Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem Classic 2017 - startovní listiny

Článek vydán 16. 11. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 715

V sobotu Vás srdečně zveme do kulturního domu Lorec v Kutné Hoře na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness žen - Golem Classic 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 206.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Matyáš Brančík
• 2. Daniel Brom (Fitness centrum Kutná Hora)
• 3. Jan Burian
• 4. Jan Černý (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 5. Martin Draxler
• 6. Jakub Frýdek
• 7. Jan Hampl
• 8. Frank Hernández Núněz
• 9. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 10. Marián Janovský (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 11. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 12. Ondřej Martinovský
• 13. Milan Matějko (Fitness Slunce Tábor)
• 14. Oliver Rusnák (T&M Olympia Fitness Praha)
• 15. Vít Ryšánek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 16. Dominik Schier (SF7 Team)
• 17. Tomáš Semerák (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 18. Jakub Šoura
• 19. Michal Štučka (Fitnesscentrum Duna)
• 20. Jiří Ventruba

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Martin Bergl (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Jan Bryčka
• 3. Daniel Čech
• 4. Jan Černý (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 5. Vladislav Dvořák (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 6. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 7. Jan Hampl
• 8. Oldřich Holoubek
• 9. Filip Husák (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Robert Ivanič (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 11. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 12. David Ježek
• 13. Josef Kovář
• 14. Pavel Kraft
• 15. Martin Kříž
• 16. Vojtěch Maršík (T&M Olympia Fitness Praha)
• 17. Jan Petr
• 18. Tomáš Procházka
• 19. Jiří Protivanský (Eagle Fitness)
• 20. Josef Salač
• 21. Vojtěch Svoboda
• 22. Tomáš Štěpán
• 23. Jan Zelenka

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Luboš Adam
• 2. Dan Bartoš
• 3. Adam Dynybil (Fitness Aquapalace)
• 4. Lukáš Hádek (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 5. David Ježek
• 6. Josef Kovář
• 7. Pavel Kraft
• 8. Lukáš Mácka (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 9. Vojtěch Maršík (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Milan Rob (MD Fitness Lanškroun)
• 11. Luboš Sojka
• 12. Martin Šimůnek
• 13. Tomáš Štěpán
• 14. Raimund Unger

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Jan Bryčka
• 2. Stanislav Bularga (Fitness centrum Kutná Hora)
• 3. Filip Daníček
• 4. David Gašpar
• 5. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Oldřich Holoubek
• 7. Petr Hovorka
• 8. Robert Ivanič (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 9. Martin Kolář
• 10. Šimon Kristl (MD Fitness Lanškroun)
• 11. Jan Kubo
• 12. Michal Macura (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 13. Petr Myslivec
• 14. Jakub Ott
• 15. Jiří Protivanský (Eagle Fitness)
• 16. Vojtěch Řezáč (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 17. Pavel Šantrůček (T&M Olympia Fitness Praha)
• 18. Jakub Šmíd

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Lukáš Bauer
• 2. Václav Bohuněk
• 3. Martin Buchta
• 4. David Černý
• 5. Tomáš Dvořák* (Eagle Fitness)
• 6. Tomáš Dvořák*
• 7. Pavel Fichtner
• 8. Jaroslav Görög (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 9. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Jiří Jakoubě (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 11. Martin Jílek (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 12. Marek Kinčl
• 13. Ondřej Kovář
• 14. Miroslav Kuba
• 15. Dominik Kytlica
• 16. Lukáš Lhotský (Bavaria Fitness Opava)
• 17. Martin Marek
• 18. Vladimír Marek
• 19. Tomáš Mráz
• 20. David Novák
• 21. Vojtěch Podolník
• 22. Jiří Sisel (BBC Praha)
• 23. Jan Skala
• 24. Lukáš Sládek
• 25. Dominik Suchánek
• 26. Michal Šetina (Fitness Aquapalace)
• 27. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 28. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 29. Michal Tobiáš (Sportovní centrum NMnM)
• 30. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 31. Petr Žůček (Muscle Factory Březnice)

* Jedná se o dva různé závodníky stejného jména.

Kondiční physique juniorů

• 1. Maxim Fedorov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Pavel Fichtner
• 3. Marek Gažik
• 4. Alexandr Hykel (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Petr Ježek
• 6. Martin Král (InCore Fitness Brno)
• 7. Miroslav Kuba
• 8. Michal Kuda
• 9. Dominik Kytlica
• 10. Vladimír Marek
• 11. Lukáš Pergr
• 12. Patrik Petrů
• 13. Vojtěch Podolník
• 14. Milan Podzimek (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 15. Jan Skala
• 16. Lukáš Sládek
• 17. Dominik Suchánek
• 18. Martin Szabó
• 19. Michal Šetina (Fitness Aquapalace)
• 20. Michal Tobiáš (Sportovní centrum NMnM)
• 21. Tomáš Tyl (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 22. Miloš Vostal (TJ Spartak Třebíč)
• 23. Dan Zbránek (TJ Spartak Třebíč)
• 24. Jan Zbránek (TJ Spartak Třebíč)
• 25. Petr Žůček (Muscle Factory Březnice)

Kondiční bodyfitness

• 1. Hana Čermáková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Ivana Dolanská (Pajič Trainings)
• 3. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Simona Hošková
• 5. Eliška Kottová (Muscle Factory Březnice)
• 6. Kristýna Lůčná (SK Moog Brno)
• 7. Pavla Michnová Kotálová
• 8. Evgeniia Podkopaeva (Fitness Mania Gym Kladno)
• 9. Nikola Selixová (Fitness Mamut Úvaly)
• 10. Michaela Smudková
• 11. Eva Synková (Fit klub Ludvík)
• 12. Šárka Štěpánová
• 13. Lucie Vostrá (Fitness studio Mike)
• 14. Amálie Žajglová (Mišmaš Fitness Brno)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Veronika Bartošová
• 2. Kristýna Berná (Turek Team)
• 3. Irina Boguslavskaya
• 4. Anna Brennan
• 5. Anetta Březinová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 6. Jana Cidlíková
• 7. Magdaléna Fejfarová
• 8. Blanka Francová (Delta Fitness Praha)
• 9. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 10. Denisa Hájková
• 11. Katarína Halagovcová
• 12. Kateřina Hanousková
• 13. Lenka Hanzáková (Posilovna Rozdělov)
• 14. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 15. Barbora Hudcová (Fitness Victory)
• 16. Martina Kačínová
• 17. Tamara Kajetánová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 18. Pavla Knapová
• 19. Marcela Kotková
• 20. Hana Kovaříková
• 21. Ksenia Larionova (Eagle Fitness)
• 22. Livie Maléřová
• 23. Lucie Marečková (FirstStep Fitness Praha)
• 24. Maryia Mazurkevich
• 25. Veronika Müllerová
• 26. Veronika Pavlovičová (Mišmaš Fitness Brno)
• 27. Nikola Pelantová
• 28. Markéta Pítrová
• 29. Jana Přikrylová (MTV Fitness Praha)
• 30. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 31. Martina Regueyra (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 32. Michala Říhová
• 33. Eva Szabó
• 34. Kateřina Štěpničková
• 35. Andrea Švábová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 36. Silvia Tanková (Mišmaš Fitness Brno)
• 37. Nikol Tomášková (Axagym Praha)
• 38. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 39. Martina Vacíková
• 40. Adéla Vacková
• 41. Karolína Vacková
• 42. Eliška Žežulářová (Fitnesscentrum B + M)

Kondiční bikiny fitness juniorek

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Aneta Böhmová
• 3. Anna Brennan
• 4. Eva Dudková (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 5. Magdaléna Fejfarová
• 6. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 7. Katarína Halagovcová
• 8. Kateřina Hanousková
• 9. Eva Hromádková
• 10. Barbora Hudcová (Fitness Victory)
• 11. Tereza Jakubcová
• 12. Karolína Karásková (Fitness Aris Jičín)
• 13. Valérie Němcová (Kubík fitness Ostrava)
• 14. Nikola Poláčková (Fitness Aris Jičín)
• 15. Monika Špačková (Target Team)
• 16. Andrea Švábová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 17. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 18. Karolína Vacková
• 19. Eliška Žežulářová (Fitnesscentrum B + M)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty