Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace rozhodčích pro jarní soutěže 2018

Článek vydán 04. 04. 2018 - Rozhodčí - zhlédnutí: 764

Níže najdete nominaci rozhodčích pro jarní mistrovské a pohárové soutěže Svazu kulturistiky a fitness České republiky. K nominacím platí, že:

  • nominovaní rozhodčí musí potvrdit účast elektronickou cestou na www.skfcr.cz/prihlasky,

  • v případě, že se rozhodčí soutěže, na kterou je nominován, nemůže zúčastnit, prosím, kontaktujte co nejdříve předsedu STK Martina Loudu,

  • rozhodčí může rozhodovat i na soutěži, na kterou není nominován (v daném případě bude rozhodovat minimálně jednu kategorii, po dohodě i více - je ale nezbytné se též dopředu a především co nejdříve elektronicky přihlásit),

  • rozhodčí by aktivně měli sledovat domácí a mezinárodní scénu (jezdit po soutěžích i když nerozhodují, sledovat internet), aby chytali trendy a souvislosti v rozhodování.


Tento článek bude průběžně doplňován a může být také aktualizován. Následné změny budou vyznačeny modrou barvou.


Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen

sobota 14. 4. 2018 • Frenštát Pod Radhoštěm

  • hlavní rozhodčí: Luboš Koumal
  • pódiový rozhodčí: Martina Pospíšilová
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Martin Šembera
  • rozhodčí (2): Jiří Rohan
  • rozhodčí (3): Pavel Rašín
  • rozhodčí (4): Václav Pospíšil
  • rozhodčí (5): Ladislav Novák
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství Čech mužů a žen

neděle 15. 4. 2018 • Uhlířské Janovice

  • hlavní rozhodčí: Ludmila Čížová
  • pódiový rozhodčí: Milan Ecler
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jana Bendová
  • rozhodčí (2): Mirek Tichý
  • rozhodčí (3): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (4): Alena Žídková
  • rozhodčí (5): Jiří Schäfer
  • delegát SKFČR: Mirek Tichý


Mistrovství České republiky mužů a masters

sobota 21. 4. 2018 • Lysá nad Labem

  • hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov
  • pódiový rozhodčí: Antonín Podškubka
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jiří Řehůřek
  • rozhodčí (2): Martin Šrubař
  • rozhodčí (3): Irena Pokorná
  • rozhodčí (4): Ludmila Čížová
  • rozhodčí (5): Jana Bendová
  • rozhodčí (6): Jan Kubík
  • rozhodčí (7): Milan Ecler
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství České republiky mužů, žen, párů

neděle 22. 4. 2018 • Lysá nad Labem

  • hlavní rozhodčí: Ludmila Čížová
  • pódiový rozhodčí: Petra Schäferová
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Robert Komiš
  • rozhodčí (2): Milan Ecler
  • rozhodčí (3): Irena Pokorná
  • rozhodčí (4): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (5): Jana Bendová
  • rozhodčí (6): Jiří Schäfer
  • rozhodčí (7): Antonín Podškubka
  • delegát SKFČR: Irena Pokorná


GP Zbýšov 2018

sobota 28. 4. 2018 • Rosice

  • hlavní rozhodčí: Luboš Koumal
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Pavel Rašín
  • rozhodčí (2): Jana Bendová
  • rozhodčí (3): Ludmila Čížová
  • rozhodčí (4): Jiří Řehůřek
  • rozhodčí (5): Jan Král
  • rozhodčí fitness dětí: Martina Hamáčková
  • delegát SKFČR: Ludmila Čížová


RCO Fitness Cup 2018

neděle 29. 4. 2018 • Olomouc

  • hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Robert Komiš
  • rozhodčí (2): Ladislav Slezák
  • rozhodčí (3): Jana Bendová
  • rozhodčí (4): Martina Pospíšilová
  • rozhodčí (5): Lukáš Bečička
  • delegát SKFČR: Martin Louda
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty