Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem Classic 2017 - výsledky

Článek vydán 18. 11. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1165

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Golem Classic 2017, která se konala v sobotu 18. listopadu v kulturním domě Lorec v Kutné Hoře. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness. Přihlášeno bylo 206 závodníků, nastoupilo jich 190.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 103 Kristián Jahoda Turek Team 1999 3 6 8 14
2. 33 Ondřej Martinovský Praha 1999 9 6 12 18
3. 52 Ondřej Januš MD-Posilovna Brno 1999 6 7 14 21
4. 22 Vít Ryšánek Fitness centrum Kutná Hora 1999 19 16 24 40
5. 182 Jiří Ventruba Brno 2000 13 14 30 44
6. 5 Marián Janovský Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1999 14 14 32 46
7. 129 Frank Hernández Núněz Praha 1999 26 - - 26
8. 78 Tomáš Semerák Toro Gym Vysoké Mýto 2000 26 - - 26
9. 131 Oliver Rusnák T&M Olympia Fitness Praha 1999 26 - - 26
10. 167 Jan Černý Golem´s Gym Kutná Hora 1999 28 - - 28
11. 156 Daniel Brom Fitness centrum Kutná Hora 2000 28 - - 28
12. 2 Milan Matějko Fitness Slunce Tábor 1999 39 - - 39
13. 155 Jan Burian Mělník 2000 40 - - 40
14. 42 Jakub Frýdek Hradec Králové 2000 43 - - 43
15. 43 Jan Hampl Chomutov 2001 43 - - 43
16. 79 Martin Draxler Praha 1999 44 - - 44
17. 71 Jakub Šoura Litoměřice 2000 51 - - 51
18. 105 Michal Štučka Fitnesscentrum Duna 2001 54 - - 54

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 157 Tomáš Procházka Děčín 1998 3 8 6 14
2. 150 Jan Zelenka Jihlava 1996 6 5 12 17
3. 108 Daniel Čech Kolín 1995 10 6 18 24
4. 96 Jiří Protivanský Eagle Fitness 1994 13 11 22 33
5. 87 Oldřich Holoubek Havlíčkův Brod 1995 13 17 32 49
6. 4 Vojtěch Maršík T&M Olympia Fitness Praha 1994 19 16 34 50
7. 3 Jan Bryčka Pardubice 1998 20 - - 20
8. 184 Martin Bergl Fitness R. A. P. Factory Praha 1997 25 - - 25
9. 172 David Ježek Rychnov nad Kněžnou 1997 26 - - 26
10. 103 Kristián Jahoda Turek Team 1999 34 - - 34
11. 48 Vojtěch Svoboda Havlíčkův Brod 1994 34 - - 34
12. 169 Pavel Kraft Rokycany 1997 34 - - 34
13. 7 Tomáš Štěpán Pardubice 1996 36 - - 36
14. 146 Josef Kovář Louny 1995 40 - - 40
15. 152 Vladislav Dvořák Fitness MB Mor. Budějovice 1997 42 - - 42
16. 43 Jan Hampl Chomutov 2001 - - - -
16. 82 Josef Salač Praha 1995 - - - -
16. 117 Robert Ivanič Marvel Gym Mladá Boleslav 1998 - - - -
16. 123 Martin Kříž Praha 1995 - - - -
16. 166 Jan Petr Plzeň 1995 - - - -
16. 167 Jan Černý Golem´s Gym Kutná Hora 1999 - - - -
16. 168 Filip Husák T&M Olympia Fitness Praha 1995 - - - -

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 1 David Gašpar Fitness Centrum Kutná Hora 1984 76,1 3 10 6 16
2. 150 Jan Zelenka Jihlava 1996 67,8 8 7 12 19
3. 127 Dan Bartoš Rychnov nad Kněžnou 1992 79,2 9 6 20 26
4. 108 Daniel Čech Kolín 1995 78,6 9 8 24 32
5. 144 Pavel Šantrůček T&M Olympia Fitness Praha 1985 78,9 19 16 28 44
6. 4 Vojtěch Maršík T&M Olympia Fitness Praha 1994 66,0 16 16 36 52
7. 94 Milan Rob MD Fitness Lanškroun 1992 78,3 22 - - 22
8. 50 Luboš Adam Chrudim 1991 73,7 22 - - 22
9. 7 Tomáš Štěpán Pardubice 1996 78,1 27 - - 27
10. 51 Adam Dynybil Fitness Aquapalace 1985 72,0 32 - - 32
11. 25 Raimund Unger Praha 1993 77,5 34 - - 34
12. 74 Luboš Sojka Beroun 1985 76,4 37 - - 37
13. 40 Martin Šimůnek Hradec Králové 1993 70,2 38 - - 38
14. 146 Josef Kovář Louny 1995 76,5 40 - - 40

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 159 Petr Myslivec Sokolov 1989 88,7 7 4 8 12
2. 14 Jan Kubo Karlovy Vary 1983 88,4 7 9 18 27
3. 153 Vojtěch Řezáč Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1986 105,0 14 10 24 34
4. 10 Petr Hovorka Chrudim 1990 88,1 10 12 24 36
5. 104 Jakub Šmíd Chrudim 1989 89,3 4 13 24 37
6. 109 Stanislav Bularga Fitness centrum Kutná Hora 1993 88,2 21 15 28 43
7. 55 Michal Macura Toro Gym Vysoké Mýto 1991 90,6 24 - - 24
8. 89 Lukáš Mácka The Dreams Factory Gym Plzeň 1992 80,4 24 - - 24
9. 3 Jan Bryčka Pardubice 1998 81,4 27 - - 27
10. 87 Oldřich Holoubek Havlíčkův Brod 1995 85,5 28 - - 28
11. 17 Martin Kolář Pardubice 1983 99,7 28 - - 28
12. 9 Jakub Ott Vsetín 1987 111,4 37 - - 37
13. 172 David Ježek Rychnov nad Kněžnou 1997 84,1 40 - - 40
14. 169 Pavel Kraft Rokycany 1997 85,2 40 - - 40
15. 139 Lukáš Hádek The Dreams Factory Gym Plzeň 1993 82,7 45 - - 45
16. 128 Šimon Kristl MD Fitness Lanškroun 1992 82,5 49 - - 49
17. 154 Filip Daníček Jablonec nad Nisou 1993 85,1 50 - - 50


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 1 David Gašpar Fitness Centrum Kutná Hora


Kondiční physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 15 Dominik Kytlica Jeseník 1997 177,5 5 7 12
2. 100 Vojtěch Podolník Trutnov 1997 174,5 8 6 14
3. 174 Tomáš Mráz Karviná 1992 175,5 9 8 17
4. 138 Petr Žůček Muscle Factory Březnice 1996 175,5 10 12 22
5. 173 Milan Šlehubr Muscle Factory Březnice 1990 178,0 14 10 24
6. 95 Michal Tobiáš Sportovní centrum NMnM 1994 172,0 18 18 36
7. 39 Michal Šetina Fitness Aquapalace 1994 174,0 24 - 24
8. 99 Tomáš Výborný Golem´s Gym Kutná Hora 1991 178,0 25 - 25
9. 160 Miroslav Kuba Příbram 1996 171,0 26 - 26
10. 115 David Novák Liberec 1990 179,5 28 - 28
11. 23 Václav Bohuněk Rychnov nad Kněžnou 1992 173,5 38 - 38
12. 61 Martin Marek České Budějovice 1993 179,5 38 - 38
13. 24 David Šváb Golem´s Gym Kutná Hora 1993 177,5 38 - 38
14. 37 Vladimír Marek Kroměříž 1997 179,5 40 - 40
15. 92 Jaroslav Görög Fitness Studio Tommy Prostějov 1980 169,5 45 - 45
16. 41 Tomáš Dvořák Kutná Hora 1992 179,5 45 - 45

Kondiční physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 119 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 5 5 10
2. 11 Marek Kinčl Příbram 1990 187,5 7 6 13
3. 124 Lukáš Sládek Praha 1994 181,0 10 10 20
4. 112 Jiří Jakoubě SK Sportaktiv Jablonec n. Nisou 1987 186,0 9 11 20
5. 135 Dominik Suchánek Brno 1998 182,5 14 14 28
6. 27 Jan Skala Praha 1994 181,0 20 18 38
7. 12 Martin Szabó Kutná Hora 1998 186,5 21 - 21
8. 116 David Černý Chrudim 1978 185,0 22 - 22
9. 28 Tomáš Dvořák Eagle Fitness 1990 181,5 28 - 28
10. 190 Lukáš Bauer Praha 1992 192,5 30 - 30
11. 102 Jiří Sisel BBC Praha 1988 180,5 34 - 34
12. 53 Maxim Fedorov Fitness Mania Gym Kladno 1994 185,0 36 - 36

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 100 Vojtěch Podolník Trutnov 1997 5 6 11
2. 72 Patrik Petrů Žďár nad Sázavou 1995 8 10 18
3. 15 Dominik Kytlica Jeseník 1997 12 7 19
4. 124 Lukáš Sládek Praha 1994 11 10 21
5. 138 Petr Žůček Muscle Factory Březnice 1996 9 12 21
6. 18 Tomáš Tyl SK Sportaktiv Jablonec n. Nisou 1995 22 18 40
7. 145 Dan Zbránek TJ Spartak Třebíč 1999 22 - 22
8. 135 Dominik Suchánek Brno 1998 22 - 22
9. 75 Marek Gažik Rychnov nad Kněžnou 1995 24 - 24
10. 95 Michal Tobiáš Sportovní centrum NMnM 1994 30 - 30
11. 12 Martin Szabó Kutná Hora 1998 37 - 37
12. 27 Jan Skala Praha 1994 38 - 38
13. 160 Miroslav Kuba Příbram 1996 39 - 39
14. 39 Michal Šetina Fitness Aquapalace 1994 40 - 40
15. 37 Vladimír Marek Kroměříž 1997 41 - 41
16. 53 Maxim Fedorov Fitness Mania Gym Kladno 1994 - - -
16. 69 Michal Kuda České Budějovice 1994 - - -
16. 73 Lukáš Pergr Kutná Hora 1998 - - -
16. 80 Milan Podzimek The Dreams Factory Gym Plzeň 1994 - - -
16. 97 Martin Král InCore Fitness Brno 1998 - - -
16. 121 Jan Zbránek TJ Spartak Třebíč 1998 - - -
16. 126 Miloš Vostal TJ Spartak Třebíč 1999 - - -
16. 151 Pavel Vondra Praha 1995 - - -
16. 187 Petr Ježek Benešov 1998 - - -


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 119 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 183 Martina Habová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1974 163,0 3 3 6
2. 48 Ivana Dolanská Pajič Trainings 1986 162,0 7 6 13
3. 107 Amálie Žajglová Mišmaš Fitness Brno 1986 167,5 10 9 19
4. 213 Hana Čermáková T&M Olympia Fitness Praha 1988 168,0 10 16 26
5. 142 Kristýna Lůčná SK Moog Brno 1995 166,0 14 15 29
6. 204 Pavla Michnová Kotálová Pardubice 1968 174,0 21 13 34
7. 44 Evgeniia Podkopaeva Fitness Mania Gym Kladno 1994 153,0 21 - 21
8. 122 Eva Synková Fit klub Ludvík 1988 170,5 22 - 22
9. 29 Simona Hošková Plzeň 1969 162,5 27 - 27
10. 31 Nikola Selixová Fitness Mamut Úvaly 1992 172,0 31 - 31
11. 147 Michaela Smudková Chrudim 1998 160,5 33 - 33
12. 140 Lucie Vostrá Fitness studio Mike 1982 178,0 36 - 36
13. 35 Šárka Štěpánová Nymburk 1998 168,5 39 - 39


Kondiční bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 8 Katarína Halagovcová Praha 1997 167,5 5 5 10
2. 70 Markéta Pítrová Nový Jičín 1992 161,0 8 10 18
3. 68 Lenka Puflerová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991 163,5 8 10 18
4. 170 Maryia Mazurkevich Ústí nad Labem 1987 156,0 14 13 27
5. 113 Pavla Knapová Karlovy Vary 1988 158,5 15 13 28
6. 98 Veronika Bartošová Rychnov nad Kněžnou 1992 156,0 18 11 29
7. 77 Tamara Kajetánová Champions Acad. L. Vajsové 1991 161,5 20 - 20
8. 67 Martina Vacíková Praha 1991 167,5 24 - 24
9. 38 Nikola Pelantová Liberec 1992 153,5 24 - 24
10. 34 Ksenia Larionova Eagle Fitness 1992 158,5 32 - 32
11. 32 Anetta Březinová PeVan Gym Team Sedlčany 1993 163,5 34 - 34
12. 46 Eva Szabó České Budějovice 1977 161,0 36 - 36
13. 171 Silvia Tanková Mišmaš Fitness Brno 1991 159,0 38 - 38
14. 26 Marcela Kotková Mělník 1978 166,5 39 - 39
15. 161 Denisa Hájková Chomutov 1992 159,0 50 - 50
16. 162 Anna Brennan Praha 1998 159,0 50 - 50
17. 186 Eliška Žežulářová Fitnesscentrum B + M 2002 164,5 50 - 50
18. 86 Magdaléna Fejfarová Beroun 1996 168,2 51 - 51
19. 65 Irina Boguslavskaya Jesenice 1986 164,0 54 - 54
20. 111 Blanka Francová Delta Fitness Praha 1989 152,0 60 - 60

Kondiční bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 165 Livie Maléřová Rožnov pod Radhoštěm 1992 169,0 5 5 10
2. 120 Veronika Müllerová Fitness Centrum Skuteč 1985 174,0 6 7 13
3. 13 Lenka Hradecká PeVan Gym Team Sedlčany 1984 169,0 8 14 22
4. 19 Jana Cidlíková Třebíč 1988 174,0 13 13 26
5. 106 Kristýna Berná Turek Team 1997 179,5 16 11 27
6. 76 Andrea Švábová Champions Acad. L. Vajsové 1995 168,5 19 15 34
7. 83 Martina Regueyra Champions Acad. L. Vajsové 1993 170,0 19 - 19
8. 196 Dominika Grigarová SK Přerov 1996 177,5 24 - 24
9. 101 Adéla Vacková Praha 1991 175,0 30 - 30
10. 130 Martina Kačínová Kolín 1993 172,0 30 - 30
11. 125 Barbora Hudcová Fitness Victory 1995 171,5 33 - 33
12. 59 Karolína Vacková Teplice 1996 169,5 35 - 35
13. 90 Kateřina Hanousková Tábor 1995 180,0 37 - 37
14. 203 Nikol Tomášková Axagym Praha 1991 170,5 43 - 43
15. 188 Jana Přikrylová MTV Fitness Praha 1989 171,5 46 - 46
16. 143 Lucie Marečková FirstStep Fitness Praha 1977 173,5 49 - 49
17. 84 Lenka Hanzáková Posilovna Rozdělov 1980 169,5 50 - 50
18. 20 Kateřina Štěpničková Teplice 1990 169,0 53 - 53

Kondiční bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 8 Katarína Halagovcová Praha 1997 167,5 4 4 8
2. 64 Monika Špačková Target Team 1995 165,5 6 5 11
3. 16 Tereza Jakubcová Chomutov 1996 151,0 8 10 18
4. 86 Magdaléna Fejfarová Beroun 1996 168,0 15 12 27
5. 158 Eva Hromádková Ústí nad Labem 1997 162,5 17 14 31
6. 76 Andrea Švábová Champions Acad. L. Vajsové 1995 168,5 17 15 32
7. 196 Dominika Grigarová SK Přerov 1996 177,5 18 - 18
8. 125 Barbora Hudcová Fitness Victory 1995 171,5 24 - 24
9. 106 Kristýna Berná Turek Team 1997 179,5 30 - 30
10. 59 Karolína Vacková Teplice 1996 169,5 32 - 32
11. 114 Eva Dudková Fitcentrum I-R Club Pardubice 1994 166,0 32 - 32
12. 186 Eliška Žežulářová Fitnesscentrum B + M 2002 164,5 35 - 35
13. 90 Kateřina Hanousková Tábor 1995 180,0 35 - 35
14. 162 Anna Brennan Praha 1998 159,0 39 - 39
15. 181 Nikola Poláčková Fitness Aris Jičín 2001 160,0 46 - 46
16. 21 Karolína Karásková Fitness Aris Jičín 1999 165,5 48 - 48
17. 85 Aneta Böhmová Ústí nad Orlicí 1997 162,0 48 - 48


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 165 Livie Maléřová Rožnov pod Radhoštěm


Ceny pro závodníky


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty