Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Soutěže tento víkend:
kompletní startovní listiny

Článek vydán 07. 05. 2009 - Informace svazu - zhlédnutí: 5459

Níže najdete seznam přihlášených závodníků na soutěže o tomto víkendu - Mistrovství Čech mužů a žen v kulturistice a bodyfitness 2009, které se koná v sobotu v Rumburku, a Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen v kulturistice a bodyfitness 2009, které se koná o den dříve ve Zbýšově.


Mistrovství Čech mužů a žen v kulturistice a bodyfitness 2009

Kulturistika muži - do 67,5 kg

  • Pavel Kordík (TJ Turnov)
  • Manfred Jakl (City Fitness Centrum Hořice)
  • Miloslav Dvořák (FitStudio Modrá Sekce Lužiny)
  • Tomáš Martinovský (O.K. Universal Gym Ústí n. L.)

Kulturistika muži - do 75 kg

  • Ondřej Dohnal (Tom "S" Gym Děčín)
  • Petr Fink (Fit Klub Ludvík)
  • Rudolf Pinkas (Fitness u Pešků Liberec)
  • Tomáš Lukáč (Spyn-a-gym Štětí)

Kulturistika muži - do 82,5 kg

  • Josef Kadeřábek (Rami Sport Fitness)
  • Zdeněk Flachs (Fitness u Pešků Liberec)
  • Pavel Lemmer (Posilovna SA Jičín)
  • Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
  • Jozef Furin (M-Klub Roudnice nad Labem)
  • Jaroslav Havel (Extrifit Gym Rumburk)

Kulturistika muži - do 90 kg

  • Jiří Faflík (FC SKP Ústí Nad Labem)
  • Vladimír Dostál (Extrifit Gym Rumburk)
  • Jan Tomášek (FC Aura Plzeň)
  • Miloš Salaba (Fit Club Mega Pro a Profi Wellness Kladno)

Kulturistika muži - nad 90 kg

  • Petr Chalupný (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Jan Hiblbauer (Body Fit Club Hradec Králové)
  • Jiří Heřman (TJ Start České Budějovice)
  • Jan Kudyn (TJ Slavoj Litoměřice)
  • Petr Záruba (FitStudio Modrá Sekce Lužiny)
  • Tomáš Lajpold (FC Aura Plzeň)
  • Jan Kittner (Bizon Underground Gym)
  • Miloš Plšek (Fit Klub Ludvík)

Klasická kulturistika - do 180 cm

  • František Filip (Body Fit Club Hradec Králové)
  • Jiří Vilímek (Fit Klub Ludvík)
  • Michal Šturma (Akademie Ronnie.cz)
  • Marcel Branda (Fit Klub Ludvík)

Klasická kulturistika - nad 180 cm

  • Rudolf Polcar (O.K. Universal Gym Ústí n. L.)
  • Jiří Kučera (FC SKP Ústí nad Labem)
  • Jakub Krnáč (Gladiators Ústí nad Labem)
  • Michal Křivánek (S. K. Maximus)

Kulturistika ženy

  • Jana Stöckelová (Sportcentrum Cheb) (neexistující oddíl)
  • Ludmila Čížová (Beck Box Club Praha)

Bodyfitness ženy - do 160 cm

  • Michaela Duchová (Fitnesscentrum Dobříš)
  • Dagmar Sadílková (Fitness Sport Club Kadaň) (neexistující oddíl)
  • Šárka Podlezlová (TJ Sandow Mariánské Lázně)
  • Veronika Zubačová (TJ Sandow Mariánské Lázně)
  • Nikol Kešelová (TJ Slavoj Litoměřice)

Bodyfitness ženy - do 164 cm

  • Dana Klempířová (Fit Klub Ludvík)
  • Jana Autratová Lálová (Fit Galery Praha)
  • Renata Richterová (Tom "S" Gym Děčín)

Bodyfitness ženy - nad 164 cm

  • Gabriela Petrovajová (Fitness Aminostar Praha)
  • Libuše Pragerová (O.K. Universal Gym Ústí n. L.)
  • Monika Žeravová (Fit Klub Ludvík)
  • Lucie Holubová (Fitness Station Praha)
  • Jana Hartmanová (Fit Klub Ludvík)
  • Barbora Kocábová (Hit Fitness Flora)
  • Veronika Szalayová (Hit Fitness Flora)
  • Jolana Václavíková (Profi Fitness Eva)


Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen v kulturistice a bodyfitness 2009

Kulturistika muži - do 67,5 kg

  • Lukáš Kelnar (OK TJ Nový Jičín)
  • Martin Loubal (Remi Sport Prostějov)
  • Zdeněk Kuběna (O.K. ASK Blansko)
  • František Zálešák (SK Arnold Club Otrokovice)

Kulturistika muži - do 75 kg

  • Jan Číbik (Profi Fitness Jurys Český Těšín)
  • Kamil Gorecki (Fit Centrum Morava)
  • Zbigniew Martynek (Queen Club Třinec)
  • Milan Veselý (SK Quatro Fitness)
  • Libor Vojkůvka (Tělocvičná jednota Sokol Šumperk)

Kulturistika muži - do 82,5 kg

  • Josef Hrubý (ASK Blansko)
  • Adli Tahboub (TJ Spartak Třebíč)
  • Libor Heczko (Queen Club Třinec)
  • Heřman Veselý (MD-Posilovna Brno)

Kulturistika muži - do 90 kg

  • Roman Kamaryt (MD-posilovna Brno)
  • Jan Machač (SK Přerov)
  • Ondřej Mlaka (TJ Spartak Třebíč)
  • Marcel Přívara (Fit Dragon Ostrava)
  • František Huf (Wellness 2000 Vyškov)

Kulturistika muži - nad 90 kg

  • Rudolf Wolny (TJ TŽ Třinec)
  • Martin Jílek (SK Hsport Brno)
  • Tomáš Vicherek (SK Best Fitness)
  • Roman Horák (SK Kulturistika Přerov - Předmostí)

Klasická kulturistika - do 180 cm

  • Rostislav Žiska (MD-posilovna Brno)
  • Vit Kotas (Fitness Gym Vrábel)
  • Pavel Hochmann (Big1fitness Brno)
  • Karel Štádlík (TJ Sokol České Budějovice)
  • Václav Záruba (TJ Sokol České Budějovice)
  • Marek Augusta (SK Best Fitness)
  • Roman Špaček (FC Karo Slávia Havířov)
  • Martin Smolen (FC Karo Slávia Havířov)
  • Tomáš Kuravec (FC Karo Slávia Havířov )

Klasická kulturistika - nad 180 cm

  • Vladimír Platzek (Fitcentrum Dragon)
  • Zdeněk Stefek (Profi Fitness Jurys Český Těšín)
  • Michal Vodák (O.K. ASK Blansko)
  • Petr Peške (Bodyland Ostrava)
  • Roman Hudeczek (Bodyland Ostrava)
  • Michal Rudzinskyj (SK Best Fitness)

Kulturistika ženy

  • Romana Renzová (TJ Kovona Karviná)
  • Kateřina Měřínská (Big1fitness Brno)

Bodyfitness ženy - do 160 cm

  • Stanislava Simíčková (Profi Fitness Jurys Český Těšín)
  • Nada Honzáková (Profi Fitness Jurys Český Těšín)
  • Martina Dreher (MD-posilovna Brno)

Bodyfitness ženy - do 164 cm

  • Jana Bendová (Big1fitness Brno)
  • Sára Sluková (Fitness Bobycentrum Brno)
  • Petra Urbánková (MD-Posilovna Brno)
  • Michaela Kopperová (SK Best Fitness)

Bodyfitness ženy - nad 164 cm

  • Marie Mikšová (AV Sport Zlín)
  • Marie Kutílková (Fitness 3000)
  • Michaela Šrotířová (Power - Gym Krnov)
  • Renata Hanáková (Fitpeople Jihlava)
  • Michaela Prknová (Fitness Factory Jihlava)
  • Vendula Bělíková (Fitness Factory Jihlava)
  • Martina Pojerová (Fitness Factory Jihlava)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty