 4. Klára Budošová
• 5. Magdaléna Fejfarová
• 6. Nikola Gottvaldová
• 7. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 8. Kateřina Hanousková
• 9. Tereza Jakubcová
• 10. Valérie Němcová (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Eliška Nezvalová
• 12. Kateřina Pavelková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 13. Dita Pavlíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 14. Zuzana Sedláčková
• 15. Klára Nedomová (RR Sport Kladno)
• 16. Monika Špačková (Target Team)
• 17. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 18. Petra Václavková (Fitness Gym Vrábel)
• 19. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)
• 20. Magdaléna Vrágová
• 21. Lucie Zachovalová
• 22. Marie Zapletalová (Pajič Trainings)
• 23. Veronika Šimíčková (Fitness Bobycentrum)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty