Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ronnie.cz 2017 - startovní listiny

Článek vydán 16. 11. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 737

V neděli Vás srdečně zveme do Městského kulturního zařízení Březnice na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů a masters, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness - GP Ronnie.cz 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 165.

Na závěr večera je připraven již tradiční raut pro vítěze kategorií a další pozvané hosty!

Prosíme všechny, kteří dorazí, aby parkovali na náměstí, celá jeho plocha je k dispozici pro diváky a závodníky klání!

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Jan Hampl
• 2. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 3. Marián Janovský (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 4. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 5. Martin Kuchyňka
• 6. Ondřej Martinovský
• 7. Milan Matějko (Fitness Slunce Tábor)
• 8. Oliver Rusnák (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Vít Ryšánek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 10. Matěj Souček
• 11. Jakub Šoura
• 12. Jiří Ventruba

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Martin Bergl (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Jan Bryčka
• 3. Daniel Čech
• 4. Vladislav Dvořák (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 5. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 6. Jan Hampl
• 7. Oldřich Holoubek
• 8. Miroslav Holub (TJ Olympia Zlín)
• 9. Filip Husák (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Robert Ivanič (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 11. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 12. David Ježek
• 13. Bohumil Kolář (Dave Fit Club Zlín)
• 14. Pavel Kraft
• 15. Martin Kříž
• 16. Jan Zelenka
• 17. Jan Petr
• 18. Milan Podzimek (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 19. Tomáš Procházka
• 20. Jiří Protivanský (Eagle Fitness)
• 21. Josef Salač
• 22. Josef Starý
• 23. Tomáš Štěpán

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Jan Abrahám (Dave Fit Club Zlín)
• 2. Ondřej Baleka
• 3. Dan Bartoš
• 4. Adam Dynybil (Fitness Aquapalace)
• 5. Lukáš Hádek (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 6. David Ježek
• 7. Pavel Kraft
• 8. Lukáš Mácka (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 9. Martin Nentvich
• 10. Luboš Sojka
• 11. Josef Starý
• 12. Tomáš Štěpán
• 13. Raimund Unger

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Jan Bryčka
• 2. Stanislav Bularga (Fitness centrum Kutná Hora)
• 3. David Gašpar
• 4. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Oldřich Holoubek
• 6. Miroslav Holub (TJ Olympia Zlín)
• 7. Robert Ivanič (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 8. Martin Kolář
• 9. Jan Kubo
• 10. Michal Macura (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 11. Petr Myslivec
• 12. Jakub Ott
• 13. Jiří Protivanský (Eagle Fitness)
• 14. Vojtěch Řezáč (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 15. Pavel Šantrůček (T&M Olympia Fitness Praha)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Lukáš Bauer
• 2. David Černý
• 3. Tomáš Dvořák*
• 4. Tomáš Dvořák* (Eagle Fitness)
• 5. Maxim Fedorov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 6. Pavel Fichtner
• 7. Pavel Havelka
• 8. Martin Jílek (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 9. Tomáš Kašpárek
• 10. Marek Kinčl
• 11. Ondřej Kovář
• 12. Miroslav Kuba
• 13. Dominik Kytlica
• 14. Martin Marek
• 15. Tomáš Mráz
• 16. David Novák
• 17. Jiří Sisel (BBC Praha)
• 18. Jan Skala
• 19. Lukáš Sládek
• 20. Dominik Suchánek (Fitcentrum Olympia Tišnov)
• 21. Michal Šetina (Fitness Aquapalace)
• 22. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 23. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 24. Michal Tobiáš (Sportovní centrum NMnM)
• 25. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 26. Robin Žák (0)
• 27. Petr Žůček (Muscle Factory Březnice)

* Jedná se o dva různé závodníky stejného jména.

Kondiční physique juniorů

• 1. Maxim Fedorov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Pavel Fichtner
• 3. Sedrik Grim
• 4. Alexandr Hykel (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Petr Ježek
• 6. Miroslav Kuba
• 7. Michal Kuda
• 8. Dominik Kytlica
• 9. Jan Skala
• 10. Lukáš Sládek
• 11. Dominik Suchánek (Fitcentrum Olympia Tišnov)
• 12. Martin Szabó
• 13. Michal Šetina (Fitness Aquapalace)
• 14. Michal Tobiáš (Sportovní centrum NMnM)
• 15. Robin Žák
• 16. Petr Žůček (Muscle Factory Březnice)

Kondiční bodyfitness

• 1. Hana Čermáková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 3. Simona Hošková
• 4. Eliška Kottová (Muscle Factory Březnice)
• 5. Kristýna Lůčná (SK Moog Brno)
• 6. Pavla Michnová Kotálová
• 7. Evgeniia Podkopaeva (Fitness Mania Gym Kladno)
• 8. Nikola Selixová (Fitness Mamut Úvaly)
• 9. Michaela Smudková
• 10. Eva Synková (Fit klub Ludvík)
• 11. Šárka Štěpánová
• 12. Lucie Vostrá (Fitness studio Mike)
• 13. Amálie Žajglová (Mišmaš Fitness Brno)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Veronika Bartošová
• 2. Kristýna Berná (Turek Team)
• 3. Irina Boguslavskaya
• 4. Anna Brennan
• 5. Anetta Březinová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 6. Magdaléna Fejfarová
• 7. Blanka Francová (Delta Fitness Praha)
• 8. Denisa Hájková
• 9. Katarína Halagovcová
• 10. Kateřina Hanousková
• 11. Lenka Hanzáková (Posilovna Rozdělov)
• 12. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 13. Barbora Hudcová (Fitness Victory)
• 14. Tamara Kajetánová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 15. Marcela Kotková
• 16. Hana Kovaříková
• 17. Ksenia Larionova (Eagle Fitness)
• 18. Livie Maléřová
• 19. Maryia Mazurkevich
• 20. Veronika Mecová (Fit klub Ludvík)
• 21. Veronika Müllerová
• 22. Lenka Nováková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 23. Markéta Pítrová
• 24. Jana Přikrylová (MTV Fitness Praha)
• 25. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 26. Martina Regueyra (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 27. Michala Říhová
• 28. Eva Szabó
• 29. Kateřina Štěpničková
• 30. Andrea Švábová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 31. Nikol Tomášková (Axagym Praha)
• 32. Martina Vacíková
• 33. Adéla Vacková
• 34. Martina Kačínová

Kondiční bikiny fitness juniorek

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Anna Brennan
• 3. Magdaléna Fejfarová
• 4. Katarína Halagovcová
• 5. Kateřina Hanousková
• 6. Eva Hromádková
• 7. Barbora Hudcová (Fitness Victory)
• 8. Tereza Jakubcová
• 9. Veronika Mecová (Fit klub Ludvík)
• 10. Valérie Němcová (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Monika Špačková (Target Team)
• 12. Andrea Švábová (Champions Academy Lucie Vajsové)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty