Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy

Svaz kulturistiky a fitness ČR

International Federation of Bodybuilding and Fitness

Toplist

Svaz kulturistiky a fitness ČR o.s.

Adresář oddílů a klubů

Databáze oddílů a klubů

Řadit podle: názvu | města

název oddíluměstostatutární zástupce
1Fitness Club A+A AlbrechticeAlbrechtice u Česk..Alan Vaculík
2Fitness Club Pohoda BenešovBenešovIvo Seidenglanc
3Pulse Czech RepublicBenešovJosef Krampera
4TJ Lokomotiva BerounBerounRoman Adamecký
5Koukolík František - fitcent..BílinaFrantišek Koukolík
6Oddíl kulturistiky ASK BlanskoBlanskoIng. Zdeněk Šaman
7Sportovní klub FenStarBlanskoJean-Marc Schuttrumpf
8Fitnesscentrum Šembi BohumínBohumínMartin Šembera
9Fit Darja BohumínBohumínLadislav Káňa, Darina Káňová
10Oddíl kulturistiky Tělovýcho..BohumínVilém Žák, Mgr.
11Mates Gym BolaticeBolaticeVlastimil Matýsek
12Fitnesstudio Jumi BolaticeBolaticeRadim Dembek
13Sport fitcentrum Brandýs nad..Brandýs nad LabemSlávka Tesařová
14Fitness klub Jiří Plíva Bran..Brandýs nad LabemJiří Plíva
15Muscle Factory BřezniceBřezniceZbyněk Ceradský
16TJ BřidličnáBřidličnáMiroslav Glacner, Ing.
17AZ Fitness BrnoBrnoTomáš Tůma
18SK Moog BrnoBrnoLuboš Koumal
19Wolfberry TeamBrnoJan Stoklásek, Mgr., Jan Vejdovský
20Hulk Gym BrnoBrnoDalibor Hájek
21InCore Fitness BrnoBrnoIvo Němec
22SIWI Fitness BrnoBrnoLukáš Siwek
23Fitness Daun BrnoBrnoPetra Pospíchalová
24Mišmaš Fitness BrnoBrnoIng. Jana Písaříková
25FC Hotel International BrnoBrnoRadim Bartoněk, JUDr.
26Valc Active Fitness BrnoBrnoPetr Sedlák
27Factory Fitness BystrcBrnoPavel Černohorský
28Fitness studio MinaříkBrnoLibor Minařík, MVDr.
29A & M klub BrnoBrnoFrantišek Dolíhal, Ing.
30Spinning & Fitness BrnoBrnoBořivoj Drastich
31K. k. Real SpektrumBrnoFrantišek Kokna
32MD-Posilovna BrnoBrnoMartina Dreher
33Fitko KameňákBrnoLibor Pomykacz
34Fitness BobycentrumBrnoVeronika Zieglerová
35Fitness 3000BrnoJosef Remenár
36Big1One FitnessBrnoMichal Nejezchleb, Mgr.
37SK HsportBrnoMartin Huněk
38TJ Tesla BrnoBrnoJan Král, Dr.
39TJ Holásky BrnoBrnoZdeněk Gehringer
40Gym Blue SunBrnoAnton Ničovský, Karel Svítil
41Fitness Evy ŠabatovéBrnoEva Šabatová
42Fit centrum ČástkováBrnoVěra Částková
43Oddíl kulturistiky TJ Slavoj..BruntálKamil Janík
44Fitness club Academie VysočinaBystřice nad Pernš..Pavel Dostál
45TJ Sokol Bystřice nad Pernšt..Bystřice nad Pernš..Miroslav Korbička
46TJ Bystřice pod Hostýnem Zek..Bystřice pod Hostý..Zdeněk Krutil
47Sportcentrum ChebChebJana a Jaroslav Stöckelovi
48Fitness club JařestChebJosef Starý, Ing.
49TJ Sport Chomutov - oddíl ku..ChomutovIng. Marek Herčzík Ph.D.
50TJ Sport ChomutovChomutovMarek Herczik
51Fitness studio VěraChomutovVěra Brchlová
52Fitness studio TP ChotěbořChotěbořTomáš Pešek
53AC Čáslav, CST Atlantic ČáslavČáslavPavel Cháma, DiS.
54Eskap ČelákoviceČelákoviceRoman Karbula
55Fitcentrum Jaroslav DiblíkČervený KostelecJaroslav Diblík
56Fit centrum D & KČervený KostelecDavid Klemeš
57Fitness & Gym (J. D. Gym, s...Česká LípaMartin Gabriel, Ing.
58Března Fitness Club Česká LípaČeská LípaPetr Března
59Cardio Fitness ČS Česká LípaČeská LípaRadek Procházka
60In Core fitness ČTČeská TřebováMichaela Němcová
61Oddíl kulturistiky TJ Lokomo..Česká TřebováČestmír Rypka
62V.I.P. Gym České BudějoviceČeské BudějoviceEva Horňáková
63Fitnesscentrum PouzarČeské BudějoviceJaroslav Pouzar
64Sportcentrum DelfínČeské BudějoviceRadim Šupka
65TJ Sokol České BudějoviceČeské Budějovice
66Infinity Fitness Český BrodČeský BrodBc. Veronika Hrázská, DiS.
67Fitness studio Český KrumlovČeský KrumlovRadomil Kvapil
68Bohemia Fitness Club Český K..Český KrumlovKarel Bednařík
69Profi Fitness JurysČeský TěšínJiří Jedzok
70Fitness AquapalaceČestliceLukáš Kverka
71Sportcentrum DěčínDěčínJosef Semrád
72TJ Slavoj DěčínDěčínJosef Jána
73Tom „S“ Gym DěčínDěčínTomáš Trojan
74Fitnesscentrum DunaDěčínRenata Richterová
75The Queen ClubDobřichoviceMgr. Tamara Jiříková
76Fitnesscentrum DobříšDobříšMilan Suchý
77Studio Klára Dolní LutyněDolní LutyněMartin Šembera
78Fitnesscentrum Šembi Dolní L..Dolní LutyněMartin Šembera
79Hard Core Gym Františkovy Lá..Františkovy LázněVítězslav Janda
80Fitcentrum Radim MičulkaFrenštát pod Radho..Radim Mičulka
81SKKF Kalokagathic F-MFrýdek MístekJakub Sacký
82Sport Relax Fit ClubFrýdek MístekJaroslav Brillant, RNDr.
83Oddíl kulturistiky TJ FerrumFrýdlant n. O.Jiří Pěgřím
84Posilovna FrýdlantFrýdlant v ČecháchVlastislav Vlk, DiS.
85FIT-GYM HavířovHavířovBc. Dalibor Klimša
86FC KARO Slavia HavířovHavířovKamil Marťák
87ISŠ Fit klub HavířovHavířovJan Veit
88Fitness „Mina“ HejniceHejniceDagmar Návesníková
89SK Správní chlapi HlučínHlučínRonald Uvíra
90TJ Spartak HlukHlukFrantišek Machala
91Fitness Bobo HodoniceHodoniceBohumil Běhavka
92Oddíl kulturistiky SKP HolešovHolešovIvan Foitl, Mgr.
93City Fitness Centrum HořiceHořiceRoman Sklenář
94Body Architects Centrum HořiceHořiceBohuslava Lhotová
95Atlas Club HořoviceHořoviceKamil Merhout
96Bizon Oneground GymHradec KrálovéJiří Kendzierski
97Fitcentrum J. V. ClubHradec KrálovéJiří Vondráček
98Body Fit Club Hradec KrálovéHradec KrálovéJan Smejkal, Ing.
99P. B. Fit klub FitlandHradec KrálovéPavel Brát
100SKK Hrádek nad NisouHrádek nad NisouJaroslav Poláček, Mgr.
101Naparia Bodybuilding TeamHraniceJan Turek
102Fitcentrum Čáp HronovHronovZdislav Čáp
103Fitness Centrum FithamJablonec nad NisouJosef Obršlík
104Cardiofitness JablonecJablonec nad NisouPetros Kalpakcis
105Hop's Fitness Gym JaroměřJaroměřMartin Hop
106SPORT JavorníkJavorníkIng. Tomáš Nemeškal
107FitkoučJesenice - OsniceIng. Petra Schäferová
108AKV JeseniceJesenice u PrahyMUDr. František Zámola
109Studio Ella - Špička fitness..Jesenice u PrahyLadislav Špička, Milan Dědek
110TJ JeseníkJeseníkZdeněk Kužílek
111Posilovna SA JičínJičínSvatoslav Jiřič
112Fitness Aris JičínJičínJaroslav Hlava
113Fitness Factory JihlavaJihlavaVěra Mikulcová
114Fitpeople JihlavaJihlavaAnna Horňáková
115Fitcentrum MerkurJindřichův HradecPetr Musil
116SK Sport Gym Jindřichův HradecJindřichův HradecPetr Musil
117RT Sport Fitness center JirkovJirkovRadek Červenka
118Fitness Sport Club KadaňKadaňKarel Jungwirth
119Fitness Tým P&K Gym 78 KadaňKadaňKateřina Měřínská
120SK J+M KadaňKadaňJaroslav Wožniak
121Fitness Instructor KapliceKapliceRoman Kaucký
122Fitness Club Luky Karlovy VaryKarlovy VaryRobert Lukáš
123Sportstudio Prima Karlovy VaryKarlovy VaryPetr Weinlich
124Sportovní klub policie Hvězd..Karlovy VaryMichal Lazorčík
125Sportcentrum Imperial Karlov..Karlovy VaryIng. Jiří Milský, Ing. Alexander Rebjonok
126Kovona KarvináKarvináWieslaw Ciahotny
127Gold Team KarvináKarvináPatrik Jablonski
128Fitcentrum ArenaKarvináPetra Halasová
129Fit Club Energy KdyněKdyněIlona Mašková
130Dream Body Fitness KladnoKladnoPavel Fechtner
131Fitness Mania Gym KladnoKladnoIurii Shcherbakov
132Fit EffectKladnoIng. Kateřina Kulštrunk
133Fit Club Mega Pro a Profi We..KladnoRoman Dufek
134Profi Wellness KladnoKladnoRoman Dufek
135Stan´s Gym KladnoKladnoPavel Havel
136Gym 2000 KladnoKladnoRadek Tauš
137Sport klub Totzi Klášterec n..Klášterec nad OhříJan Böhm
138Fit klub KobeřiceKobeřiceMiroslav Moravec
139Fitness club TJ Agro KolínKolínČeněk Hrabal
140JBI Sport fit studio KolínKolínIvana Krejčíková
141Fit klub Ivka KomárovKomárovIvana Horká, Mgr.
142Urtica KopřivniceKopřivniceZdeněk Šíbl, Ing.
143Fitko Sport Relax KopřivniceKopřivniceRadim Jelič
144TJ Sokol Kostelec nad Černým..Kostelec nad Černý..Jan Lippert
145Kako 4 Stage Kralupy nad Vlt..Kralupy nad VltavouIng. Kateřina Fantová
146Sportovní akademie P&M Petry..Kralupy nad VltavouPetra Kadlecová
147Diamond Gym Fitness ClubKralupy nad VltavouMilan Hanousek
148Fitness Centrum JalexKrnovJaroslav Mlček
149No Limits KrnovKrnovIng. Grigorios Akritidis
150KSK Jalex Team KrnovKrnovJaroslav Mlček
151Power - Gym KrnovKrnovRémy Krayzel
152Atomy Sport-club KroměřížKroměřížDavid Kolman
153Relax Fit Centrum KroměřížKroměřížRobert Komiš
154Extreme Fitness KroměřížKroměřížMarie Mikšová
155SK Morava KroměřížKroměřížRobert Komiš
156SKP Olympia OKST Kutná HoraKutná HoraPetr Damek, Ing.
157Golem´s Gym Kutná HoraKutná HoraPetr Richtár
158Irongym KyjovKyjovPavel Forman
159MD Fitness LanškrounLanškrounMartin Dajč
160Kulturistika a bikiny fitnes..LanškrounLadislav Thun
161TJ Sokol LanžhotLanžhotAntonín Hostina
162GG TJ Sokol Lázně BělohradLázně BělohradFilip Simon
163TJ Moravan LedniceLedniceIng. Kamil Kasala
164Obořil Elite TeamLedniceMilan Obořil
165Oddíl kulturistiky TJ Sparta..LetohradMiroslav Novák
166Fit Club Wendy LiběchovLiběchovSlavomír Titěra
167Power fitness LiberecLiberecMichaela Rydvalová
168Extrifit ClubLiberecPavel Vacek
169Wellness Club LiberecLiberecPavel Vojaček
170Fitness U Pešků LiberecLiberecJaroslav Sokol
171Bodyflex Fitness LitoměřiceLitoměřiceJiří Borkovec
172TJ Slavoj LitoměřiceLitoměřiceMartin Suchý
173Fitcentrum Golem LitoměřiceLitoměřiceMarek Petržílek, Petr Muzika
174Fitness Beseda LitoměřiceLitoměřiceMartin Suchý
175Fitness Club Fila LitomyšlLitomyšlPetr Fila
176TJ Tatran Lomnice nad LužnicíLomnice nad LužnicíKarel Hes, Mgr., Karel Zvánovec
177Fitness Ason Lomnice nad Pop..Lomnice nad PopelkouJaroslav Hlava
178Fitness Studio LounyLounyJitka Hofmannová
179All Stars fitness tým LužiceLužiceKateřina Knápková
180Fitness 2000 Mariánské LázněMariánské LázněVladimír Černý
181TJ Sandow Mariánské LázněMariánské LázněRadek Libenský
182Sport Studio Sandow Mariánsk..Mariánské LázněLuděk Nosek, PhDr.
183BBC PrahaMělníkMarie Beckhäuser
184SK Fitness Siesta MělníkMělníkJiří Olšák
185TJ Baník MeziboříMeziboříJiří Janda
186Klub kulturistiky MilevskoMilevskoPetr Břicháček
187Fitness VAF MiloviceMiloviceFrantišek Vágner
188PERSO-MB Fitness Mladá Boles..Mladá BoleslavZdeněk Štika
189Fajn Fitness Mladá BoleslavMladá BoleslavRenáta Hlistová
190Eurofitness Mladá BoleslavMladá BoleslavLenka Žaludová
191Black Widow Fitness Mladá Bo..Mladá BoleslavHana Chlíbková
192Slovan Moravská TřebováMoravská TřebováJiří Zemánek
193Metal Gym Moravská TřebováMoravská TřebováPavel Kasal
194M. M. H. Gym Moravské Budějo..Moravské BudějoviceMarcel Hájek
195Fitness při CVČ MostMostMartin Novotný
196TJ Sokol Mosty u JablunkovaMosty u JablunkovaJosef Szotkowski
197Fitness Studio NávsíNávsíJakub Sikora
198Sport centrum Topas NeratoviceNeratoviceJitka Čtvrtečková
199Pro Nutrition team Nové Měst..Nové Město nad Met..Libor Voborník
200TJ Jiskra Nový BorNový BorVladislav Steckmeier
201TJ Jiskra Nový BydžovNový BydžovKarel Hronek, PaedDr.
202Caesar Fitness Nový JičínNový JičínJúlius Botoš
203TJ Nový JičínNový JičínVladimír Bárta, Ing.
204Rami Sport Fitness NymburkNymburkRadek Zvěřina
205Remi Fitness OdryOdryDaniel Sadil
206Profi Studio JablonickýOlomoucPavol Jablonický
207Fitness klub Omega OlomoucOlomoucMgr. Jan Petr
208Fitness Factory OlomoucOlomoucJaromír Vissek
209Fitness Gym VrábelOlomoucRoman Vrábel
210Oddíl kondiční kulturistiky ..OlomoucEva Hronková
211NutrendOlomoucMartina Zedníková
212Fitcentrum Zeur OlomoucOlomoucMartina Zedníková
213Fitcentrum Gambare OlomoucOlomoucŠtefan Kortiš
214Eurogym Fitness OlomoucOlomoucPavel Navrátil
215HELP CZ Bodyfitness ClubOlomoucEva Kubelková
216FC Harmonie Háj ve SlezskuOpavaJanula Konstantinidu, Mgr.
217SK Eurofit OpavaOpavaMarie Vyvialová
218Studio PEPA OpavaOpavaMarie Pešátová
219Fitness PEPA OpavaOpavaStanislav Pešát
220SK PEPA centrum OpavaOpavaStanislav Pešát
221Fitness Rhodos OpavaOpavaJaromír Schulz
222Studio Uvasun OpavaOpavaJiří Patyk
223Bavaria Fitness OpavaOpavaJiří Týn
224Fitness VlachOpavaBohumír Vojtovič
225Sportovní klub Slavia OrlováOrlováJiří Novák
226Fitness Centrum IvaOrlováMiroslav Staš
227Fit Centrum Morava Orlová - ..OrlováPavel Rohal
228Fitnesscentrum Šembi OrlováOrlováMartin Šembera
229SK Quatro Fitness OstravaOstravaPavel Čermák, MUDr.
230American Fitness Centrum Mor..OstravaPavel Saladyga
231Colbert Club SSK Vítkovice O..OstravaJiří Foldyna
232SK Radoch OstravaOstravaMartin Solka, Tomáš Dluhoš
233Hardcore Gym FontánaOstravaZuzana Adámková
234Unnosport OstravaOstravaIng. Martina Šíblová, Bc. Žaneta Zajoncová
235Fitcentrum Assen OstravaOstravaPavel Kludka
236Twister fitness club OstravaOstravaMartina Mikulicová
237Kubík fitness OstravaOstravaJan Kubík
238Superior 14OstravaEva Kuncová
239Fit Park OstravaOstravaIng. Ivo Květoň
240FC Mikulenka OstravaOstravaStanislav Mikulenka
241Klub kulturistiky OstravaOstravaMartin Dráb
242Fitcentrum Dragon OstravaOstravaMartin Kovalčík, Ing.
243Bodyland Fitness OstravaOstravaLenka Tylová
244Fitnesscentrum Gym-Frapp Ost..OstravaJosef Paleček
245FC Staník OstravaOstravaIvana Mikulenková
246Club Femm OstravaOstravaMichal Styrnalský
247BIP OstravaOstravaPetr Freisler, Ivo Hardt
248BUDU Fitclub OstravaOstravaPavel Bugaj
249Fitcentrum Atlantis OstrovOstrovLibor Bílek, Mgr.
250SK oddíl kulturistiky Ostrož..Ostrožská LhotaJosef Lopata
251FC Jelen Vrbno pod PradědemOticeJiří Dudys
252SK Arnold Club OtrokoviceOtrokoviceFrantišek Zálešák
253Fit Club StanmarkPardubiceMichal Stanek, Ing.
254OK Gym DubinaPardubiceLadislav Mazuch, Ing.
255Fitcentrum I-R Club PardubicePardubiceIvan Rudzinskyj
256Fitnesscentrum B + MPelhřimovVáclav Blažek
257Harmony Wellnes Club PísekPísekIng. Ivan Svatoš
258Fitcentrum Darka PísekPísekDarina Gajovská
259Fitness Hulk PlzeňPlzeňRadim Hovorka
260Fitness Centrum Aura PlzeňPlzeňMilan Bodlák
261Univerzitní sportovní klub P..PlzeňLadislav Bárta
262TJ Sokol Plzeň - KarlovPlzeňMiroslav Kroupa
263Fitness KWK FitPlzeňJiří Vágner, Ing.
264Fitness studio MikePlzeňVáclav Speierl
265SK kulturistiky a fitness Pr..PlzeňZdeňka Razýmová
266Profi Fitness Eva PlzeňPlzeňJaroslav Sukup, Eva Sukupová
267Fitness Centrum AlicePlzeňAntonín Kročil
268Sport centrum Koloseum PlzeňPlzeňAntonín Kročil
269Oddíl kulturistiky a fitness..PoděbradyLuboš Černý
270TJ Slavoj PolnáPolnáLuboš Kousal
271Factory Pro PrahaPrahaLada Viesnerová
272Fitcentrum R5 PrahaPraha 1Eva Skřenková
273Pure Health & Fitness PrahaPraha 1Ivana Watson
274Axagym PrahaPraha 1Jaroslava Pavlíková
275Mega Fitness PrahaPraha 10Pavel Provázek
276Sportovní klub TER PrahaPraha 10Ondřej Lázna
277Fitness Ronnie.cz PrahaPraha 10David Ouředníček
278MTV Fitness PrahaPraha 10Martin Moravec
279T&M Olympia Fitness PrahaPraha 10Tomáš Bureš
280Fitness team Ronnie.czPraha 10Martin Jebas, Ing.
281TJ Sokol Praha VršovicePraha 10Jan Pilous, Ing., Karel Cvrček
282Survival TeamPraha 10Otakar Buzek, Ing., CSc.
283Fitness Slavia PrahaPraha 10Martin Vojáček
284Fit Galery PrahaPraha 10Aleš Trojan
285Erasport TeamPraha 10Martin Jebas, Ing.
286K & K Family Fitness PrahaPraha 2Václav Kváča
287Body Fitness - Vít ChaloupkaPraha 3Vít Chaloupka
288S. K. Maximus PrahaPraha 3Petr Skála
289HIT Fitness FloraPraha 3Dušan Chrenka
290Klub přátel hezkého těla PrahaPraha 3Dušan Chrenka
291TJ Sokol Žižkov I.Praha 3Bohuslav Pokorný
292Fitness StarPraha 4Václav Průša
293Xfitness PrahaPraha 4Kateřina Kočvarová
294Fitness R. A. P. Factory PrahaPraha 4Radovan Prokš
295Fit klub LudvíkPraha 4Ludvík Pokorný
296Fitness Style ClubPraha 4Martin Kuta, Ing.
297Fitness LhotkaPraha 4Zdeněk Opočenský
298Fitness VictoryPraha 4Miroslav Fukes
299R. M. S. Sport PrahaPraha 4Radek Čejka
300PZ Gym PrahaPraha 5Petr Záruba
301Fitness StationPraha 5Ondřej Lerch
302Fit klub AndělPraha 5Miloš Kotrba
303Family Fitness Olgy ŠípkovéPraha 5Ivan Šípka
304Klub kulturistiky Studio Gra..Praha 5Michal Rosenbaum
305Fitness Atlas ZbraslavPraha 5Bohumil Mátl
306L+L Suchý VršekPraha 5Markéta Drdová
307Fitness Deukalion PrahaPraha 5Ing. Helena Vivienne Slezáková
308Fit studio Modrá Sekce LužinyPraha 5Miloslav Dvořák
309Patenidis FitnessPraha 5Georgis Patenidis, Dr.
310Petr Stach - PSA ClubPraha 6Petr Stach
311Gym Cornicula PrahaPraha 6Zdeněk Vrána
312CardiofitnessPraha 8Karel Tuháček, Prof.
313Mega - ProPraha 8Libor Minařík, Ing.
314NemesisPraha 8Alena Martínková
315Cardiofitness II.Praha 8Karel Tuháček, Prof.
316Láďa Kurčík Bodybuilder TeamPraha 9Ladislav Kurčík
317Eagle FitnessPraha 9Illia Yefimchyk
318Fitcentrum MládekPraha 9Bohuslav Mládek
319Hammer Strength FitnessPraha 9Roman Valenta, Mgr.
320Janata Fit PrahaPraha 9Václav Janata
321Fitness Hard CorePraha 9Vlasta Gruberová
322Delta Fitness PrahaPraha 9Miroslav Tichý, Jaroslav Rytina
323SK PřerovPřerovMilan Ruml
324Fitness AVE PřerovPřerovJindřich Šejba ml.
325Sport Club Vrábel PřerovPřerovJakub Vrábel
326FC Peluha PřerovPřerovMarek Zatloukal
327SK kulturistiky Přerov - Pře..PřerovFrantišek Šejba
328Sportstudio Takis PříbramPříbramPanajotis Bachcevanidis
329Remi Sport ProstějovProstějovLibuše Řezníčková
330Fitness Studio Tommy ProstějovProstějovTomáš Pour
331Prosport TJ TZ RakovníkRakovníkZdeněk Čech, Mgr.
332Giga Gym Fitness & Spinning ..RakovníkZdeněk Čech, Mgr.
333FFF Bodybuilding RakovníkRakovníkDavid Sochor
334Favoritfitnessclub RokycanyRokycanyRadek Florian
335Oddíl kulturistiky TJ Sokol ..RosiceIng. Mgr. Zdeněk Pavlík
336M-klub Roudnice nad LabemRoudnice nad LabemZdeněk Maštalíř
337Let's Go HoštkaRoudnice nad LabemPavlína Kollárová
338O. K. a S. T. TJ Rožnov pod ..Rožnov pod RadhoštěmLadislav Polášek
339Fit klub Rychnov nad KněžnouRychnov nad KněžnouOtakar Martinec
340ČaČ Company RychvaldRychvaldLadislav Čurkot
341TJ Jiskra RýmařovRýmařovJosef Talián
342Logymfitness SadskáSadskáOldřich Štefka, Lucie Štefková
343PeVan Gym Team SedlčanySedlčanyZdeňka Vanišová
344TJ SeleticeSeleticeKarel Švásta
345Fit studio M SemilySemilyJaroslav Hlava, Ota Machutka
346SC KazeSlavoniceMiroslav Schwarz
347Fitness Club StaňkovStaňkovJosef Šitera
348Fit - K.O. Staré MěstoStaré MěstoMgr. Michal Brázdil
349Fitness Centrum Kolda Strako..StrakonicePetr Kollmos, Mgr.
350Profi Gym StředoklukyStředoklukyMartin Rezek
351Fit klub Koči StříbroStříbroLudevít Koči
352Sportovní klub MakleStudénkaMartin Klečka
353Fitness Weno - KravařeSuché LazceJiří Prudil
354SK Fitness BohemiaSvětlá nad SázavouMilan Dušek
355Fit Joh SvitavySvitavyJosef Hýbl
356Daniela Fitness SvitavySvitavyDaniela Stackeová
357MJ club 7 Špindlerův MlýnŠpindlerův MlýnMarcela Janouchová
358Arny Gym Club ProfesionalŠtěpánovPatrik Šerý
359Kulturistika TJ ŠternberkŠternberkJiří Stavarič
360Spyn-a-Gym ŠtětíŠtětíZbyněk Tichý
361Fitness Korzo ŠumperkŠumperkRadim Niederle
362Sportovní klub Dama Sport Šu..ŠumperkJana Daňková
363Fitness Myší díra ŠumperkŠumperkMichálková Alena
364Dům dětí a mládeže U radnice..ŠumperkZdeněk Formánek, Dr.
365TJ Sokol ŠumperkŠumperkFrantišek Porteš
366Fitnesscentrum Lada ŠumperkŠumperkLada Vojáčková
367Fitness Slunce TáborTáborMiroslav Pražma
368TJ Slavoj TachovTachovMilan Pirožinský, JUDr.
369Pro Life Fitness TelčTelčJan Nováček
370Fitness Fontána Club TepliceTepliceJaroslav Třešňák
371TJ Sokol TěškoviceTěškoviceTomáš Hořínek, Ing.
372Fitcentrum Olympia TišnovTišnovGabriel Greguš, Ing.
373Prom-In TeamToužimPavel Samek
374BOPO Factory GymTřebíčMDDr. Jan Blažek
375TJ Spartak TřebíčTřebíčJaroslav Kulovaný, Ing.
376Fitness Novák TřebíčTřebíčPetr Novák
377Klub kulturistiky a silového..TřebíčLubomír Janek, Ing.
378SK Powerbulls TřeboňTřeboňPavel Šniager
379Meteor Fitness TřemošnáTřemošná
380F.AN Fitness TřešťTřešťTomáš Fiala
381Fitnessclub Milan KopřivaTrhové SvinyMilan Kopřiva
382SK Tři studněTři studněFrantišek Brabec
383Queen Club TřinecTřinecKarel Nierostek
384TJ TŽ TřinecTřinecMilan Rusz
385Trofit TroubskoTroubskoMiloslav Vališ, Ing.
386SK Olymp TrutnovTrutnovMartina Davídková
387TJ Lokomotiva TrutnovTrutnovMargaret Gärtnerová
388UNO Sportovně relaxační stud..TrutnovPetr Hartman, Jana Hrušková
389Oddíl silového trojboje a ku..TurnovJiří Richtr, Ing.
390SKK Týn nad VltavouTýn nad VltavouJiří Babka
391TJ Slovácká SláviaUherské HradištěLibor Dostál
392T-gym - Klub kulturistiky a ..Uherské HradištěAnton Podškubka
393TJ Spartak Uherský BrodUherský BrodStanislav Sedláček
394Klub rekreačního sportu UničovUničovMiroslav Pleva, Jarmila Sedláčková
395O. K. Universal Gym Ústí nad..Ústí nad LabemRadek Čejka
396Gladiators Ústí nad LabemÚstí nad LabemFrantišek Bartoš
397Fit centrum SKP Ústí nad LabemÚstí nad LabemTomáš Pavlovský
398Oddíl kulturistiky USK SlávieÚstí nad LabemMgr. Jan Hnízdil, Ph.D
399Gladiator Arena Ústí nad LabemÚstí nad LabemIng. Aleš Klapka
400Athletic & Fitness Club Ústí..Ústí nad OrlicíIveta Záleská
401Fitness Mamut ÚvalyÚvalyVladimír Křelina
402TJ Valašské MeziříčíValašské Meziříčí
403TJ Slovan VarnsdorfVarnsdorfJiří Žďárský
404TJ Sokol VejprniceVejprniceFrantišek Horník
405TJ Sokol Velká BítešVelká BítešLuděk Tuček
406SK Fitness Velké MeziříčíVelké MeziříčíPetr Buďa
407TJ Spartak Velké MeziříčíVelké MeziříčíBohumil Švihálek
408Fitness Velké OpatoviceVelké OpatoviceMiroslav Komárek
409Fitpelc Veselí nad MoravouVeselí nad MoravouJiří Pelc
410World Fitness VlašimVlašimLuboš Chmelenský
411Posilovna Rambárna VlašimVlašimAlice Moravcová
412FC Stami Gym VolaryVolary
413Fitcentrum L-S Club VrchlabíVrchlabíLuděk Stránský, Ing.
414TJ Mez VsetínVsetínAntonín Matějovský
415TJ Zbrojovka VsetínVsetínStanislav Hlouch
416OS Wellness 2000 VyškovVyškovZdenka Gottvaldová, Mgr.
417SF7 TeamVyškovFilip Šteflovič
418Oddíl kulturistiky ZbýšovZbýšovIrena Pokorná
419FC Zlaté HoryZlaté HoryRadim Paták
420Infitness ZlínZlínPetr Schmeister
421TJ Olympia ZlínZlínStanislav Krček
422Fitness Cat ZlínZlínPetra Hetmerová
423Dave Fit Club ZlínZlínDavid Tauš
424Sport studio Lázně ZlínZlínZdeněk Zelinka
425AV Sport ZlínZlínAleš Vavřík
426BBK Fitness Sokol ZnojmoZnojmoČeněk Budín
427Best Fitness Žďár nad SázavouŽďár nad SázavouVladimír Pajič
428Pajič TrainingsŽďár nad SázavouVladimír Pajič
429Fitness Classic Železný BrodŽelezný BrodZbyněk Šourek

Vyhledávání

 
© 2016
[RSS]
Svaz kulturistiky a fitness ČR o.s.
  Kalendář soutěží 2016 Informace svazu Kontakty