Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ronnie.cz 2017 - výsledky

Článek vydán 19. 11. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1508

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže GP Ronnie.cz 2017, která se konala v neděli 19. listopadu v Městském kulturním zařízení v Březnici. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness. Na soutěž bylo přihlášeno 165 závodníků, na pódium jich nastoupilo 128.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 109 Kristián Jahoda Turek Team 1999 4 5 6 11
2. 124 Ondřej Martinovský Praha 1999 6 6 12 18
3. 102 Matěj Souček Beroun 2001 9 8 16 24
4. 77 Marián Janovský Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1999 12 12 24 36
5. 111 Jan Hampl Chomutov 2001 18 16 32 48
6. 23 Martin Kuchyňka České Budějovice 2000 18 17 34 51
7. 79 Jiří Ventruba Brno 2000 20 - - 20
8. 34 Oliver Rusnák T&M Olympia Fitness Praha 1999 25 - - 25
9. 32 Milan Matějko Fitness Slunce Tábor 1999 26 - - 26
10. 30 Jakub Šoura Libochovice 2000 30 - - 30

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 58 Tomáš Procházka Děčín 1998 3 4 6 10
2. 65 Jan Zelenka Jihlava 1996 6 6 12 18
3. 25 Jiří Protivanský Eagle Fitness 1994 12 8 18 26
4. 24 Jan Bryčka Pardubice 1998 13 12 26 38
5. 45 Oldřich Holoubek Havlíčkův Brod 1995 18 14 26 40
6. - - - - - - - -
7. 7 Filip Husák T&M Olympia Fitness Praha 1995 23 - - 23
8. 109 Kristián Jahoda Turek Team 1999 24 - - 24
9. 108 Miroslav Holub TJ Olympia Zlín 1998 30 - - 30
10. 38 Pavel Kraft Rokycany 1997 31 - - 31
11. 99 David Ježek Rychnov nad Kněžnou 1997 32 - - 32
12. 86 Josef Salač Praha 1995 33 - - 33
13. 72 Tomáš Štěpán Pardubice 1996 38 - - 38
14. 44 Josef Starý Brno 1995 41 - - 41
15. 93 Jan Petr Plzeň 1995 45 - - 45
16. 111 Jan Hampl Chomutov 2001 48 - - 48
17. 76 Milan Podzimek The Dreams Factory Gym Plzeň 1994 51 - - 51
DQ 90 Daniel Čech Veltruby 1995 8 - - -

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 48 David Gašpar Fitness Centrum Kutná Hora 1984 76,9 11 5 8 13
2. 88 Lukáš Mácka The Dreams Factory Gym Plzeň 1992 80,0 6 6 12 18
3. 40 Jan Abrahám Dave Fit Club Zlín 1989 80,0 8 10 20 30
4. 65 Jan Zelenka Jihlava 1996 68,4 11 12 22 34
5. 115 Pavel Šantrůček T&M Olympia Fitness Praha 1985 80,0 10 12 26 38
6. 44 Josef Starý Brno 1995 78,8 20 18 36 54
7. 129 Martin Nentvich Plzeň 1990 80,0 21 - - 21
8. 62 Luboš Sojka Osek 1985 78,6 23 - - 23
9. 74 Ondřej Baleka Beroun 1987 79,2 27 - - 27

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 41 Petr Myslivec Sokolov 1989 89,2 3 3 10 13
2. 53 Jan Kubo Karlovy Vary 1983 88,9 6 8 12 20
3. 63 Vojtěch Řezáč Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1986 107,2 9 6 14 20
4.. 85 Michal Macura Toro Gym Vysoké Mýto 1991 97,0 14 11 26 37
5. 24 Jan Bryčka Pardubice 1998 83,6 14 15 30 45
6. 59 Stanislav Bularga Fitness centrum Kutná Hora 1993 89,5 16 16 32 48
7. 38 Pavel Kraft Rokycany 1997 86,1 24 - - 24
8. 33 Jakub Ott Valašské Meziříčí 1987 114,9 27 - - 27
9. 36 Martin Kolář Pardubice 1983 99,5 27 - - 27
10. 108 Miroslav Holub TJ Olympia Zlín 1998 97,3 30 - - 30
11. 99 David Ježek Rychnov nad Kněžnou 1997 84,0 32 - - 32
12. 52 Raimund Unger Praha 1993 81,9 33 - - 33


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 48 David Gašpar Fitness Centrum Kutná Hora


Kondiční physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 54 Tomáš Mráz Havířov 1992 176,0 4 3 7
2. 10 Dominik Kytlica Jeseník 1997 176,5 6 7 13
3. 96 Robin Žák Vsetín 1999 177,5 9 8 17
4. 125 Milan Šlehubr Muscle Factory Březnice 1990 177,0 14 13 27
5. 75 Tomáš Dvořák Eagle Fitness 1990 178,0 13 14 27
6. 29 Miroslav Kuba Příbram 1996 171,0 20 18 38
7. 60 Michal Tobiáš Sportovní centrum NMnM 1994 172,5 21 - 21
8. 64 Petr Žůček Muscle Factory Březnice 1996 174,5 25 - 25
9. 55 Michal Šetina Fitness Aquapalace 1994 174,0 26 - 26
10. 83 Tomáš Výborný Golem´s Gym Kutná Hora 1991 177,5 30 - 30
11. 42 Tomáš Kašpárek Zlín 1990 172,5 32 - 32

Kondiční physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 71 Marek Kinčl Příbram 1990 187,5 3 3 6
2. 84 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 182,0 6 6 12
3. 22 Lukáš Sládek Praha 1994 181,0 9 9 18
4. 15 Dominik Suchánek Fitcentrum Olympia Tišnov 1998 182,0 12 12 24
5. 14 Jan Skala Praha 1994 180,5 13 16 29
6. 122 Martin Szabó Kutná Hora 1998 186,5 17 16 33
7. 57 David Černý Fitness Centrum Skuteč 1978 185,5 21 - 21

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 10 Dominik Kytlica Jeseník 1997 176,5 4 5 9
2. 96 Robin Žák Vsetín 1999 177,5 8 6 14
3. 22 Lukáš Sládek Praha 1994 181,0 7 7 14
4. 15 Dominik Suchánek Fitcentrum Olympia Tišnov 1998 182,0 14 12 26
5. 14 Jan Skala Praha 1994 180,5 18 15 33
6. 60 Michal Tobiáš Sportovní centrum NMnM 1994 172,5 17 17 34
7. 29 Miroslav Kuba Příbram 1996 171,0 18 - 18
8. 64 Petr Žůček Muscle Factory Březnice 1996 174,5 23 - 23
9. 122 Martin Szabó Kutná Hora 1998 186,5 28 - 28
10. 55 Michal Šetina Fitness Aquapalace 1994 174,0 29 - 29
11. 3 Petr Ježek Benešov 1998 177,0 31 - 31
12. 106 Michal Kuda Týn nad Vltavou 1994 177,0 38 - 38
13. 43 Pavel Vondra Praha 1995 181,5 39 - 39
14. 73 Sedrik Grim Český Krumlov 1999 180,0 39 - 39


Kondiční physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 71 Marek Kinčl Příbram


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 92 Martina Habová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1974 163,0 3 3 6
2. 12 Amálie Žajglová Mišmaš Fitness Brno 1986 168,0 7 6 13
3. 18 Kristýna Lůčná SK Moog Brno 1995 166,0 9 10 19
4. 50 Hana Čermáková T&M Olympia Fitness Praha 1988 169,0 12 12 24
5. 39 Pavla Michnová Kotálová Pardubice 1969 174,0 15 14 29
6. 17 Eva Synková Fit klub Ludvík 1988 170,0 18 18 36
7. 2 Lucie Vostrá Fitness studio Mike 1982 178,0 23 - 23
8. 6 Michaela Smudková Chrudim 1998 160,0 23 - 23
9. 104 Simona Hošková Plzeň 1969 162,0 27 - 27


Kondiční bikiny fitness do 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 69 Michala Říhová Jablonec nad Nisou 1992 163,0 4 3 7
2. 95 Markéta Pítrová Nový Jičín 1992 161,0 10 8 18
3. 120 Tamara Kajetánová Champions Acad. L. Vajsové 1991 162,0 11 10 21
4. 27 Denisa Hájková Chomutov 1992 159,0 11 11 22
5. 107 Tereza Jakubcová Chomutov 1996 151,0 12 13 25
6. 78 Maryia Mazurkevich Ústí nad Labem 1987 156,5 19 18 37
7. 114 Lenka Puflerová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991 163,5 21 - 21
8. 123 Anetta Březinová PeVan Gym Team Sedlčany 1993 163,0 24 - 24
9. 68 Lenka Nováková Fitnesscentrum Dobříš 1986 164,5 27 - 27
10. 118 Anna Brennan Praha 1998 159,0 31 - 31
11. 35 Irina Boguslavskaya Jesenice 1986 163,0 31 - 31
12. 66 Veronika Mecová Fit klub Ludvík 1996 166,0 34 - 34
13. 91 Blanka Francová Delta Fitness Praha 1989 150,0 39 - 39

Kondiční bikiny fitness nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 89 Katarína Halagovcová Praha 1997 167,5 5 5 10
2. 31 Veronika Müllerová Fitness Centrum Skuteč 1985 173,5 8 7 15
3. 101 Livie Maléřová Rožnov pod Radhoštěm 1992 168,5 9 8 17
4. 100 Andrea Švábová Champions Acad. L. Vajsové 1995 169,0 8 11 19
5. 16 Magdaléna Fejfarová Beroun 1996 168,5 16 17 33
6. 19 Monika Špačková Target Team 1995 166,5 20 16 36
7. 21 Kristýna Berná Turek Team 1997 178,5 22 - 22
8. 87 Adéla Vacková Praha 1991 175,0 25 - 25
9. 113 Lenka Hradecká PeVan Gym Team Sedlčany 1984 169,0 26 - 26
10. 37 Martina Vacíková Praha 1991 168,0 33 - 33
11. 51 Kateřina Hanousková Tábor 1995 179,5 34 - 34
12. 81 Nikol Tomášková Axagym Praha 1991 171,5 38 - 38
13. 61 Martina Regueyra Champions Acad. L. Vajsové 1993 169,5 38 - 38
14. 130 Barbora Hudcová Fitness Victory 1995 171,0 41 - 41
15. 8 Martina Kačínová Kolín 1993 170,5 43 - 43

Kondiční bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 89 Katarína Halagovcová Praha 1997 167,5 5 5 10
2. 100 Andrea Švábová Champions Acad. L. Vajsové 1995 169,0 8 7 15
3. 107 Tereza Jakubcová Chomutov 1996 151,0 9 10 19
4. 16 Magdaléna Fejfarová Beroun 1996 168,5 10 11 21
5. 19 Monika Špačková Target Team 1995 166,5 11 11 22
6. 21 Kristýna Berná Turek Team 1997 178,5 21 18 39
7. 51 Kateřina Hanousková Tábor 1995 179,5 21 - 21
8. 67 Eva Hromádková Ústí nad Labem 1997 161,5 24 - 24
9. 66 Veronika Mecová Fit klub Ludvík 1996 166,0 27 - 27
10. 118 Anna Brennan Praha 1998 159,0 28 - 28
11. 130 Barbora Hudcová Fitness Victory 1995 171,0 29 - 29


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 69 Michala Říhová Jablonec nad Nisou


Ceny pro závodníky


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty